www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IX EDYCJA SKOCZOWSKICH CZWARTKÓW LA - I RUNDA 23/09/2019


Stu dwunastu zawodników z dziewięciu szkół wzięło udział w pierwszej rundzie dziewiątej edycji Skoczowskich Czwartków Lekkoatletycznych, która odbyła się w w minioną środę w Skoczowie.
W klasyfikacji zespołowej triumfowała reprezentacja Szkoły Podstawowej w Strumieniu, wyprzedzając drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Brennej Bukowej oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pogórzu.


W poszczególnych konkurencjach triumfowali:


Dziewczęta - rocznik 2007
Milena Widenka (SP-2 Brenna Bukowa) - bieg na 60 m
Amelia Górniok (SP Górki Wielkie) - bieg na 300 m oraz skok w dal
Kamila Andrzejewska (ZSP Pogórze) - bieg na 600 m
Jagna Ziebura (SP-2 Brenna Bukowa) - rzut piłeczką palantową

Dziewczęta - rocznik 2008
Kornelia Kuczera (SP Strumień) - bieg na 60 m
Agata Greń (SP-2 Brenna Bukowa) - bieg na 300 m
Laura Badura (SP Strumień) - bieg na 600 m
Marcelina Bojda (SP Strumień) - skok w dal
Natasza Rauer (SP Strumień) - rzut piłeczką palantową

Dziewczęta - rocznik 2009 i młodsze
Weronika Szczotka (SP-3 Skoczów) - bieg na 60 m oraz skok w dal
Zofia Czaja (SP Strumień) - bieg na 300 m
Amelia Maciejczek (ZSP Pogórze) - bieg na 600 m oraz rzut piłeczką palantową


Chłopcy - rocznik 2007
Eryk Wyleżuch (SP Strumień) - bieg na 60 m
Kamil Dudka (SP-2 Brenna Bukowa) - bieg na 300 m
Oliwier Ziebura (SP-1 Brenna Leśnica) - bieg na 1000 m
Oliwier Walkiewicz (SP-2 Brenna Bukowa) - skok w dal
Kamil Lutka (SP-2 Brenna Bukowa) - rzut piłeczką palantową

Chłopcy - rocznik 2008
Emil Rapciak (ZSP Pogórze) - bieg na 60 m oraz skok w dal
Wiktor Adamiec (SP-5 Wisła Jawornik) - bieg na 1000 m
Maksymilian Opolka (SP Strumień) - rzut piłeczką palantową

Chłopcy - rocznik 2009 i młodsi
Łukasz Szarzec (SP-5 Wisła Jawornik) - bieg na 60 m oraz skok w dal
Jakub Hernik (ZSP Pogórze) - bieg na 300 m
Piotr Matuszny (SP-3 Skoczów) - bieg na 1000 m
Łukasz Greń (SP-2 Brenna Bukowa) - rzut piłeczką palantową


Szczegółowe wyniki pierwszej rundy w załączniku poniżej: 

http://www.sport.olza.pl/public/IX Czwartki LA - I runda - 18_09_2019.doc





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności