www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







VIII EDYCJA SKOCZOWSKICH CZWARTKÓW LA - V RUNDA 26/04/2019


Stu trzydziestu sześciu zawodników z dwunastu szkół wzięło udział w piątej rundzie ósmej edycji Skoczowskich Czwartków Lekkoatletycznych, która odbyła się w minioną środę w Skoczowie.
W klasyfikacji zespołowej triumfowała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie, wyprzedzając drużyny ze Szkoły Podstawowej w Strumieniu oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pogórzu.


W poszczególnych konkurencjach triumfowali:


Dziewczęta - rocznik 2006
Amelia Słowiok (SP-2 Brenna Bukowa) - bieg na 60 m oraz skok w dal
Natalia Puc (ZSP Pogórze) - bieg na 300 m
Magdalena Podżorska (SP-2 Brenna Bukowa) - bieg na 600 m
Ewelina Ferfecka (SP-1 Brenna Leśnica) - rzut piłeczką palantową

Dziewczęta - rocznik 2007
Zuzanna Szczęsna (SP-3 Skoczów) - bieg na 60 m
Kamila Andrzejewska (ZSP Pogórze) - bieg na 300 m
Justyna Chromik (ZSP Pogórze) - bieg na 600 m
Natalia Gołek (SP Strumień) - skok w dal
Jagna Ziebiura (SP-2 Brenna Bukowa) - rzut piłeczką palantową

Dziewczęta - rocznik 2008 i młodsze
Hanna Duda (SP-3 Skoczów) - bieg na 60 m
Agnieszka Kaleta (ZSP Pogórze) - bieg na 60 m
Marcelina Bojda (SP Strumień) - bieg na 60 m oraz skok w dal
Sandra Karczmarz (SP-3 Skoczów) - bieg na 300 m
Laura Badura (SP Strumień) - bieg na 600 m
Martyna Gniewek (SP-5 Wisła Jawornik) - rzut piłeczką palantową


Chłopcy - rocznik 2006
Jakub Libura (SP Strumień) - bieg na 60 m oraz skok w dal
Dawid Wrzeszcz (ZSP Pogórze) - bieg na 300 m
Mikołaj Pisz (SP-8 Skoczów) - bieg na 1000 m
Szymon Waleczek (SP Strumień) - rzut piłeczką palantową

Chłopcy - rocznik 2007
Eryk Wyleżuch (SP Strumień) - bieg na 60 m
Cezary Machej (SP-3 Skoczów) - bieg na 300 m oraz skok w dal
Damian Greń (SP-1 Brenna Leśnica) - rzut piłeczką palantową

Chłopcy - rocznik 2008 i młodsi
Aleksander Machej (SP-3 Skoczów) - bieg na 60 m
Jakub Hernik (ZSP Pogórze) - bieg na 300 m
Piotr Matuszny (SP-3 Skoczów) - bieg na 1000 m
Emil Rapciak (ZSP Pogórze) - skok w dal
Bartosz Konopka - rzut piłeczką palantową


Szczegółowe wyniki piątej rundy w załączniku poniżej: 

http://www.sport.olza.pl/public/VIII Czwarki LA -5 runda - 24_04_2019.doc




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności