www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XIX OOM W SPORTACH LETNICH - BRĄZ BARBARY WIZNER 28/07/2013


Jeden medal wywalczyli nasi lekkoatleci na XIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich 'Łódzkie 2013'.
W dzisiejszym konkursie skoku o tyczce juniorek młodszych trzecie miejsce zajęła Barbara Wizner (UKS Olimp Mazańcowice).


Wyniki:


Bieg na 100 m juniorek młodszych


Finał

1 Ewa Swoboda UKS Czwórka Żory 11,76
2 Zuzanna Kaniecka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 12,06
3 Weronika Błażek MMKS Gdańsk 12,11
4 Alicja Wrona SKB Kraśnik 12,27
5 Kornelia Wróbel LUKS Hańcza Suwałki 12,28
6 Katarzyna Flis RKS Łódź 12,35
7 Daria Kurz KMKL Sztorm Kołobrzeg 12,39
8 Magdalena Żebrowska OKLA Ostrołęka 12,46


Eliminacje

1 Ewa Swoboda UKS Czwórka Żory 11,76
2 Zuzanna Kaniecka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 12,07
3 Weronika Błażek MMKS Gdańsk 12,21
. ... ... ...
19 Zuzanna Guzik MUKS SZS Cieszyn 13,35




Bieg na 200 m juniorek młodszych


Finał

1 Ewa Swoboda UKS Czwórka Żory 24,03
2 Alicja Wrona SKB Kraśnik 24,61
3 Zuzanna Kaniecka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 24,95
4 Kornelia Wróbel LUKS Hańcza Suwałki 25,15
5 Karolina Ciesielska MUKS Płock 25,25
6 Katarzyna Flis RKS Łódź 25,34
7 Joanna Grzybowska LKS Lubawa 25,43
8 Aleksandra Lubicka OKS Skra Warszawa 25,82


Eliminacje

1 Ewa Swoboda UKS Czwórka Żory 23,92
2 Alicja Wrona SKB Kraśnik 24,58
3 Zuzanna Kaniecka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 24,67
. ... ... ...
19 Zuzanna Guzik MUKS SZS Cieszyn 27,15




Skok o tyczce juniorek młodszych


Finał

1 Kamila Przybyła SL WKS Zawisza Bydgoszcz 3.90
2 Anna Mikiewicz AZS AWF Warszawa 3.25
3 Barbara Wizner UKS Olimp Mazańcowice 3.25
4 Wiktoria Wojewódzka OSOT Szczecin 3.20
5 Paulina Lederer MKS Ustroń 3.10
5 Patrycja Bartnikiewicz AZS AWF Warszawa 3.10
7 Agata Puchałka UKS Olimp Mazańcowice 3.10
8 Daria Adaszek MKS MOS Wrocław 3.00

Wyniki prób Barbary Wizner
2.60 (1) - 3.00 (1) - 3.10 (2) - 3.20 (1) - 3.25 (2) - 3.30 (xx-) - 3.35 (x)

Wyniki prób Pauliny Lederer
2.80 (1) - 3.00 (1) - 3.10 (1) - 3.20 (xxx)

Wyniki prób Agaty Puchałki
2.60 (2) - 2.80 (1) - 2.90 (2) - 3.00 (2) - 3.10 (3) - 3.20 (xxx)



Eliminacje (wysokość kwalifikacyjna 2.90)

1-5 Barbara Wizner UKS Olimp Mazańcowice 2.90
1-5 Anna Woźniak UKS Kosy Warszawa 2.90
1-5 Aleksandra Ryś MKS MOS Wrocław 2.90
1-5 Anna Mikielewicz AZS AWF Warszawa 2.90
1-5 Kamila Przybyła SL WKS Zawisza Bydgoszcz 2.90
. ... ... ...
6-11 Paulina Lederer MKS Ustroń 2.90
6-11 Agata Puchałka UKS Olimp Mazańcowice 2.90
14-16 Aleksandra Religa UKS Olimp Mazańcowice 2.60




Bieg na 400 m przez płotki (84 cm) juniorów młodszych


Finał

1 Szymon Birt LUKS Hańcza Suwałki 0.52,76
2 Michał Galikowski SKLA Sopot 0.53,01
3 Jakub Mordyl MLUKS Tarnów 0.53,13
4 Dawid Lis MKS Durasan Płońsk 0.54,51
5 Marek Wolski AZS AWFIS Gdańsk 0.54,74
6 Krzysztof Kaczuba UKS Kusy Warszawa 0.54,88
7 Wiktor Woś KKL Kielce 0.58,04
8 Rafał Łaguna LŁKS Prefbet Śniadowo 1.16,30
. ... ... ...
12 Sebastian Urbanek KB MOSiR Jastrzębie 0.56,17 (Finał B)


Eliminacje

1 Michał Galikowski SKLA Sopot 0.53,47
2 Jakub Mordyl MLUKS Tarnów 0.55,22
3 Dawid Lis MKS Durasan Płońsk 0.54,60
. ... ... ...
10 Sebastian Urbanek KB MOSiR Jastrzębie 0.55,45





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności