www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MEDALOWE ŻNIWO LEKKOATLETÓW NA MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA MŁODZIKÓW 05/09/2020


Dziewięć medali zdobyli nasi lekkoatleci na Mistrzostwach Śląska Młodzików, które odbyły się dzisiaj w Gliwicach.

Tytuły mistrzowskie wywalczyli: Karolina Tylman (UKS Diament Godów) w biegu na 2000 metrów, Sebastian Libura (LKS Pogórze) w biegu na 100 metrów, Maciej Lachowski z Jaworza (KS Sprint Bielsko-Biała) w biegu na 2000 metrów, Michał Kunc (MKS Ustroń) w skoku o tyczce oraz Jakub Libura, Marcin Kędzior, Krzysztof Biedrawa i Sebastian Libura w sztafecie 4 x 100 metrów.

Na drugim stopniu podium stanęli Julia Wilińska (MKS Ustroń) w pchnięciu kula, Jakub Libura w biegu na 100 metrów oraz Marcin Kędzior w biegu na 300 m, natomiast Nikola Major (SLiS Just Team Bielsko-Biała) była trzecia w skoku wzwyż.

Do tego należy dodać komplet medali reprezentantek MKS-u Ustroń w Mistrzostwach Śląska Juniorek Młodszych w skoku tyczce.


Wyniki:

 
Skok o tyczce juniorek młodszych

1 Maja Chamot MKS Ustroń 3.50
2 Martyna Balcar MKS Ustroń 3.00
3 Zuzanna Macura MKS Ustroń 2.90



Bieg na 100 m młodziczek - Finał

1 Klaudia Chrostek MULS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 12,62
2 Jagoda Żukowska SLiS Just Team Bielsko-Biała 12,73
3 Paulina Nawrot MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 12,77

Bieg na 100 m młodziczek - eliminacje

1 Klaudia Chrostek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 12,78
. ... ... ...
22 Martyna Metlak TL Athletics Jastrzębie 14,17
 

Bieg na 300 m młodziczek

1 Kinga Mucha UKS Chromik Mysłowice 41,77
2 Julia Przewieźlik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 42,04
3 Jagoda Bochenek MKS MOSM Bytom 42,27
. ... ... ...
13 Klaudia Gruszczyk LKS Pogórze 48,17
14 Aleksandra Bednarz LKS Pogórze 48,18


Bieg na 600 m młodziczek

1 Kamila Augustiniok MKS MOSM Bytom 1.44,87
2 Hanna Kaczmarek MKS MOSM Bytom 1.46,21
3 Weronika Cenkier MOSiR Łaziska Górne 1.44,11
. ... ... ...
5 Anna Szoska LKS Pogórze 1.48,68
7 Dominika Banko UKS Diament Godów 1.49,19
12 Wiktoria Zniszczoł UKS Diament Godów 2.13,09


Bieg na 2000 m młodziczek

1 Karolina Tylman UKS Diament Godów 7.23,15
2 Natalia Mleczek MKS MOS Katowice 7.42,88
3 Justyna Krętosz MKS Czechowice-Dziedzice 7.47,85
4 Marlena Czyż UKS Diament Godów 7.48,14


Sztafeta 4 x 100 m młodziczek

1 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 50,49
2 AZS AWF Katowice 52,82
3 MKS Czechowice-Dziedzice 53,44
4 SLiS Just Team Bielsko-Biała * 53,96

* Nikola Major

Skok w dal młodziczek

1 Martyna Jundziłł CKS Budowlani Częstochowa 5.27
2 Martyna Kruczek KS Sprint Bielsko-Biała 5.20
3 Jagoda Żukowska SLiS Just Team Bielsko-Biała 4.86
. ... ... ...
8 Nikola Major SLiS Just Team Bielsko-Biała 4.42

 
Skok wzwyż młodziczek

1 Maja Idzińska TS AKS Chorzów 1.55
2 Malwina Lazar MKS Czechowice-Dziedzice 1.45
3 Nikola Major SLiS Just Team Bielsko-Biała 1.35


Pchnięcie kulą młodziczek

1 Martyna Malina UKS Piątka Plus Rydułtowy 11.06
2 Julia Wilińska MKS Ustroń 10.05
3 Maria Flasińska MKS Czechowice-Dziedzice 9.92



Bieg na 100 m młodzików - Finał

1 Sebastian Libura LKS Pogórze 11,35
2 Jakub Libura LKS Pogórze 11,58
3 Marcin Mandrak KS Sprint Bielsko-Biała 11,77


Bieg na 100 m młodzików - eliminacje

1 Sebastian Libura LKS Pogórze 11,59
2 Jakub Libura LKS Pogórze 11,68


Bieg na 600 m młodzików

1 Kacper Obrzut CKS Budowlani Częstochowa 1.30,02
2 Olivier Czernel GKS Piast Gliwice 1.30,36
3 Borys Neumann MKS MOSM Bytom 1.32,36
4 Kamil Przybyła TL Athletic Jastrzębie 1.33,86
. ... ... ...
6 Piotr Wala TL Athletic Jastrzębie 1.35,42
10 Krzysztof Biedrawa LKS Pogórze 1.39,17
14 Dawid Knyps LKS Pogórze 1.47,90


Bieg na 1000 m młodzików

1 Jakub Machalec LKS Pszczyna 2.40,26
2 Marcin Kędzior LKS Pogórze 2.53,52
3 Tomasz Mielimąka MKS SMS Victoria Racibórz 2.54,39
. ... ... ...
5 Mikołaj Pisz LKS Pogórze 2.55,09


Bieg na 2000 m młodzików

1 Maciej Lachowski KS Sprint Bielsko-Biała 6.09,56
2 Radosław Porada CKS Budowlani Częstochowa 6.31,04
3 Dominik Wawrowski UKS Olimpia Zabrze 6.40,24


Sztafeta 4 x 100 m młodzików

1 LKS Pogórze * 47,49
2 CKS Budowlani Częstochowa 47,95
3 KS Sprint Bielsko-Biała 48,91

* Skład LKS Pogórze: Jakub Libura, Marcin Kędzior, Krzysztof Biedrawa, Sebastian Libura


Skok o tyczce młodzików

1 Michał Kunc MKS Ustroń 3.30





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności