www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II LEKKOATLETYCZNY MITING WAKACYJNY 26/07/2020


Grupka naszych lekkoatletów wzięła udział w 2. Ogólnopolskim Mityngu Wakacyjnym, który odbył się wczoraj w Częstochowie.
Z nich najlepiej zaprezentowała się Samanta Górniak (MUKS SZS Cieszyn) - druga w biegu na 600 metrów kobiet.


Wyniki:


Bieg na 100 m kobiet

1 Julia Polak 2001 TL ROW Rybnik 12,02
2 Patrycja Banaś 2000 Kraków Athletics Team 12,22
3 Zuzanna Wyppich 2003 UKS Czwórka Żory 12,37
. ... ... ... ...
21 Zuzanna Blutko 2004 TL Athletics Jastrzębie 13,89
30 Nicola Michalak 2003 TL Athletics Jastrzębie 14,60


Bieg na 300 m kobiet

1 Hanna Youssef 2006 TL Pogoń Ruda Śląska 43,18
2 Nina Muszyńska 2003 CKS Budowlani Częstochowa 43,91
3 Amelia Pawelus 2005 LKS Omega Kleszczów 44,37
. ... ... ... ...
8 Pola Gibiec 2005 MUKS SZS Cieszyn 48,78
10 Klaudia Gruszczyk 2006 LKS Pogórze 49,39
11 Maria Welet 2005 LKS Pogórze 50,11


Bieg na 400 m kobiet

1 Weronika Rodak 2004 MKS MOS Płomień Sosnowiec 58,37
2 Julia Hetmańska 2002 MUKS G-2 Nysa 58,86
3 Wiktoria Lewandowska 2004 KS Żeglina Sieradz 58,97
4 Justyna Zwias 1999 AZS AWF Katowice 59,30


Bieg na 600 m kobiet

1 Aneta Lemiesz 1981 KS Lemiesz Team Warszawa 1.29,36
2 Samanta Górniak 2002 MUKS SZS Cieszyn 1.40,68
3 Aleksandra Strzelczyk 2006 UKS Olimp Kozienice 1.42,34
. ... ... ... ...
8 Anna Szoska 2005 LKS Pogórze 1.44,98
11 Barbara Wojtyła 1995 AZS AWF Katowice 1.45,54


Bieg na 1500 m kobiet

1 Rozalia Malina 2004 MKS MOS Płomień Sosnowiec 4.45,42
2 Oliwia Lubińska 2004 SLiS Just Team Bielsko-Biała 4.47,71
3 Agnieszka Dudek 2004 MUKS G-2 Nysa 4.55,08
4 Julia Chromik 2002 LKS Pogórze 4.57,16



Bieg na 100 m mężczyzn

1 Krzysztof Studnicki 1992 WKS Wawel Kraków 10,42
2 Bartosz Taradaj 2001 MKS MOS Katowice 10,77
3 Paweł Dzida 1999 AZS AWF Katowice 10,79
. ... ... ... ...
12 Łukasz Urbanek 2003 TL Athletics Jastrzębie 11,33
27 Mikołaj Legierski 1999 MUKS SZS Cieszyn 12,11
31 Dawid Wiśniewski 2003 TL Athletics Jastrzębie 12,33
34 Krzysztof Biedrawa 2005 LKS Pogórze 12,61


Bieg na 200 m mężczyzn

1 Przemysław Kozłowski 1998 TL Pogoń Ruda Śląska 21,79
2 Dawid Pokora 2002 LKS Orzeł Namysłów 22,04
3 Patryk Bednarz 1994 KS Sprinterzy.com Kraków 22,53
. ... ... ... ...
8 Łukasz Urbanek 2003 TL Athletics Jastrzębie 23,16
19 Mikołaj Legierski 1999 MUKS SZS Cieszyn 24,38
21 Jakub Libura 2006 LKS Pogórze 24,63
30 Krzysztof Biedrawa 2005 LKS Pogórze 26,47


Bieg na 600 mężczyzn

1 Marcel Stefaniak 2005 UKS Olimp Kozienice 1.26,79
2 Wojciech Koryciński 2004 MKS MOSM Bytom 1.28,84
3 Kacper Obrzut 2005 CKS Budowlani Częstochowa 1.29,23
. ... ... ... ...
15 Dawid Knyps 2006 LKS Pogórze 1.55,39


Bieg na 1500 m mężczyzn

1 Michał Piątek 2003 CKS Budowlani Częstochowa 4.05,02
2 Kamil Herzyk 2004 SLiS Just Team Bielsko-Biała 4.12,95
3 Jakub Hutny 2003 KS Sprint Bielsko-Biała 4.13,87
. ... ... ... ...
11 Mateusz Mola 2000 MUKS SZS Cieszyn 4.38,18


Skok w dal mężczyzn

1 Andrzej Kuch 1991 UMLKS Start Wieruszów 7.95
2 Krzysztof Tomasiak 1990 UKS Junior Kamesznica 7.43
3 Rafał Horbowicz 1998 KS Warszawianka Warszawa 6.82
. ... ... ... ...
12 Dawid Wiśniewski 2003 TL Athletics Jastrzębie 5.73





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności