www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







III EDYCJA SKOCZOWSKICH CZWARTKÓW LA - II RUNDA 28/09/2013


Stu trzydziestu jeden zawodników z dziesięciu szkół wzięło udział w drugiej rundzie Skoczowskich Czwartków Lekkoatletycznych, którą rozegrano w środę, 25 września na stadionie skoczowskiego SOSiR-u.
W klasyfikacji zespołowej triumfowali reprezentanci Szkoły Podstawowej w Strumieniu, którzy wyprzedzili drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Brennej Leśnicy oraz Szkoły Podstawowej nr 7 w Pogórzu.


W poszczególnych konkurencjach triumfowali:

Dziewczęta - rocznik 2001
Magdalena Rodenko (SP-7 Pogórze) - bieg na 60 m
Anna Laszczok (SP-2 Brenna Bukowa) - bieg na 300 m
Magdalena Kobus (SP-3 Skoczów) - bieg na 600 m i skok w dal
Nikola Ratajek (SP-3 Skoczów) - rzut piłeczką palantową

Dziewczęta - rocznik 2002
Julia Grzybek (SP-3 Skoczów) - bieg na 60 m
Patrycja Chujeba (SP-2 Brenna Bukowa) - bieg na 300 m
Anna Zahraj (SP-5 Ochaby) - bieg  na 600 m
Wiktoria Gluck (SP-2 Brenna Bukowa) - skok w dal
Martyna Janik (SP-7 Pogórze) - rzut piłeczką palantową

Dziewczęta - rocznik 2003 i młodsze
Roksana Szczypka (SP Strumień) - bieg na 60 m oraz skok w dal
Małgorzata Greń (SP-2 Brenna Bukowa) - bieg na 300 m oraz rzut piłeczką palantową
Patrycja Wrzeszcz (SP-7 Pogórze) - bieg na 600 m


Chłopcy - rocznik 2001
Jakub Ciałoń (SP Strumień) - bieg na 60 m
Radosław Greń (SP Górki Wielkie) - bieg na 300 m
Mateusz Pająk (SP Strumień) - bieg na 1000 m oraz skok w dal
Klaudiusz Legierski (SP-3 Skoczów) - rzut piłeczką palantową

Chłopcy - rocznik 2002
Kacper Wilczyński (SP Strumień) - bieg na 60 m
Dawid Oleś (SP-1 Brenna Leśnica) - bieg na 300 m oraz skok w dal
Szymon Wojtek (SP Strumień) - bieg na 1000 m
Igor Habarta (SP-7 Pogórze) - rzut piłeczką palantową

Chłopcy - rocznik 2003 i młodsi
Kacper Kluz (SP-6 Ustroń Nierodzim) - bieg na 60 m
Samuel Kuczera (SP-1 Brenna Leśnica) - bieg na 300 m
Paweł Rodenko (SP-7 Pogórze) - skok w dal
Przemysław Górecki (SP-7 Pogórze) - rzut piłeczką palantową


Szczegółowe wyniki drugiej rundy w załączniku poniżej:

http://www.sport.olza.pl/public/III Skoczowskie Czwartki LA 2 runda 25_09_2013.doc




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności