www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA DZIECI 11/10/2020


Wczoraj w Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Śląska Dzieci w lekkiej atletyce.
W gronie zwycięzców zawodów znalazła się Aurelia Lachowska z Łazów, reprezentująca barwy bielskiego Sprintu, która zwyciężyła w biegu dziewcząt starszych na dystansie 1000 metrów.


Wyniki:


Dziewczęta starsze (U-14)


Bieg na 300 m

1 Wiktoria Biskup KS Sprint Bielsko-Biała 42,92
2 Wiktoria Absyl UKS Trója Mikołów 44,24
3 Julia Trąbczyńska CKS Budowlani Częstochowa 44,63
. ... ... ...
44 Julia Chromik LKS Pogórze 54,01
47 Wioleta Matuszczak TL Athletics Jastrzębie 56,74


Bieg na 600 m

1 Karolina Wysypoł MKS MOSM Bytom 1.44,49
2 Gabriela Gwiazda MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1.44,84
3 Oliwia Porwolik UKS Trójka Mikołów 1.45,27
. ... ... ...
11 Kamila Andrzejewska LKS Pogórze 1.50,52
22 Emilia Koszany UKS Diament Godów 1.57,90
26 Julia Smyła UKS Diament Godów 1.58,81
34 Julia Krakowczyk UKS Diament Godów 2.07,50


Bieg na 1000 m

1 Aurelia Lachowska KS Sprint Bielsko-Biała 3.16,54
2 Martyna Cendrowska CKS Budowlani Częstochowa 3.20,91
3 Jagoda Szarata MKS MOSM Bytom 3.26,22
. ... ... ...
6 Sara Urbaś KS Sprint Bielsko-Biała 3.32,46


Skok w dal

1 Patrycja Krzesak MKS Żywiec 5.01
2 Paula Filipowska UKS 10 Zagórze 4.92
3 Barbara Mikołajewska KS Sprint Bielsko-Biała 4.51
. ... ... ...
7 Klaudia Liberda TL Athletics Jastrzębie 4.07
13 Nicola Stec TL Athletics Jastrzębie 3.76




Chłopcy starsi (U-14)


Bieg na 300 m

1 Maksymilian Rudy MKS Czechowice-Dziedzice 44,26
2 Jeremiasz Grzybowski UKS Chromik Mysłowice 44,69
3 Adam Pastuszka UKS Chromik Mysłowice 44,99
. ... ... ...
5 Grzegorz Sawczuk LKS Pogórze 47,12
15 Arkadiusz Szalbot LKS Pogórze 51,75


Bieg na 1000 m

1 Michał Ziobrowski KS Sprint Bielsko-Biała 3.02,47
2 Dawid Darliński GKS Piast Gliwice 3.02,47
3 Patryk Rychlik MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 3.07,76
. ... ... ...
11 Mikołaj Urbaś KS Sprint Bielsko-Biała 3.25,91


Skok w dal

1 Michał Szymoński MKS Żywiec 5.18
2 Wiktor Kamczyk UKS Piątka Plus Rydułtowy 4.98
3 Maksymilian Biela MKS Iskra Pszczyna 4.86
4 Wiktor Duda TL Athletics Jastrzębie 4.64




Dziewczęta młodsze (U-12)


Bieg na 60 m - Finał

1 Lena Zawadzka MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 8,30
2 Violetta Łaszewicz MKS MOS Katowice 9,03
3 Emilia Tucka MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 9,21

Bieg na 60 m - eliminacje

1 Lena Zawadzka MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 8,24
. ... ... ...
24 Julia Gibas TL Athletics Jastrzębie 10,21
30 Jagoda Krużołek LKS Pogórze 10,50
34 Blanka Zawierucha TL Athletics Jastrzębie 10,66
41 Magdalena Płaza TL Athletics Jastrzębie 11,43


Bieg na 300 m

1 Lena Zawadzka MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 48,10
2 Lena Różycka UKS Trójka Mikołów 48,34
3 Emilia Majewska CKS Budowlani Częstochowa 49,20
. ... ... ...
5 Zofia Zichlarz UKS Diament Godów 49,93
20 Roksana Gajda UKS Diament Godów 56,73


Bieg na 600 m

1 Oliwia Leszczyńska MKS MOSM Bytom 1.48,77
2 Maja Musik UKS Chromik Mysłowice 1.54,01
3 Maja Rubka MOSM Tychy 1.55,22
4 Amelia Macieiczek LKS Pogórze 1.55,45
. ... ... ...
6 Antonina Rakus LKS Pogórze 1.58,42




Chłopcy młodsi (U-12)


Bieg na 60 m - Finał

1 Oliwier Bagiński MKS Iskra Pszczyna 8,62
2 Jan Kurzyniec KS Sprint Bielsko-Biała 8,90
3 Bartosz Szołtysik MKS MOSM Bytom 8,95

Bieg na 60 m - eliminacje

1 Oliwier Bagiński MKS Iskra Pszczyna 8,65
2 Bartosz Szołtysik MKS MOSM Bytom 8,89
3 Jan Kurzyniec KS Sprint Bielsko-Biała 8,96
. ... ... ...
13 Szymon Brózda TL Athletics Jastrzębie 10,20
18 Jakub Ogórek LKS Pogórze 10,53
20 Kajetan Bryła TL Athletics Jastrzębie 10,66
21 Tymoteusz Wojaczek TL Athletics Jastrzębie 10,76
22 Tomasz Sawula TL Athletics Jastrzębie 10,83
28 Borys Stefański TL Athletics Jastrzębie 11,71


Bieg na 300 m

1 Tymoteusz Wątroba KS Sprint Bielsko-Biała 47,60
2 Sergiusz Góra UKS Trójka Mikołów 48,17
3 Antoni Deko CKS Budowlani Częstochowa 48,93
. ... ... ...
8 Kacper Depo TL Athletics Jastrzębie 54,70
9 Beniamin Krzak LKS Pogórze 54,81
10 Robert Bukowczan LKS Pogórze 56,45


Bieg na 600 m

1 Bartosz Jankowski MKS MOSM Bytom 1.47,35
2 Damian Cyganek GKS Piast Gliwice 1.51,02
3 Franciszek Mazik GKS Piast Gliwice 1.51,78
. ... ... ...
5 Piotr Matuszny LKS Pogórze 1.54,96


Sztafeta 4 x 100 m

1 KS Sprint Bielsko-Biała 0.59,60
2 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 0.59,83
3 TK AKS Chorzów 1.01,72
. ... ...
5 TL Athletics Jastrzębie * 1.05,76

* Kajetan Bryła, Szymon Brózda, Tymoteusz Wojaczek, Kacper Depo






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności