www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II RZUT ŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW 12/06/2009


Drużyna LKS Pogórze zajęła czternaste miejsce w klasyfikacji zespołowej II rzutu Śląskiej Ligi Młodzików, który odbył się w minioną środę w Częstochowie.
Indywidualnie z naszych młodych lekkoatletów najlepiej zaprezentowała się Halina Bujok, która zajęła drugie miejsce w konkursie rzutu dyskiem.

Wyniki:

Bieg na 300 m dziewcząt

PK (1)Angelika BaranikMOS CSiR Dąbrowa Górnicza42,36
1 (2)Sylwia JackowskaMOSiR MKS Mysłowice42,57
2 (3)Natalia PiątekRMKS Rybnik43,69
.
23 (24)Sylwia AdamikLKS Pogórze48,09
27 (30)Dominika WojtynekLKS Pogórze51,12
29 (32)Natalia ŁączyńskaLKS Pogórze52,52


Bieg na 600 m dziewcząt

1Zuzanna PutońTL Pogoń Ruda Śląska1.43,33
2Renata SajdakMKS SMS Victoria Racibórz1.43,46
3Agnieszka LewkowiczCKS Budowlani Częstochowa1.43,60
.
24Barbara WojtyłaLKS Pogórze1.55,46
34Zofia KołodziejczykLKS Pogórze2.03,55


Sztafeta 4 x 100 m dziewcząt

1MOS CSiR Dąbrowa Górnicza52,20
2TL Pogoń Ruda Śląska52,77
3RMKS Rybnik54,66
.
14LKS Pogórze59,07

* Skład sztafety LKS Pogórze: Zofia Kołodziejczyk, Dominika Wojtynek, Kinga Bulandra, Sylwia Adamik

Bieg na 100 m przez płotki dziewcząt

1Marta KrasońMOS CSiR Dąbrowa Górnicza16,13
2Angelika WilkMKS SMS Victoria Racibórz16,94
3Katarzyna KopkoLUKS Zabrzeg17,67
4Kinga BulandraLKS Pogórze18,13


Rzut dyskiem dziewcząt (0,75 kg)

1Karolina GajewiczMOS CSiR Dąbrowa Górnicza32,04
2Halina BujokLKS Pogórze26,64
3Marta NorasMOSM Tychy26,54



Bieg na 100 m chłopców

PK (1)Marcin ŁawreszukMOSM Tychy10,66
PK (2)Daniel OleśRMKS Rybnik11,48
PK (3)Michał BonkMOSM Tychy11,51
.
17 (6)Kamil ChwastekLKS Pogórze12,88


Bieg na 300 m chłopców

PK (1)Jakub PawlakMOS CSiR Dąbrowa Górnicza35,76
PK (2)Łukasz JakubiecLUKS Zabrzeg37,52
PK (3)Michał KoziełCKS Budowlani Częstochowa37,66
.
23 (19)Samuel GałuszkaLKS Pogórze47,25


Bieg na 600 m chłopców

1 (1)Rafał SmoleńMKS SMS Victoria Racibórz1.25,54
2 (2)Marcin ParadowskiMOSiR MKS Mysłowice1.27,56
3 (3)Tomasz MikusMKS MOS Płomień Sosnowiec1.30,57
.
31 (28)Łukasz KałużaLKS Pogórze1.46,94
35 (32)Mateusz BanasiakLKS Pogórze1.48,70


Sztafeta 4 x 100 m chłopców

1MKS SMS Victoria Racibórz48,64
2MOS CSiR Dąbrowa Górnicza48,77
3MKS MOSM Bytom49,44
.
9LKS Pogórze54,72

* Skład sztafety LKS Pogórze: Łukasz Kałuża, Samuel Gałuszka, Mateusz Banasiak, Kamil Chwastek

Pchnięcie kulą (4 kg)

1Michał WendelMOS CSiR Dąbrowa Górnicza13,61
2Paweł KoziołMOSiR MKS Mysłowice13,12
3Kacper SamuelUKS 14 Zabrze11,12
.
14Bartosz KołodziejczykLKS Pogórze8,71



Klasyfikacja drużynowa II rzutu

1MKS SMS Victoria Racibórz1878 pkt.
2MKS MOS Płomień Sosnowiec1866 pkt.
3MOS CSiR Dąbrowa Górnicza1802 pkt.
....
14LKS Pogórze1214 pkt.


Klasyfikacja Śląskiej Ligi Młodzików (po II rzutach)

1MOS CSiR Dąbrowa Górnicza3645 pkt.
2MKS MOS Płomień Sosnowiec3544 pkt.
3TL Pogoń Ruda Śląska3474 pkt.
....
13LKS Pogórze2166 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności