www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







WIŚLAŃSKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE PO RAZ TRZECI 18/06/2009


W środę, 10 czerwca na stadionie 'Startu' w Wiśle odbyły się trzecie zawody z cyklu 'Wiślańskie Czwartki Lekkoatletyczne'.
W imprezie przeznaczonej dla najmłodszych adeptów królowej sportu rywalizowali zawodnicy z wiślańskich i ustrońskich szkół.
W tym miejscu informujemy, że finał imprezy zostanie rozegrany 3 września.

Wyniki


Dziewczęta - klasy IV (rocznik 1998 i młodsze)

Bieg na 60 m

1 Karolina Podżorska SP-5 Wisła 9,9


Skok w dal

1 Karolina Podżorska SP-5 Wisła 3.32


Skok wzwyż

1 Karolina Podżorska SP-5 Wisła 1.15


Rzut piłeczką palantową

1 Karolina Podżorska SP-5 Wisła 17.5



Chłopcy - klasy IV (rocznik 1998 i młodsi)

Bieg na 60 m

1 Grzegorz Cieślar SP-2 Wisła 10,1
2 Grzegorz Murdzia SP-5 Wisła 10,2
3 Mirosław Wałach SP-1 Wisła 10,5
4 Jakub Niemczyk SP-5 Wisła 10,9
4 Andrzej Cieślar SP-5 Wisła 10,9
6 Tomasz Cieślar SP-2 Wisła 11,8
7 Damian Burian SP-5 Wisła 12,4


Bieg na 300 m

PK Paweł Spyra Start Wisła 0.43,4
2 Grzegorz Cieślar SP-2 Wisła 0.59,2
3 Paweł Cieślar SP-2 Wisła 1.11,3


Bieg na 1000 m

1 Grzegorz Cieślar SP-2 Wisła 4.05,9
2 Mirosław Wałach SP-1 Wisła 4.07,2
3 Tomasz Cieślar SP-2 Wisła 4.26,7


Skok w dal

1 Grzegorz Cieślar SP-2 Wisła 3.70
2 Mirosław Wałach SP-1 Wisła 3.56
3 Grzegorz Murdzia SP-5 Wisła 3.36
4 Tomasz Cieślar SP-2 Wisła 3.27
5 Jakub Niemczyk SP-5 Wisła 3.05
6 Damian Burian SP-5 Wisła 2.83
7 Andrzej Cieślar SP-5 Wisła 2.80


Skok wzwyż

1 Mirosław Wałach SP-1 Wisła 1.15
2 Grzegorz Cieślar SP-2 Wisła 1.10
3 Tomasz Cieślar SP-2 Wisła 1.00
4 Grzegorz Murdzia SP-5 Wisła 0.95
5 Jakub Niemczyk SP-5 Wisła 0.90
6 Damian Burian SP-5 Wisła 0.90
7 Andrzej Cieślar SP-5 Wisła 0.90


Rzut piłeczką palantową

1 Grzegorz Cieślar SP-2 Wisła 38.5
2 Mirosław Wałach SP-1 Wisła 30.0
3 Tomasz Cieślar SP-2 Wisła 29.0
4 Grzegorz Murdzia SP-5 Wisła 24.5
5 Jakub Niemczyk SP-5 Wisła 24.0
6 Andrzej Cieślar SP-5 Wisła 18.5
7 Damian Burian SP-5 Wisła 16.0



Dziewczęta - klasy VI (rocznik 1996)

Bieg na 60 m

PK Aneta Molek G-2 Ustroń 8,8
PK Justyna Kłoda SP-5 Ustroń 8,9
PK Monika Krysta G-2 Ustroń 9,1
PK Karolina Górniok G-2 Ustroń 9,7
PK Natalia Krysta G-2 Ustroń 9,8



Chłopcy - klasy VI (rocznik 1996)

Bieg na 60 m

PK Grzegorz Rucki Start Wisła 7,4
PK Paweł Spyra Start Wisła 7,9
PK Michał Gomola SP-1 Ustroń 8,3
PK Filip Tomiczek G-2 Ustroń 8,3
PK Mateusz Nowak G-2 Ustroń 8,5


Skok w dal

1 Jakub Skałuba SP-5 Wisła 2.40


Rzut piłeczką palantową

1 Jakub Skałuba SP-5 Wisła 28.5



Źródło: www.wisla.pl




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności