www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







FINAŁ WOJEWÓDZKI ZAWODÓW LDK 09/10/2019


Trzy zwycięstwa odnieśli nasi zawodnicy w finale wojewódzkim zawodów 'Lekkoatletyka dla każdego', który odbył się wczoraj w Rudzie Śląskiej.
W skoku wzwyż dziewcząt starszych najlepsza okazała się Nikola Major z Jaworza, w biegu na 60 metrów chłopców starszych triumfował Jakub Libura (LKS Pogórze), który nieznacznie wyprzedził swojego brata bliźniaka Sebastiana, a biegu na 600 metrów chłopców młodszych najlepszy czas uzyskał Piotr Matuszny (LKS Pogórze).
Ponadto Mikołaj Pisz (LKS Pogórze) był trzeci w biegu chłopców starszych na 600 metrów.


Wyniki:


Dziewczęta U-14


Bieg na 100 m - Finał

1 Klaudia Chrostek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 12,91
2 Paulina Nawrot MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 13,10
3 Marta Puławska TL Pogoń Ruda Śląska 13,32

Bieg na 100 m - eliminacje

1 Klaudia Chrostek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 12,86
. ... ... ...
13 Adelina Donieva LKS Pogórze 14,54


Bieg na 300 m

1 Magdalena Słomska MKS MOS Katowice 44,30
2 Julia Przewieźlik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 44,54
3 Magdalena Miliczek TL Pogoń Ruda Śląska 45,08
. ... ... ...
9 Małgorzata Greniuch MUKS SZS Cieszyn 47,16
26 Kamila Andrzejewska LKS Pogórze 50,96
31 Daria Baranowska LKS Pogórze 52,58
41 Justyna Chromik LKS Pogórze 58,17


Bieg na 600 m

1 Michalina Thamm MKS MOS Katowice 1.48,15
2 Oliwia Porwolik UKS Trójka Mikołów 1.48,49
3 Marta Cyganek GKS Piast Gliwice 1.50,35
. ... ... ...
7 Marta Zdejszy MUKS SZS Cieszyn 1.55,40


Skok wzwyż

1 Nikola Major SLiS Just Team Bielsko-Biała 1.40
2 Roksana Czarnecka RMKS Rybnik 1.35
3 Julia Antosiewicz CKS Budowlani Częstochowa 1.30



Chłopcy U-14


Bieg na 100 m - Finał

1 Jakub Libura LKS Pogórze 11,86
2 Sebastian Libura LKS Pogórze 11,90
3 Filip Pietrzyk UKS Trójka Mikołów 12,47

Bieg na 100 m - eliminacje

1 Jakub Libura LKS Pogórze 11,95
2 Sebastian Libura LKS Pogórze 12,15


Bieg na 300 m

1 Michał Giedź TL Pogoń Ruda Śląska 39,93
2 Olivier Czernel GKS Piast Gliwice 40,97
3 Mateusz Ćwik MKS MOS Katowice 42,58
. ... ... ...
14 Grzegorz Sawczuk LKS Pogórze 53,87


Bieg na 600 m

1 Tomasz Śliwoń CKS Budowlani Częstochowa 1.42,75
2 Sebastian Słowikowski MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1.43,75
3 Mikołaj Pisz LKS Pogórze 1.47,35



Dziewczęta U-12


Bieg na 300 m

1 Wiktoria Biskup KS Sprint Bielsko-Biała 46,10
2 Kinga Prządka LKS Pszczyna 50,75
3 Olga Kupczak CKS Budowlani Częstochowa 52,02
. ... ... ...
6 Amelia Maciejczek LKS Pogórze 53,19



Chłopcy U-12


Bieg na 600 m

1 Piotr Matuszny LKS Pogórze 1.55,04
2 Piotr Michalski TL Pogoń Ruda Śląska 1.55,72
3 Bartosz Wojciechowski RMKS Rybnik 1.58,04






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności