www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CZTERY MEDALE MŁODYCH LEKKOATLETÓW NA MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA 10/02/2020


Cztery medale zdobyli nasi lekkoatleci na Halowych Mistrzostwach Śląska Młodzików i Dzieci, które odbyły się wczoraj w Ostrawie.
Ten z najcenniejszego kruszcu wywalczyła Zofia Zichlarz (UKS Diament Godów) - najlepsza w biegu dziewcząt młodszych na 300 metrów. Z kolei w bieg na 1000 metrów młodzików drugi był Maciej Lachowski z Łazów. Pozostałe dwa krążki stały się udziałem zawodników LKS Pogórze. W biegu na 600 metrów chłopców młodszych drugi był Piotr Matuszny, natomiast Jakub Libura zajął trzecie miejsce w biegu na 60 metrów młodzików.


Wyniki:


Młodziczki (rocznik 2005-2006)


Bieg na 60 m - Finał

1 Oliwia Zimoląg MKS MOSM Bytom 7,97
2 Karolina Bąbel AZS AWF Katowice 8,13
3 Klaudia Chrostek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 8,22

Bieg na 60 m - eliminacje

1 Oliwia Zimoląg MKS MOSM Bytom 7,96
. ... ... ...
27 Martyna Metlak TL Athletics Jastrzębie 9,04


Bieg na 300 m

1 Zofia Szopniewska TL ROW Rybnik 42,76
2 Magdalena Słomska MKS MOS Katowice 42,89
3 Julia Przewieźlik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 43,09
. ... ... ...
12 Dominika Banko UKS Diament Godów 45,66
18 Pola Gibiec MUKS SZS Cieszyn 46,58
20 Małgorzata Greniuch MUKS SZS Cieszyn 46,71
34 Aleksandra Bednarz LKS Pogórze 50,15


Bieg na 600 m

1 Milena Thamm MKS MOS Katowice 1.39,95
2 Natalia Dziuba MKS SMS Victoria Racibórz 1.42,49
3 Iga Kromołowska CKS Budowlani Częstochowa 1.43,89
. ... ... ...
6 Anna Szoska LKS Pogórze 1.46,00
14 Karolina Tyman UKS Diament Godów 1.50,47
16 Zuzanna Zielke MUKS SZS Cieszyn 1.53,30
24 Zuzanna Zniszczoł UKS Diament Godów 2.10,27


Bieg na 1000 m

1 Gabriela Martin GKS Piast Gliwice 3.12,60
2 Kamila Augustiniok MKS MOSM Bytom 3.13,62
3 Maja Parys MKS MOSM Bytom 3.20,59
. ... ... ...
10 Marta Zdejszy MUKS SZS Cieszyn 3.42,37


Skok w dal

1 Maja Jundziłł CKS Budowlani Częstochowa 4.73
2 Paulina Nawrot MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 4.66
3 Karolina Bąbel AZS AWF Katowice 4.61
. ... ... ...
7 Nikola Major SLiS Just Team Bielsko-Biała 4.36


Skok wzwyż

1 Dagmara Stępień AZS AWF Katowice 1.45
2 Malwina Lazar MKS Czechowice-Dziedzice 1.45
3 Oliwia Krug TL Pogoń Ruda Śląska 1.45
. ... ... ...
9 Nikola Major SLiS Just Team Bielsko-Biała 1.30


Pchnięcie kulą (3 kg)

1 Martyna Malina UKS Piątka Plus Rydułtowy 10.73
2 Maria Flasińska MKS Czechowice-Dziedzice 10.24
3 Julia Śpiewak MKS MOS Płomień Sosnowiec 9.01
. ... ... ...
6 Julia Wilińska MKS Ustroń 8.23




Młodzicy (rocznik 2005-2006)


Bieg na 60 m - Finał

1 Piotr Mleczek MKS MOS Płomień Sosnowiec 7,40
2 Mateusz Misterek MOSM Tychy 7,42
3 Jakub Libura LKS Pogórze 7,47
4 Sebastian Libura LKS Pogórze 7,50

Bieg na 60 m - eliminacje

1 Piotr Mleczek MKS MOS Płomień Sosnowiec 7,44
. ... ... ...
3 Jakub Libura LKS Pogórze 7,54
4 Sebastian Libura LKS Pogórze 7,57
27 Antoni Drożniak TL Athletisc Jastrzębie 8,58


Bieg na 600 m

1 Tymon Socha TL Pogoń Ruda Śląska 1.34,35
2 Michał Giedź TL Pogoń Ruda Śląska 1.34,51
3 Marcin Chrapusta SLiS Just Team Bielsko-Biała 1.37,59
4 Kamil Przybyła TL Athletics Jastrzębie 1.38,11
. ... ... ...
8 Remigiusz Wieczorek TL Athletics Jastrzębie 1.47,53


Bieg na 1000 m

1 Jakub Machulec LKS Pszczyna 2.45,37
2 Maciej Lachowski KS Sprint Bielsko-Biała 2.48,73
3 Mikołaj Borawski CKS Budowlani Częstochowa 2.51,53
. ... ... ...
10 Mikołaj Pisz LKS Pogórze 3.04,69
11 Marcin Kędzior LKS Pogórze 3.04,78
19 Piotr Wala TL Athletics Jastrzębie 3.14,54




Dziewczęta starsze (rocznik 2007-2008)


Bieg na 60 m - Finał

1 Maria Puławska TL Pogoń Ruda Śląska 8,41
2 Alicja Jendrzej MKS MOS Katowice 9,03
3 Jagoda Zawalska MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9,12

Bieg na 60 m - eliminacje

1 Maria Puławska TL Pogoń Ruda Śląska 8,41
. ... ... ...
14 Adelina Donieva LKS Pogórze 9,17


Bieg na 300 m

1 Wiktoria Biskup KS Sprint Bielsko-Biała 44,01
2 Julia Kubik CKS Budowlani Częstochowa 46,24
3 Julia Sochacka GKS Piast Gliwice 46,55
. ... ... ...
11 Kamila Andrzejewska LKS Pogórze 48,23
31 Julia Durczok TL Athletics Jastrzębie 54,13
35 Justyna Chromik LKS Pogórze 57,21
42 Blanka Koralewska TL Athletics Jastrzębie 1.06,77


Bieg na 600 m

1 Oliwia Porwolik UKS Trójka Mikołów 1.46,56
2 Michalina Thamm MKS MOS Katowice 1.46,60
3 Marta Cyganek GKS Piast Gliwice 1.48,05
. ... ... ...
20 Julia Krakowczyk UKS Diament Godów 2.01,44
27 Aleksandra Uherek UKS Diament Godów 2.04,98
31 Nadia Marczak UKS Diament Godów 2.07,95
33 Klaudia Liberda TL Athletics Jastrzębie 2.10,70
36 Emilia Koszany UKS Diament Godów 2.14,44
37 Julia Smyla UKS Diament Godów 2.14,84
39 Marlena Miśkowiec  TL Athletics Jastrzębie 2.20,26


Skok w dal

1 Agata Kuc LKS Orzeł Kozy 4.63
2 Paula Filipowska MKS MOS Płomień Sosnowiec 4.47
3 Julia Karmelita AZS AWF Katowice 4.42
. ... ... ...
8 Klaudia Liberda TL Athletics Jastrzębie 4.16




Chłopcy starsi (rocznik 2007-2008)


Bieg na 300 m

1 Michał Szymoński MKS Żywiec 45,05
2 Mateusz Mądry CKS Budowlani Częstochowa 46,03
3 Piotr Frączyk UKS Orlęta Częstochowa 46,16
. ... ... ...
13 Gabriel Sutor LKS Pogórze 53,11




Dziewczęta młodsze (rocznik 2009-2010)


Bieg na 60 m - Finał

1 Lena Zawadzka MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 8,61
2 Violetta Łaszewicz MKS MOS Katowice 8,87
3 Hanna Kotowicz MKS MOS Katowice 9,04

Bieg na 60 m - eliminacje

1 Lena Zawadzka MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 8,73
. ... ... ...
25 Jagoda Krużołek LKS Pogórze 10,63


Bieg na 300 m

1 Zofia Zichlarz UKS Diamnet Godów 49,87
2 Kinga Prządka LKS Pszczyna 50,19
3 Zuzanna Molenda MKS SMS Victoria Racibórz 50,71
. ... ... ...
9 Amelia Macieiczek LKS Pogórze 53,86
20 Klaudia Gajda UKS Diament Godów 1.00,25
21 Amelia Smyła UKS Diament Godów 1.00,58


Bieg na 600 m

1 Emilia Machej MKS Czechowice-Dziedzice 1.56,84
2 Maja Rubka MOSM Tychy 1.57,07
3 Emilia Majewska CKS Budowlani Częstochowa 1.57,21
. ... ... ...
13 Emilia Pietryka TL Athletics Jastrzębie 2.15,73




Chłopcy młodsi (rocznik 2009-2010)


Bieg na 60 m - Finał

1 Jan Kurzyniec KS Sprint Bielsko-Biała 8,94
2 Bartosz Szołtysik MKS MOSM Bytom 8,95
3 Karol Jaroszek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 9,19

Bieg na 60 m - eliminacje

1 Jan Kurzyniec SK Sprint Bielsko-Biała 8,98
. ... ... ...
16 Jakub Ogórek LKS Pogórze 10,31
18 Beniamin Krzak LKS Pogórze 10,47
24 Borys Stefański TL Athletics Jastrzębie 11,70


Bieg na 300 m

1 Damian Cyganek GKS Piast Gliwice 50,14
2 Tymoteusz Wątroba KS Sprint Bielsko-Biała 51,18
3 Dominik Porawski UKS Orlęta Częstochowa 52,37
. ... ... ...
13 Szymon Brózda TL Athletics Jastrzębie 58,06
15 Kajetan Bryła TL Athletics Jastrzębie 58,67
18 Robert Bukowczan LKS Pogórze 1.00,04
19 Przemysław Bieniek LKS Pogórze 1.03,47


Bieg na 600 m

1 Piotr Michalski TL Pogoń Ruda Śląska 1.54,02
2 Piotr Matuszny LKS Pogórze 1.56,24
3 Wiktor Nicia CKS Budowlani Częstochowa 1.59,29


Skok w dal

1 Jan Kurzyniec KS Sprint Bielsko-Biała 4.27
2 Mateusz Struzik RMKS Rybnik 4.17
3 Mateusz Wojdyło TL ROW Rybnik 4.13
. ... ... ...
12 Szymon Brózda TL Athletics Jastrzębie 3.34





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności