www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PARALEKKOATLETYCZNE GRAND PRIX POLSKI - III RUNDA 14/09/2020


Siedem miejsc na podium to bilans startów naszych zawodników IKS Cieszyn w III rundzie Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski, która odbyła się w miniony weekend w Słubicach.
W gronie zwycięzców znaleźli się Katarzyna Słomka (rzut maczugą) i Janusz Rokicki (pchnięcie kulą).
Drugie lokaty zajęli - dwukrotnie Mirosław Madzia (pchnięcie kulą i rzut dyskiem) oraz Tomasz Wróbel (rzut oszczepem), natomiast trzecie - Janusz Rokicki (rzut dyskiem) i Mateusz Czudek (rzut dyskiem).



Wyniki:


Rzut maczugą Open (F32)

1 Katarzyna Słomka IKS Cieszyn F32 185 pkt. 11.76
2 Aleksandra Głuska Start Koszalin F32 127 pkt. 10.79


Pchnięcie kulą kobiet (F32-34 / F55 / F57)

1 Lucyna Kornobys Start Wrocław F34 994 pkt. 8.54
2 Joanna Oleksiuk Start Szczecin F33 988 pkt. 6.32
3 Róża Kozakowska IKS Zduńska Wola F34 771 pkt. 7.71
. ... ... ... ... ...
9 Katarzyna Słomka IKS Cieszyn F32 80 pkt. 3.08



Rzut dyskiem (F11-12 / F64)

1 Marek Wietecki Start Gorzów Wielkopolski F12 943 pkt. 46.07
2 Mirosław Madzia IKS Cieszyn F11 695 pkt. 32.30
3 Michał Morawski KS AZS AWF Kraków F64 58 pkt. 25.11


Rzut dyskiem (F35 / F37-41)

1 Łukasz Czarnecki Start Gorzów Wielkopolski F37 568 pkt. 38.00
2 Jakub Mirosław Start Wrocław F37 404 pkt. 33.92
3 Mateusz Czudek IKS Cieszyn F35 315 pkt. 27.53


Rzut dyskiem mężczyzn (F52 / F54-57)

1 Piotr Kosiewicz Start Wrocław F52 923 pkt. 20.13
2 Łukasz Drabiuk Start Białystok F54 860 pkt. 26.34
3 Janusz Rokicki IKS Cieszyn F57 858 pkt. 41.68



Pchnięcie kulą (F11-F21 / F20 / F41 / F64)

1 Bartosz Tyszkowski Start Gorzów Wielkopolski F41 928 pkt. 12.66
2 Mirosław Madzia IKS Cieszyn F11 851 pkt. 11.71
3 Marek Witecki Start Gorzów Wielkopolski F12 757 pkt. 14.03


Pchnięcie kulą mężczyzn (F35-38)

1 Tomasz Ściubak SSiRON Start Bydgoszcz F37 842 pkt. 13.13
2 Jakub Mirosław Start Wrocław F37 825 pkt. 12.98
3 Artur Gęsiorek Start Tarnów F38 452 pkt. 10.77
. ... ... ... ... ...
5 Mateusz Czudek IKS Cieszyn F35 193 pkt. 9.33


Pchnięcie kulą mężczyzn (F53-57)

1 Janusz Rokicki IKS Cieszyn F57 974 pkt. 13.82
2 Lech Stoltman Start Gorzów Wielkopolski F55 970 pkt. 11.75
3 Łukasz Drabiuk Start Białystok F54 861 pkt. 8.90
. ... ... ... ... ...
9 Tomasz Wróbel IKS Cieszyn F57 519 pkt. 9.73



Rzut oszczepem mężczyzn (F34 / F52 / F54-57)

1 Michal Rotter Czechy F55 491 pkt. 19.89
2 Tomasz Wróbel IKS Cieszyn F56 447 pkt. 27.12
3 Mateusz Wojnicki Start Gorzów F34 431 pkt. 22.11





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności