www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







VIII EDYCJA SKOCZOWSKICH CZWARTKÓW LA - FINAŁ MIEJSKI 03/06/2019


Stu dwóch zawodników z dziesięciu szkół wzięło udział w Finale Miejskim ósmej edycji Skoczowskich Czwartków Lekkoatletycznych, która odbyła się w ostatnią sródę maja w Skoczowie.
W klasyfikacji zespołowej triumfowała reprezentacja Szkoły Podstawowej w Strumieniu, która zarazem triumfowała w klasyfikacji końcowej cyklu.


W poszczególnych konkurencjach Finału Miejskiego triumfowali:


Dziewczęta - rocznik 2006
Wiktoria Michalska (SP Brenna Bukowa) - bieg na 60 m oraz skok w dal
Natalia Puc (ZSP Pogórze) - bieg na 300 m
Magdalena Podżorska (SP-2 Brenna Bukowa) - bieg na 600 m
Julia Wilińska (SP-2 Ustroń) - rzut piłeczką palantową

Dziewczęta - rocznik 2007
Natalia Gołek (SP Strumień) - bieg na 60 m 
Kamila Andrzejewska (ZSP Pogórze) - bieg na 300 m oraz skok w dal
Justyna Chromik (ZSP Pogórze) - bieg na 600 m
Jagna Ziebiura (SP-2 Brenna Bukowa) - rzut piłeczką palantową

Dziewczęta - rocznik 2008 i młodsze
Agnieszka Kaleta (ZSP Pogórze) - bieg na 60 m
Agata Greń (SP-2 Brenna Bukowa) - bieg na 300 m
Larysa Habarta (ZSP Pogórze) - bieg na 600 m
Marcelina Bojda (SP Strumień) - skok w dal
Amelia Macieiczek (ZSP Pogórze) - rzut piłeczką palantową


Chłopcy - rocznik 2006
Jakub Libura (SP Strumień) - bieg na 60 m oraz skok w dal
Dawid Wrzeszcz (ZSP Pogórze) - bieg na 300 m
Mikołaj Pisz (SP-8 Skoczów) - bieg na 1000 m
Szymon Waleczek (SP Strumień) - rzut piłeczką palantową

Chłopcy - rocznik 2007
Eryk Wyleżuch (SP Strumień) - bieg na 60 m oraz skok w dal
Cezary Machej (SP-3 Skoczów) - bieg na 300 m
Michał Muller (SP-2 Brenna Bukowa) - bieg na 1000 m
Damian Greń (SP-1 Brenna Leśnica) - rzut piłeczką palantową

Chłopcy - rocznik 2008 i młodsi
Emil Rapciak (ZSP Pogórze) - bieg na 60 m
Jakub Hernik (ZSP Pogórze) - bieg na 300 m
Piotr Matuszny (SP-3 Skoczów) - bieg na 1000 m
Filip Łukowski (SP Strumień) - skok w dal
Maciej Nowak (SPTE Cieszyn) - rzut piłeczką palantową


Szczegółowe wyniki Finału Miejskiego w załączniku poniżej: 

http://www.sport.olza.pl/public/VIII Czwartki LA - Final Miejski - 29_05_2019.doc





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności