www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PIERWSZE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE W JASTRZĘBIU 26/10/2020


W miniony czwartek zostały rozegrane pierwsze zawody lekkoatletyczne (Czwartki) dla dzieci w wieku do 12 lat.

Pierwszymi medalistami zostali: Hanna Dąbrowska, Magdalena Płaza, Nina Wala, Julia Gibas, Nicola Stec, Julia Pankiewicz, Emilia Pietryka, Kacper Depo, Adam Płaza, Borys Stafański oraz Szymon Brózda. 

Biorąc pod uwagę okres w jakim się znajdujemy cieszy fakt, iż zawody doszły do skutku i mogliśmy przyłączyć się do ogólnopolskiej edycji Czwartków. Wierzymy, że na wiosnę jastrzębska impreza rozkręci się na całego i będziemy mogli w czerwcu wyłonić najlepszych lekkoatletów w biegu na 60 m, 300 m, 600 m, 1000 m jak i skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Największą liczbę punktów wśród dziewcząt uzyskały Emilia Pietryka (106 pkt), Nikoca Stec (94 pkt), Hanna Dąbrowska (74pkt). Wśród chłopców Kacper Depo Kacper (79 pkt), Szymon Brózda (60 pkt) oraz Borys Stefański (55 pkt).


Punktacja nauczycieli

139 pkt - Sebastian Uss (SP-6)
131 pkt - Andrzej Piwowar (SP-17)
121 pkt - Krystian Ciemała (SP-5 Cieszyn)
115 pkt - Joanna Kozyra (SP-10) 
104 pkt - Teresa Bober (SP-5)
88 pkt - Anna Strządała (SP-10)
35 pkt - Iwona Gawlińska-Sitko (SP-17)
33 pkt - Adam Kania (SP-22)
15 pkt - Elżbieta Ziomecka-Bednorz (SP-10)
3 pkt - Joanna Pilsyk (SP-17)


Punktacja szkół

218 pkt - Szkoła podstawowa nr 10
169 pkt - Szkoła Podstawowa nr 17
139 pkt - Szkoła Podstawowa nr 6
121 pkt - Szkoła Podstawowa nr 5 Cieszyn
104 pkt - Szkoła Podstawowa nr 5
33 pkt - Szkoła Podstawowa nr 22


Przypominamy, że zaplanowano 5 edycji po których nastąpi Finał Miejski a po nim Finał Ogólnopolski.


Wyniki:
 
60m Dziewcząt rocznik 2010 i mł
LP Imię i Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Hanna Dąbrowska SP 10 Jastrzębie-Zdrój Anna Strządała 11,23 14
2 Magdalena Płaza SP 17 Jastrzębie-Zdrój Iwona Gawlińska-Sitko 11,56 6
3 Nina Wala SP 10 Jastrzębie-Zdrój Elżbieta Ziomecka-Bednorz 12,84 0
60m Dziewcząt rocznik 2009
LP Imię Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Julia Gibas SP 5 Jastrzębie-Zdrój Teresa Bober 10,28 31
300m Dziewcząt rocznik 2008
LP Imię Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Nicola Stec SP 5 Cieszyn Krystian Ciemała 55,60 27
2 Julia Pankiewicz SP 22 Jastrzębie-Zdrój Adam Kania 1:25,20 0
600m Dziewcząt rocznik 2009
LP Imię Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Emilia Pietryka SP 17 Jastrzębie-Zdrój Andrzej Piwowar 2:20,93 26
W dal Dziewcząt rocznik 2010 i mł
LP Imię Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Hanna Dąbrowska SP 10 Jastrzębie-Zdrój Anna Strządała 3,27m 74
W dal Dziewcząt rocznik 2009
LP Imię Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Emilia Pietryka SP 17 Jastrzębie-Zdrój Andrzej Piwowar 4,10m 106
2 Julia Gibas SP 5 Jastrzębie-Zdrój Teresa Bober 3,58m 73
W dal Dziewcząt rocznik 2008
LP Imię Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Nicola Stec SP 5 Cieszyn Krystian Ciemała 4,20m 94
2 Julia Pankiewicz SP 22 Jastrzębie-Zdrój Adam Kania 3,05m 33
Piłeczka palantowa Dziewcząt rocznik 2010 i mł
LP Imię Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Magdalena Płaza SP 17 Jastrzębie-Zdrój Iwona Gawlińska-Sitko 12,5 metrów 29
2 Nina Wala SP 10 Jastrzębie-Zdrój E. Ziomecka-Bednorz 8,5 metrów 15
60m Chłopców rocznik 2010 i mł
LP Imię Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Kacper Depo SP 10 Jastrzębie-Zdrój Jolanta Kozyra 9,28 79
2 Adam Płaza SP 17 Jastrzębie-Zdrój Joanna Pilsyk 11,36 3
3 Borys Stefański SP 6 Jastrzębie-Zdrój Sebastian Uss 11,58 0
1000m Chłopców rocznik 2010 i mł
LP Imię Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Szymon Brózda SP 6 Jastrzębie-Zdrój Sebastian Uss 4:08,45 24
W dal Chłopców rocznik 2010 i mł
LP Imię Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Borys Stefański SP 6 Jastrzębie-Zdrój Sebastian Uss 3,35m 55
Piłeczka palantowa Chłopców rocznik 2010 i mł
LP Imię Nazwisko SZKOŁA Nauczyciel WYNIK Punkty
1 Szymon Brózda SP 6 Jastrzębie-Zdrój Sebastian Uss 27 metrów 60
2 Kacper Depo SP 10 Jastrzębie-Zdrój Jolanta Kozyra 19 metrów 36
 


Informacja prasowa: MOSiR Jastrzębie




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności