www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BESKIDIAN ATHLETIC 2020 30/08/2020


Siedem miejsc na podium to bilans startów naszych zawodników na 19. Międzynarodowym Mityngu Lekkoatletycznym 'BeskidianAthletic', który rozegrano wczoraj w Bielsku-Białej.
W gronie zwycięzców znaleźli sie Radosław Sobczyk rodem z Wisły oraz młodzi jaworzańscy lekkoatleci: Aurelia Lachowska i Mikołaj Urbaś.
Ponadto na podium stanęli: Sebastian Libura (LKS Pogórze), Justyna Zwias (AZS AWF Katowice), Kamil Przybyła (TL Athletics Jastrzębie) i Jakub Libura (LKS Pogórze).


Wyniki:


Bieg na 100 m kobiet

1 Dorota Puzio 2003 GKS Start Długołęka 12,00
2 Weronika Leszek 2003 UKS Olimpia Zabrze 12,34
3 Zuzanna Wypich 2003 UKS Czwórka Żory 12,47
. ... ... ... ...
13 Zuzanna Legireska 2001 MUKS SZS Cieszyn 13,40
18 Nikola Michalak 2003 TL Athletics Jastrzębie 14,48


Bieg na 200 m kobiet

1 Dorota Puzio 2003 GKS Start Długołęka 24,61
2 Aleksandra Belowska 2002 KS AZS AWF Kraków 25,39
3 Justyna Kuźmińska 2004 MKS SMS Victoria Racibórz 25,43
. ... ... ... ...
12 Zuzanna Legireska 2001 MUKS SZS Cieszyn 27,45


Bieg na 400 m kobiet

1 Julia Zawronek 1999 TL Pogoń Ruda Śląska 57,19
2 Wiktoria Synowiec 2000 TL Pogoń Ruda Śląska 58,52
3 Justyna Zwias 1999 AZS AWF Katowice 59,46


Bieg na 800 m kobiet

1 Gabriella Martin 2006 GKS Piast Gliwice 2.20,62
2 Anna Lizińska 2004 CKS Budowlani Częstochowa 2.22,36
3 Magdalena Wilk 2002 MOSM Tychy 2.29,26
. ... ... ... ...
5 Weronika Masarska 2002 MUKS SZS Cieszyn 2.34,91


Bieg na 1500 m kobiet

1 Patrycja Rębisz 2004 MKS SMS Victoria Racibórz 4.44,21
2 Agnieszka Lubowska 2002 KS Sprint Bielsko-Biała 4.46,84
3 Oliwia Hałka 2004 GKS Piast Gliwice 4.49,72
. ... ... ... ...
5 Julia Chromik 2002 LKS Pogórze 4.59,34



Bieg na 100 m dziewcząt (U-16)

1 Kinga Mucha 2006 UKS Chromik Mysłowice 12,84
2 Zuzanna Zając 2006 AZS AWF Katowice 12,92
3 Martyna Kruczek 2006 KS Sprint Bielsko-Biała 12,98
. ... ... ... ...
26 Martyna Metlak 2006 TL Athletics Jastrzębie 14,05


Bieg na 100 m dziewcząt (U-16)

1 (PK) Dorota Puzio 2003 GKS Start Długołęka 11,96
2 Kinga Mucha 2006 UKS Chromik Mysłowice 12,84
3 Zuzanna Zając 2006 AZS AWF Katowice 12,92
. ... ... ... ...
27 Martyna Metlak 2006 TL Athletics Jastrzębie 14,05


Bieg na 300 m dziewcząt (U-16)

1 Zuzanna Sraga 2006 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41,87
2 Zofia Szopniewska 2005 TL ROW Rybnik 43,03
3 Julia Jończyk 2006 UKS Czempion Bełchatów 43,95
. ... ... ... ...
11 Klaudia Gruszczyk 2006 LKS Pogórze 48,38


Skok w dal dziewcząt (U-16)

1 Maja Jundziłł 2005 CKS Budowlani Częstochowa 5.19
2 Zuzanna Mielczarek 2005 UKS Czempion Bełchatów 4.94
3 Martyna Kruczek 2006 KS Sprint Bielsko-Biała 4.75
. ... ... ... ...
7 Martyna Metlak 2007 TL Athletics Jastrzębie 3.75



Bieg na 600 m dziewcząt (U-14)

1 Aurelia Lachowska 2007 KS Sprint Bielsko-Biała 1,48,82
2 Adrianna Bąk 2007 MKS Żywiec 1.53,04
3 Gabriela Gwiazda 2007 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1.53,63
4 Kamila Andrzejewska 2007 LKS Pogórze 1.55,19
. ... ... ... ...
8 Daria Baranowska 2007 LKS Pogórze 1.58,62
12 Sara Urbaś 2008 KS Sprint Bielsko-Biała 2.00,22


Skok w dal dziewcząt (U-14) - ze strefy

1 Patrycja Krzesak 2007 MKS Żywiec 4.92
2 Emilia Stojek 2008 MKS Tempo Kęty 4.75
3 Lena Zawadzka 2009 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 4.68
. ... ... ... ...
18 Nicola Stec 2008 TL Athletics Jastrzębie 3.68



Bieg na 100 m mężczyzn

1 Radosław Sobczyk 1998 KS AZS AWF Kraków 11,04
2 Szymon Woźniak 1999 AZS AWF Katowice 11,09
3 Filip Chrosta 2002 BKL Bełchatów 11,11
4 Łukasz Urbanek 2003 TL Athletics Jastrzębie 11,22


Bieg na 400 m mężczyzn

1 Szymon Zając 2002 UKS Trójka Mikołów 49,62
2 Aleks Stoklosa 2002 AZS KU Politechnika Opolska 49,78
3 Michał Wróbel 2002 UKS Czwórka Żory 50,62
. ... ... ... ...
9 Mikołaj Legierski 1999 MUKS SZS Cieszyn 54,35


Bieg na 1500 m mężczyzn

1 Michał Piątek 2003 CKS Budowlani Częstochowa 4.07,17
2 Filip Buch 2002 MKS SMS Victoria Racibórz 4.09,91
3 Bazyli Widawski 2003 MKS MOS Katowice 4.11,92
. ... ... ... ...
13 Maciej Lachowski 2005 KS Sprint Bielsko-Biała 4.29,85



Bieg na 100 m chłopców (U-16)

1 Michał Gorzkowicz 2005 WKS Wawel Kraków 11,41
2 Sebastian Libura 2006 LKS Pogórze 11,48
3 Dawid Danielczyk 2005 BKL Bełchatów 11,58
. ... ... ... ...
5 Jakub Libura 2005 LKS Pogórze 11,71


Bieg na 300 m chłopców (U-16)

1 Michał Gorzkowicz 2005 WKS Wawel Kraków 37,47
2 Michał Giedź 2006 TL Pogoń Ruda Śląska 38,23
3 Kamil Przybyła 2005 TL Athletics Jastrzębie 39,72


Bieg na 600 m chłopców (U-16)

1 Jakub Machulec 2005 LKS Pszczyna 1.29,53
2 Mateusz Markowiak 2005 UKS Czempion Bełchatów 1.30,90
3 Dawid Roter 2006 MKS MOS Płomień Sosnowiec 1.35,85
4 Piotr Wala 2005 TL Athletics Jastrzębie 1.36,48
5 Krzysztof Biedrawa 2005 LKS Pogórze 1.37,15
. ... ... ... ...
9 Dawid Knyps 2006 LKS Pogórze 1.49,51
11 Remigiusz Wojaczek 2006 TL Athletics Jastrzębie 1.53,97


Bieg na 1000 m chłopców (U-16)

1 Tadeusz Mielimąka 2005 MKS SMS Victoria Racibórz 2.54,10
2 Jakub Marekwica 2006 MKS MOS Katowice 2.57,70
3 Dominik Wawrowski 2005 LKS Olimpia Zabrze 2.58,61
4 Marcin Kędzior 2005 LKS Pogórze 2.59,93
5 Mikołaj Pisz 2006 LKS Pogórze 3.00,47
. ... ... ... ...
9 Dawid Knyps 2006 LKS Pogórze 1.49,51
11 Remigiusz Wojaczek 2006 TL Athletics Jastrzębie 1.53,97


Skok w dal chłopców (U-16)

1 Bartłomiej Birecki 2006 MKS Żywiec 6.16
2 Mateusz Misterek 2005 MOSM Tychy 6.06
3 Jakub Libura 2006 LKS Pogórze 5.71



Bieg na 1000 m chłopców (U-14)

1 Mikołaj Urbaś 2007 KS Sprint Bielsko-Biała 3.02,36
2 Artur Koźlik 2007 UKS Piątka Plus Rydułtowy 3.10,21
3 Szymon Kleczyk 2007 UKS Czempion Bełchatów 3.13,54
. ... ... ... ...
12 Piotr Matuszny 2009 LKS Pogórze 3.37,41


Skok w dal chłopców (U-14) - ze strefy

1 Dominik Majewski 2007 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 5.33
2 Michał Szymoński 2007 MKS Żywiec 5.17
3 Wiktor Kamczyk 2007 UKS Piątka Plus Rydułtowy 4.88
. ... ... ... ...
7 Wiktor Duda 2007 TL Athletics Jastrzębie 4.44





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności