www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA ŚLĄSKA MŁODZIKÓW 23/06/2009


Cztery tytuły mistrzowskie wywalczyli nasi lekkoatleci podczas Mistrzostw Śląska Młodzików, które odbyły się w minioną sobotę w Chorzowie.
Na najwyższym stopniu podium stanęli: Monika Cyganek (MKS Ustroń) w skoku o tyczce, Halina Bujok (LKS Pogórze) w pchnięciu dyskiem, Tomasz Warzecha (MKS Centrum Dzięgielów) w biegu na 100 m oraz Mateusz Nowak (MKS Ustroń) w skoku o tyczce.

Wyniki:


MŁODZICZKI (rocznik 1994-95)

Bieg na 600 m

1Natalia WieraLKS Pszczyna1.41,07
2Aleksandra PiekorzGTS Bojszowy1.42,87
3Vanessa FarinaMKS SMS Victoria Racibórz1.43,57
..........
25Justyna KukułaMUKS SZS Cieszyn1.57,44
26Agata BulLKS Pogórze1.57,91


Bieg na 1000 m

1Karolina HałasLUKS Zabrzeg3.13,79
2Sylwia ŚlęzakCKS Budowlani Częstochowa3.14,56
3Anna SewerynCKS Budowlani Częstochowa3.15,33
..........
9Daria MadziaMKS Centrum Dzięgielów3.28,44


Bieg na 100 m przez płotki

1Marta KrasońMOS CSiR Dąbrowa Górnicza16,39
2Katarzyna KopkoLUKS Zabrzeg17,41
3Angelika WilkMKS SMS Victoria Racibórz17,56
4Kinga BulandraLKS Pogórze17,85


Skok wzwyż

1Dominika AugustynMKS MOS Katowice1.55
PKIwona CieślarMKS Ustroń1.50
2Justyna KłodaMKS Ustroń1.45
3Marlena WejnorowskaLKS Łucznik Żywiec1.45
..........
5Monika KrystaMKS Ustroń1.40
7Edyta KralMKS Ustroń1.30


Rzut dyskiem

1Halina BujokLKS Pogórze31.80
2Klaudia KularMKS MOS Katowice30.55
3Anna SetlaUKS Junior Kamesznica30.15
..........
PK (8)Wiktoria Trombik (r. 1997)MKS Ustroń15.50


Skok o tyczce

PKMagdalena MolekMKS Ustroń3.33
1Monika CyganekMKS Ustroń3.03
2Natalia KrystaMKS Ustroń2.63
PKMagdalena WojdyłoMKS Ustroń2.43
PKPaulina Lederer (r. 1997)MKS Ustroń2.03
3Karolina GórniokMKS Ustroń2.03
-Aneta MolekMKS Ustrońbez wysok.



MŁODZICY (rocznik 1994-95)

Bieg na 100 m

1Tomasz WarzechaMKS Centrum Dzięgielów11,46
2Przemysław KubanekMKS MOS Płomień Sosnowiec11,78
3Mateusz KulaszewskiMKS MOS Katowice12,06
..........
17Samuel GałuszkaLKS Pogórze14,17


Bieg na 300 m

1Rafał SmoleńMKS SMS Victoria Racibórz36,41
2Arkadiusz MechMKS MOS Katowice36,59
3Maciej SmalMKS SMS Victoria Racibórz36,65
..........
5Wojciech SikoraMUKS SZS Cieszyn40,09


Bieg na 600 m

1Marcin ParadowskiMOSiR Mysłowice1.29,69
2Dawid BukałaMOSM Tychy1.31,11
3Damian TłuścikUKS 14 Zabrze1.34,25
..........
8Dominik HanzelMUKS SZS Cieszyn1.39,78
26Agata BulLKS Pogórze1.57,91


Bieg na 1000 m

1Patryk BrząkalikUKS Czwórka Żory2.43,32
2Maciej GamłaMKS Iskra Pszczyna2.44,54
3Tomasz MikusMKS MOS Płomień Sosnowiec2.47,35
..........
14Sylwester PasternyMKS Centrum Dzięgielów3.17,89


Skok w dal

1Krzysztof SzymoszekUKS Czwórka Żory6.51
2Mikołaj TarnawaKS Sprint Bielsko-Biała5.96
3Piotr BryłaLKS Pszczyna5.93
4Maciej JanotaMUKS SZS Cieszyn5.84


Pchnięcie kulą

1Michał WendelMOS CSiR Dąbrowa Górnicza14.28
2Krzysztof SzmalcerzKS Energetyk Jaworzno13.84
3Paweł KoziołMOSiR Mysłowice13.15
..........
5Remigiusz BrzozaMUKS SZS Cieszyn11.82
PK (16)Jakub Tomiczek (r. 1997)MKS Ustroń7.86


Rzut dyskiem

1Krzysztof SmalcerzKS Energetyk Jaworzno46.68
2Mateusz ZakrzewskiMKS SMS Victoria Racibórz36.90
3Rafał MuchaMOSM Tychy32.85
..........
5Rafał RojczykMUKS SZS Cieszyn31.19


Skok o tyczce

1Mateusz NowakMKS Ustroń3.03
2Michał SomolaMKS Ustroń2.23
3Filip TomiczekMKS Ustroń1.83



DZIEWCZĘTA STARSZE (rocznik 1996-97)

Bieg na 100 m

1Karolina WieczorekMKS SMS Victoria Racibórz13,91
2Patrycja PękałaRMKS Rybnik14,17
3Justyna HałasLUKS Zabrzeg14,55
..........
9Angelika PolokMKS Ustroń15,93
11Agnieszka BączekMKS Ustroń16,19


Bieg na 600 m

1Katarzyna GawlakLKS Pszczyna1.48,37
2Marianna ŚwiętekLUKS Zabrzeg1.50,59
3Hanna SzczypkaUKS Czwórka Żory1.50,70
..........
8Patrycja GryzLKS Pogórze2.09,07


Skok w dal

1Kamila IbromMKS MOS Płomień Sosnowiec4.40
2Dominika WąchadkoKS Energetyk Jaworzno4.32
3Natalia KowalskaMOSiR Mysłowice4.21
..........
6Natalia SzpyraLKS Pogórze4.03



CHŁOPCY STARSI (rocznik 1996-97)

Bieg na 100 m

1Piotr DoboszKS Piast Gliwice13,09
2Szymon JedyńskiLUKS Zabrzeg13,11
3Rafał PiasnyKS Piast Gliwice13,27
..........
6Marcin CzyżMKS Ustroń15,13
7Błażej KempnyKB MOSiR Jastrzębie15,53


Bieg na 600 m

1Rafał BiolikGTS Bojszowy1.35,35
2Mateusz MiedzińskiCKS Budowlani Częstochowa1.38,43
3Kamil ChwistKS Piast Gliwice1.39,85
..........
11Krzysztof StencelKB MOSiR Jastrzębie1.58,42
26Agata BulLKS Pogórze1.57,91


Skok w dal

1Łukasz CichońTL Pogoń Ruda Śląska4.38
2Łukasz CieślarMKS Ustroń3.40




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności