www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IX EDYCJA SKOCZOWSKICH CZWARTKÓW LA - III RUNDA 07/10/2019


Stu jedenastu zawodników z jedenastu szkół wzięło udział w trzeciej rundzie dziewiątej edycji Skoczowskich Czwartków Lekkoatletycznych, która odbyła się w w minioną środę w Skoczowie.
W klasyfikacji zespołowej triumfowała reprezentacja Szkoły Podstawowej w Strumieniu, wyprzedzając drużyny z Szkoły Podstawowej nr 2 w Brennej Bukowej oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pogórzu.


W poszczególnych konkurencjach triumfowali:


Dziewczęta - rocznik 2007
Adelina Doniewa (SP-3 Skoczów) - bieg na 60 m
Kamila Andrzejewska (ZSP Pogórze) - bieg na 300 m
Justyna Chromik (ZSP Pogórze) - bieg na 600 m
Lena Dybczyńska (SP Strumień) - skok w dal
Jagna Ziebura (SP-2 Brenna Bukowa) - rzut piłeczką palantową

Dziewczęta - rocznik 2008
Agnieszka Kaleta (ZSP Pogórze) - bieg na 60 m oraz skok w dal
Marcelina Bojda (SP Strumień) - bieg na 300 m
Alicja Sikora (SP Górki Wielkie) - bieg na 600 m
Natasza Rauer (SP Strumień) - rzut piłeczką palantową

Dziewczęta - rocznik 2009 i młodsze
Julia Ćwiękała (ZSP Pogórze) - bieg na 60 m
Amelia Maciejczek (ZSP Pogórze) - bieg na 300 m 
Martyna Golba (SP-2 Brenna Bukowa) - skok w dal
Karolina Jedzok (SP Strumień) - rzut piłeczką palantową


Chłopcy - rocznik 2007
Dawid Pietruszka (SP-5 Wisła Jawornik) - bieg na 60 m oraz rzut piłeczką palantową
Oliwier Ziebiura (SP-1 Brenna Leśnica) - bieg na 1000 m
Eryk Wyleżuch (SP Strumień) - skok w dal

Chłopcy - rocznik 2008
Emil Rapciak (ZSP Pogórze) - bieg na 60 m
Fallon White (SP-8 Skoczów) - bieg na 300 m oraz skok w dal
Wiktor Adamiec (SP-5 Wisła Jawornik) - bieg na 1000 m
Tymoteusz Hernik (ZSP Pogórze) - rzut piłeczką palantową

Chłopcy - rocznik 2009 i młodsi
Łukasz Szarzec (SP-5 Wisła Jawornik) - bieg na 60 m
Marek Lichna (SP Strumień) - bieg na 300 m
Piotr Matuszny (SP-3 Skoczów) - bieg na 1000 m
Filip Łukowski (SP Strumień) - skok w dal
Łukasz Greń (SP-2 Brenna Bukowa) - rzut piłeczką palantową


Szczegółowe wyniki trzeciej rundy w załączniku poniżej: 
http://www.sport.olza.pl/public/IX Czwartki La - III runda - 04_10_2019.doc





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności