www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SZEŚĆ MEDALI LEKKOATLETÓW NA MMM 14/09/2021


Sześć medali wywalczyli nasi lekkoatleci na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w minioną sobotę w Kędzierzynie-Koźlu.
Te z najcenniejszego kruszcu zdobyli Karolina Tyman (UKS Diament Godów) w biegu na 2000 metrów, Weronika Chrapek (MKS Ustroń) w skoku o tyczce oraz Sebastian Libura w biegu na 100 metrów.
Na drugim stopniu podium stanęli Agnieszka Kapka (UKS Olimp Mazańcowice) w skoku o tyczce i Jakub Libura (LKS Pogórze) w biegu na 100 metrów, a na najniższym tyczkarka Olimpu Mazańcowice - Victoria Filuś.


Wyniki:


Bieg na 100 m młodziczek - Finał

1 Jagoda Żukowska SLiS Just Team Bielsko-Biała 12,44
2 Klaudia Chrostek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 12,48
3 Paulina Nawrot MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 12,71

Bieg na 100 m młodziczek - eliminacje

1 Jagoda Żukowska SliS Just Team Bielsko-Biała 12,63
. ... ... ...
9 Martyna Metlak TL Athletics Jastrzębie 13,29


Bieg na 600 m młodziczek

1 Jagoda Bochenek MKS MOS Bytom 1.38,15
2 Gabriela Gwiazda MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 1.42,62
3 Karolina Wysypoł MKS MOS Bytom 1.43,10
4 Aurelia Lachowska KS Sprint Bielsko-Biała 1.44,70
. ... ... ...
7 Kamila Andzejewska LKS Pogórze 1.50,12
11 Justyna Chromik LKS Pogórze 2.00,42
13 Emilia Mandel UKS Diament Godów 2.08,41


Bieg na 1000 m młodziczek

1 Oliwia Porwolik UKS Trójka Mikołów 3.08,26
2 Magdalena Duda MKS MOSM Bytom 3.12,23
3 Martyna Swoboda UKS 5 Plus Rydułtow 3.14,68
. ... ... ...
13 Wioleta Matuszczak TL Athletics Jastrzębie 3.41,75


Bieg na 2000 m młodziczek

1 Karolina Tyman UKS Diament Godów 7.05,17
2 Klaudia Wrzosowska CKS Budowlani Częstochowa 7.09,92
3 Nadia Łuszczki MKS MOSM Bytom 7.10,00
4 Marlena Czyż UKS Diament Godów 7.19,01
13 Emilia Mandel UKS Diament Godów 2.08,41


Skok o tyczce młodziczek

1 Weronika Chrapek MKS Ustroń 3.00
2 Agnieszka Kapka UKS Olimp Mazańcowice 2.50
3 Viktoria Filuś UKS Olimp Mazańcowice 2.50



Bieg na 100 m młodzików - Finał

1 Sebastian Libura LKS Pogórze 11,12
2 Jakub Libura LKS Pogórze 11,23
3 Filip Pietrzyk UKS Trójka Mikołów 11,35

Bieg na 100 m młodzików - eliminacje

1 Sebastian Libura LKS Pogórze 11,33
2 Jakub Libura LKS Pogórze 11,62


Bieg na 300 m młodzików

1 Piotr Duda TS Pogoń Ruda Śląska 36,90
2 Bartosz Zając KS Sprint Bielsko-Biała 38,01
3 Kamil Bugla UKS 5 Plus Rydułtowy 38,39
. ... ... ...
7 Grzegorz Sawczuk LKS Pogórze 45,08


Bieg na 600 m młodzików

1 Michał Giedź TL Pogoń Ruda Śląska 1.26,40
2 Olivier Czernel GKS Piast Gliwice 1.27,34
3 Dawid Boter MKS MOS Płomień Sosnowiec 1.27,98
. ... ... ...
8 Dawid Knyps LKS Pogórze 1.39,07
9 Błażej Kula MUKS SZS Cieszyn 1.39,85


Bieg na 2000 m mlodzików

1 Bartosz Frańczuk MKS SMS Victoria Racibórz 6.16,53
2 Tomasz Czubak MKS MOSM Bytom 6.16,96
3 Sebastian Słowikowski MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 6.19,20
4 Mikołaj Pisz LKS Pogórze 6.24,32
. ... ... ...
7 Mikołaj Urbaś KS Sprint Bielsko-Biała 6.31,65
12 Szymon Sikora LKS Pogórze 6.48,34
14 Konrad Świder LKS Pogórze 6.51,86





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności