www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LEKKOATLECI RYWALIZOWALI W OSTRAWIE 23/01/2020


Dwa miejsca na podium to bilans startów naszych lekkoatletów w Międzynarodowym Halowym Mityngu 'Athletics Indoor Ostrava I', który odbył się w miniony wtorek w Ostrawie.
W konkursie skoku o tyczce kobiet druga była Martyna Balcar (MKS Ustroń), podobnie jak jej kolega klubowy Michał Kunc w rywalizacji tyczkarzy.


Wyniki:


Bieg na 60 m kobiet - Finał

1 Julia Polak 2001 TL ROW Rybnik 7,61
2 Karolína Maňasová 2003 SVČ Fokus Nový Jičín 7,71
3 Hana Bumbálková 2001 SK Speed Brno 7,83

Bieg na 60 m kobiet - eliminacje

1 Julia Polak 2001 TL ROW Rybnik 7,58
. ... ... ... ...
28 Zuzanna Blutko 2004 TL Athletics Jastrzębie 8,69


Bieg na 200 m kobiet

1 Karolína Maňasová 2003 SVČ Fokus Nový Jičín 25,18
2 Štěpánka Kolářová 1999 Naša Atletika Bratislava 25,27
3 Natálie Křížová 2003 VSK Univerzita Brno 25,36
. ... ... ... ...
16 Zuzanna Legierska 2001 MUKS SZS Cieszyn 26,97


Bieg na 400 m kobiet

1 Adéla Zdražilová 2000 SK Hranice 0.58,09
2 Hana Borová 2004 SSK Vítkovice 0.58,80
3 Viktorie Křížová 2003 Elite Sport Boskovice 0.59,09
. ... ... ... ...
15 Samanta Górniak 2002 MUKS SZS Cieszyn 1.02,67


Bieg na 60 m przez płotki juniorek młodszych - Finał

1 Andrea Švecová 2003 ŠK ŠOG Nitra 9,26
2 Denisa Oborná 2003 SSK Vítkovice 9,35
3 Aneta Klečková 2003 SSK Vítkovice 9,43


Bieg na 60 m przez płotki juniorek młodszych - eliminacje

1 Natálíe Křížková 2003 AK Olymp Brno 8,65
. ... ... ... ...
7 Zuzanna Blutko 2004 TL Athletics Jastrzębie 10,39


Skok o tyczce kobiet

1 Lujza Paliderová 2001 UMB Banská Bystrica 3.41
2 Martyna Balcar 2004 MKS Ustroń 2.91
3 Agnieszka Kiedroń 2001 TJ TŽ Třinec 2.91
. ... ... ... ...
6 Zuzanna Macura 2004 MKS Ustroń 2.81
- Aleksandra Cholewa 2003 MKS Ustroń bez wys.



Bieg na 60 m mężczyzn - Finał

1 Zdeněk Stromšík 1994 SSK Vítkovice 6,64
2 Vojtěch Kolarčík 1995 SSK Vítkovice 6,80
3 Jakub Benda 2000 Naša Atletika Bratislava 7,05

Bieg na 60 m mężczyzn - eliminacje

1 Zdeněk Stromšík 1994 SSK Vítkovice 6,70
. ... ... ... ...
16 Łukasz Urbanek 2003 TL Athletics Jastrzębie 7,35
47 Piotr Wala 2005 TL Athletics Jastrzębie 8,64


Bieg na 200 m mężczyzn

1 Ján Volko 1996 Naša Atletika Bratislava 21,24
2 Jakub Benda 2000 Naša Atletika Bratislava 21,65
3 Martin Tuček 1995 VSK Univerzita Brno 22,00
. ... ... ... ...
21 Łukasz Urbanek 2003 TL Athletics Jastrzębie 23,61


Bieg na 400 m mężczyzn

1 Martin Tuček 1995 VSK Univerzita Brno 0.48,49
2 David César 1984 SSK Vítkovice 0.49,48
3 Jan Šalman 1995 AK Olomouc 0.50,29
. ... ... ... ...
30 Piotr Wala 2005 TL Athletics Jastrzębie 1.03,27


Skok o tyczce mężczyzn

1 Adam Kremser 2001 AC Stavbár Nitra 3.81
2 Michał Kunc 2005 MKS Ustroń 3.61
3 Vojtěch Řeha 2002 SSK Vítkovice 2.71





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności