www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TESTOWALI ŚLĄSKI 16/05/2018


Siedem miejsc na podium to bilans startów naszych zawodników na Mityngu Lekkoatletycznym 'Testujemy Śląski', który odbył się wczoraj na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
W gronie zwycięzców znaleźli się tyczkarze: Maja Chamot (MKS Ustroń) oraz Adrian Kupczak (UKS Olimp Mazańcowice).


Wyniki:


Bieg na 100 kobiet

1 Magdalena Stefanowicz 2000 MKS MOSM Bytom 11,68
2 Magdalena Brendel 2000 CKS Budowlani Częstochowa 12,12
3 Julia Polak 2001 TL ROW Rybnik 12,15
. ... ... ... ...
17 Antonia Michalak 2001 KB MOSiR Jastrzębie 13,07
30 Noemi Cieślar 1998 MUKS SZS Cieszyn 13,69


Bieg na 400 kobiet

1 Milena Korbut 2000 AZS AWF Katowice 57,14
2 Karolina Skibinska 2000 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 58,50
3 Zuzanna Legierska 2001 MUKS SZS Cieszyn 58,76


Bieg na 800 kobiet

1 Magdalena Krawczyk 1992 GKS Piast Gliwice 2.09,76
2 Patrycja Suchowiecka 1997 TL Pogoń Ruda Śląska 2.11,69
3 Wiktoria Synowiec 2000 TL Pogoń Ruda Śląska 2.15,56
. ... ... ... ...
6 Samanta Górniak 2002 MUKS SZS Cieszyn 2.17,04
11 Kinga Goik 2001 KB MOSiR Jastrzębie 2.32,93


Bieg na 1500 kobiet

1 Wiktoria Kłębowska 2000 MKS MOSM Bytom 4.33,88
2 Milena Pyra 2000 MKS MOS Płomień Sosnowiec 4.37,50
3 Kamila Krasowska 2001 MKS MOS Płomień Sosnowiec 4.40,49
. ... ... ... ...
11 Julia Chromik 2002 LKS Pogórze 4.55,73
15 Joanna Sikora 2000 LKS Pogórze 5.03,48
17 Agnieszka Greń 1998 UKS Brenna-Górki 5.04,45


Skok o tyczce kobiet

1 Maja Chamot 2003 MKS Ustroń 3.40
2 Agata Puchałka 1997 UKS Olimp Mazańcowice 3.40
3 Maja Jurzak 2001 UKS Olimp Mazańcowice 2.80



Bieg na 400 mężczyzn

1 Patryk Grzegorzewicz 2002 MKS SMS Victoria Racibórz 48,40
2 Jakub Pająk 2001 MKS Czechowice-Dziedzice 49,36
3 Bruno Waszkiewicz 2000 CKS Budowlani Częstochowa 50,89
. ... ... ... ...
14 Mikołaj Legierski 1999 MUKS SZS Cieszyn 54,27


Bieg na 800 mężczyzn

1 Jakub Ostropolski 2000 GKS Piast Gliwice 1.56,41
2 Robert Łukasiak 1995 AZS AWF Katowice 1.56,45
3 Adrian Zieleźniak 2000 MKS Iskra Pszczyna 1.57,08
. ... ... ... ...
5 Kamil Swalski 2001 KB MOSiR Jastrzębie 1.58,70


Bieg na 1500 mężczyzn

1 Łukasz Oślizło 1989 AZS AWF Katowice 3.51,50
2 Grzegorz Kaczan 1993 AZS AWF Katowice 3.51,86
3 Szymon Topolnicki 1994 AZS AWF Katowice 3.52,44
. ... ... ... ...
13 Marcin Szafarczyk 1990 LKS Pogórze 4.16,44


Skok o tyczce mężczyzn

1 Adrian Kupczak 2002 UKS Olimp Mazańcowice 4.40
2 Jakub Gawłowski 2000 UKS Olimp Mazańcowice 4.00
3 Dawid Bucki 2003 UKS Olimp Mazańcowice 3.00
. ... ... ... ...
- Maciej Krzempek 2001 UKS Olimp Mazańcowice bez wys.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK