www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DOBRY START LEKKOATLETÓW NA BESKIDIANATHLETIC 31/05/2011


Nieźle spisali się nasi lekkoatleci na X Mityngu Lekkoatletycznym 'BeskidianAthletic, który odbył się w minioną sobotę w Bielsku-Białej.
Zwycięstwa odnieśli Aneta Suwaj z Jastrzębia Zdroju w biegu na 1500 metrów kobiet oraz Tomasz Warzecha (MKS Centrum Dzięgielów) z biegu na 100 metrów juniorów młodszych.
Na drugich miejscach uplasowali się Sebastian Urbanek (KB MOSiR Jastrzębie) - bieg na 100 metrów młodzików i Przemysław Strządała (LKS Pogórze) - bieg na 800 metrów juniorów młodszych, natomiast na najniższym stopniu podium stanęli Bartłomiej Matuszny (MUKS SZS Cieszyn) - bieg na 200 metrów mężczyzn oraz Marcin Szafarczyk (LKS Pogórze) - bieg na 1500 metrów mężczyzn.


Wyniki:


Kobiety - Open

Bieg na 400 m

1Jolanta HandzlikAZS AWF Katowice0.55,66
2Marzena KościelniakTS Olimpia Poznań0.56,30
3Aleksandra KozokTS AKS Chorzów0.57,45
.
9Anna MatuszkaLKS Pogórze1.06,30


Bieg na 1500 m

1Aneta SuwajKS AZS AWF Kraków4.03,34
2Natalia JarawkaMKS MOS Płomień Sosnowiec4.46,11
3Izabela LubszczykUKS Czwórka Żory4.56,49
.
10Daniel WigłaszMUKS SZS Cieszyn2.13,35


Pchnięcie kulą (4 kg)

1Paulina KurowskaWKS Śląsk Wrocław12.91
2Klaudia BartkowiakWKS Śląsk Wrocław11.57
3Agnieszka PyrtekRMKS Rybnik11.29
.
8Natalia BujokMUKS SZS Cieszyn9.43



Mężczyźni - Open


Bieg na 200 m

1Marcin MarciniszynWKS Ślask Wrocław21,66
2Szymon RzewickiMOS CSiR Dąbrowa Górnicza23,50
3Bartłomiej MatusznyMUKS SZS Cieszyn23.53


Bieg na 1500 m

1Arkadiusz GardzielewskiWKS Śląsk Wrocław3.57,75
2Marcin ZemłaKS Energetyk Jaworzno4.14,83
3Marcin SzafarczykLKS Pogórze4.24,27


Skok w dal

1Adam ŚwiderskiWKS Śląsk Wrocław7.23
2Krzysztof SzymoszekUKS Czwórka Żory6.78
3Adrian TurowskiWKS Śląsk Wrocław6.46
.
8Marek MichalczykMUKS SZS Cieszyn5.87


Rzut dyskiem (2 kg)

1Dominik MocherekKS Energetyk Jaworzno44.72
2Arkadiusz CieślokWKS Śląsk Wrocław37.10
3Bartosz SzarawaraMKS MOS Płomień Sosnowiec35.05
.
6Witold FiruzekLKS Pogórze24.67



Juniorzy (rocznik 1992-93)

Pchnięcie kulą juniorów (6 kg)

1Krzysztof BrzozowskiMKS MOS Płomień Sosnowiec18.05
2Bartłomiej MorawskiMKS MOS Płomień Sosnowiec12.56
3Sławomir GórnikUKS Piątka Plus Rydułtowy11.75
.
5Witold FiruzekLKS Pogórze10.04



Juniorki młodsze (rocznik 1994-95)

Bieg na 400 m

1Natalia PiontekRMKS Rybnik1.02,08
2Agnieszka KurpasTL Pogoń Ruda Śląska1.04,02
3Sylwia JackowskaTS AKS Chorzów1.04,99
.
7Zofia KołodziejczykLKS Pogórze1.11,31


Bieg na 800 m

1Natalia WieraLKS Pszczyna2.18,40
2Paulina KaraśMOS CSiR Dąbrowa Górnicza2.20,39
3Zuzanna PutońTL Pogoń Ruda Śląska2.20,46
.
5Daria MadziaMKS Centrum Dzięgielów2.27,61
6Sylwia AdamikLKS Pogórze2.27,85
9Barbara WojtyłaLKS Pogórze2.42,23



Juniorzy młodsi (rocznik 1994-95)

Bieg na 100 m

1Tomasz WarzechaMKS Centrum Dzięgielów11,09
2Rafał KabacińskiMKS MOS Płomień Sosnowiec11,59
3Rafał KubańskiMKS MOS Płomień Sosnowiec11,72
.
6Wiktor MacuraMUKS SZS Cieszyn12,13


Bieg na 800 m

1Patryk BrząkalikUKS Czwórka Żory2.03,34
2Przemysław StrządałaLKS Pogórze2.04,71
3Kamil WęglerTL Pogoń Ruda Śląska2.04,94
.
10Daniel WigłaszMUKS SZS Cieszyn2.13,35


Pchnięcie kulą (5 kg)

1Krzysztof SmalcerzKS Energetyk Jaworzno13.64
2Mateusz NitnerRMKS Rybnik12.91
3Adam KłosekUKS Piątka Plus Rydułtowy12.51
.
8Piotr HawełkaMUKS SZS Cieszyn9.98



Młodziczki (rocznik 1996-97)

Bieg na 100 m

1Monika MularzLKS Pszczyna13,11
2Zofia SmyłaMKS MOS Płomień Sosnowiec13,68
3Kinga PękałaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza13,70
.
10Anna HernikMUKS SZS Cieszyn14,69
12Paulina WidzykMUKS SZS Cieszyn14,93


Bieg na 600 m

1Katarzyna GawlakLKS Pszczyna1.41,80
2Weronika ŻukowskaMOS CSiR Dąbrowa Górnicza1.44,03
3Karolina KawalecMOS CSiR Dąbrowa Górnicza1.45,41
.
12Dagmara AdamikLKS Pogórze1.59,99
13Izabela PiechaczekMUKS SZS Cieszyn2.00,04


Skok w dal

1Izabela GoszczyńskaBKL Bełchatów4.94
2Zofia SmyłaMKS MOS Płomień Sosnowiec4.90
3Natalia GryśBKL Bełchatów4.74
.
5Anna HernikMUKS SZS Cieszyn4.26


Pchnięcie kulą (3 kg)

1Renata PierchałaRMKS Rybnik10.86
2Alicja NowakowskaMKS MOSM Bytom10.27
3Karolina BumbarLUKS Zabrzeg9.21
.
5Paulina WawrzyczekMUKS SZS Cieszyn8.18
6Olga HawełkaMUKS SZS Cieszyn8.12



Młodzicy (rocznik 1996-97)

Bieg na 100 m

1Cosmin Ioan SaboRumunia / SCM Baia Mare11,90
2Sebastian UrbanekKB MOSiR Jastrzębie12,14
3Szymon JedyńskiLUKS Zabrzeg12,15
.
8Patryk KiełkowskiMUKS SZS Cieszyn12.93


Bieg na 1000 m

1Rafał BiolikGTS Bojszowy2.37,54
2Pavlo NovikovUkraina2.44,51
3Robert AndalaMKS MOSM Bytom2.47,33
4Piotr PolokMUKS SZS Cieszyn2.52,36
.
14Daniel WójcickiKB MOSiR Jastrzębie3.08,54
17Radosław FedorukKB MOSiR Jastrzębie3.17,18


Skok w dal

1Mateusz TrzebańskiBKL Bełchatów5.96
2Michał MusiałMKS MOS Płomień Sosnowiec5.62
3Janusz MagieraRMKS Rybnik5.52
.
7Sebastian UrbanekKB MOSiR Jastrzębie5.05



Dziewczęta (rocznik 1998 i młodsze)

Bieg na 60 m

1Martyna CzarnynogaGTS Bojszowy8,40
2Paulina KoziołLUKS Zabrzeg8,70
3Amelie GienappNiemcy / VfL Wolsburg8,73
.
12Magdalena WrzeszczLKS Pogórze9,30
24Magdalena GajowyKB MOSiR Jastrzębie9,82
25Sandra KempnyKB MOSiR Jastrzębie9,94
25Anna SkowrońskaKB MOSiR Jastrzębie11,12
25Dorota WitczakKB MOSiR Jastrzębie11,15


Bieg na 150 m

1Paulina KoziołLUKS Zabrzeg20,14
2Małgorzata KowalskaMKS MOS Płomień Sosnowiec20,32
3Denisa Oana SolomonRumunia / CSM Baia Mare21,18
.
17Małgorzata ZamoraMUKS SZS Cieszyn24,00
18Daria WojtynekLKS Pogórze24,04
21Sandra KempnyKB MOSiR Jastrzębie24,61
22Magdalena GajowyKB MOSiR Jastrzębie24,68
29Anna SkowrońskaKB MOSiR Jastrzębie27,36
30Dorota WitczakKB MOSiR Jastrzębie30,22


Skok w dal

1Amelie GienappNiemcy / VfL Wolsburg4.56
2Adrianna OlechnoKS Energetyk Jaworzno4.18
3Lea-Philine WehlauerNiemcy / VfL Wolsburg4.07
.
13Magdalena WrzeszczLKS Pogórze3,57



Chłopcy (rocznik 1998 i młodsi)

Bieg na 60 m

1Marcin Szermański.8,03
2Dominik FurtokMKS Iskra Pszczyna8,13
3Natalia FiedeńLKS Pszczyna8,25
.
19Daniel FacKB MOSiR Jastrzębie11,49


Bieg na 300 m

1Filip GrygierczykLUKS Zabrzeg0.43,66
2Regan BootyAnglia / Kirkless0.44,56
3Mikołaj ZatorskiMKS Iskra Pszczyna0.44,78
.
8Mateusz HabratKB MOSiR Jastrzębie0.49,98
22Daniel FacKB MOSiR Jastrzębie1.08,26




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności