www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MAJA CHAMOT MISTRZYNIĄ POLSKI 20/09/2020


W dniach 18-20 września w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych U-18 w Lekkiej Atletyce.
Świetnie w zawodach zaprezentowała się Maja Chamot (MKS Ustroń), która wywalczyła złoty medal w skoku o tyczce dziewcząt.

Podopieczna Magdaleny Kubali w pierwszej próbie pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości trzech metrów i osiemdziesięciu centymetrów, podobnie jak Valentyna Iakovenko (AZS AWFiS Gdańsk). Jednak Maja również w pierwszej próbie pokonała wysokość o dziesięć centymetrów niższą, czego nie udało się dokonać jej rywalce i dzięki temu ze zwycięstwa w zawodach cieszyła się tyczkarka z Hażlacha.



Wyniki:


Skok o tyczce juniorek młodszych

1 Maja Chamot MKS Ustroń 3.80
2 Valentyna Iakovenko AZS AWFiS Gdańsk 3.80
3 Natalia Olszewska OKS Skra Warszawa 3.60
4 Oliwia Mc Mahon AZS AWF Warszawa 3.30
4 Monika Kamień AZS AWF Warszawa 3.30
4 Cezary Łazowy WMLKS Nadodrze Powodowo 3.30
7 Zuzanna Macura MKS Ustroń 3.30


Wyniki prób Mai Chamot
3.30 (1) - 3.50 (1) - 3.60 (2) - 3.70 (1) - 3.80 (1) - 3.90 (xxx)

Wyniki prób Zuzanny Macury
2.70 (1) - 2.90 (2) - 3.10 (1) - 3.30 (2) - 3.50 (xxx)

* Martyna Balcar (MKS Ustroń) odpadła w kwalifikacjach, nie zaliczając żadnego udanego skoku na swojej pierwszej wysokości (2.80).




Bieg na 100 m juniorów młodszych - Finał

1 Igor Bogaczyński MKL Jarocin 10,85
2 Kamil Kisil WLKS Wrocław 10,99
3 Dawid Grząka KS Stal LA Ostrów Wielkopolski 11,03
4 Damian Soból KS AZS UMW Olsztyn 11,04
5 Hubert Kozelan AZS AWFiS Gdańsk 11,07
6 Cezary Łazowy WMLKS Nadodrze Powodowo 11,16
. ... ... ...
10 Łukasz Urbanek TL Athletics Jastrzębie 11,35 (2 m Finał B)

Bieg na 100 m juniorów młodszych - eliminacje

1 Dawid Grząka KS Stal LA Ostrów Wielkopolski 11,03
2 Hubert Kozelan AZS AWFiS Gdańsk 11,08
3 Damian Soból KS AZS UMW Olsztyn 11,10
. ... ... ...
10 Łukasz Urbanek TL Athletics Jastrzębie 11,41



Bieg na 200 m juniorów młodszych - Finał

1 Igor Bogaczyński MKL Jarocin 21,61
2 Damian Soból KS AZS UMW Olsztyn 21,69
3 Cezary Łazowy WMLKS Nadodrze Powodowo 21,85
4 Adam Kadyło MKS MOS Wrocław 22,14
5 Kamil Kisil WLKS Wrocław 22,18
6 Nikodem Walaszek KU AZS PWSZ Tarnów 22,37
7 Łukasz Urbanek TL Athletics Jastrzębie 22,53

Bieg na 200 m juniorów młodszych - eliminacje

1 Igor Bogaczyński MKL Jarocin 21,72
2 Damian Soból KS AZS UMW Olsztyn 21,93
3 Kamil Kisil WLKS Wrocław 22,17
. ... ... ...
8 Łukasz Urbanek TL Athletics Jastrzębie 22,67



Skok o tyczce juniorów młodszych

1 Eryk Fursewicz ZLKL Zielona Góra 4.55
2 Kacper Maciejewski WKS Flota Gdynia 4.40
3 Kacper Raczkowski AZS AWFiS Gdańsk 4.40
4 Oskar Graczyk MKS Aleksandrów Łódzki 4.20
5 Oskar Jaworski AZS AWFiS Gdańsk 4.20
6 Oskar Jagodzki KKL Klielce 4.10
. ... ... ...
8 Dawid Bucki UKS Olimp Mazańcowice 4.00


Wyniki prób Dawida Buckiego
3.40 (1) - 3.60 (3) - 3.80 (1) - 4.00 (3) - 4.10 (xxx)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności