www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







15. MEMORIAŁ JANA LARYSZA 20/09/2021


Pięć miejsc na podium to bilans startów naszych lekkoatletów w 15. Memoriale Jana Larysza, który odbył się wczoraj w Pszczynie.
Drugie lokaty wywalczyli Alicja Sikora (UKS Brenna-Górki) i Julia Wilińska (MKS Ustroń), a trzecie: Zuzanna Maciejczek (UKS Brenna-Górki), Zofia Zichlarz (UKS Diament Godów) oraz Maciej Lachowski (KS Sprint Bielsko-Biała)


Wyniki:


Bieg na 300 m kobiet (Open)

1 Sabina Głąbek 2004 LKS Pszczyna 43,10
2 Karolina Rysak 2003 MCKiS Jaworzno 44,54
3 Kinga Gdynia 2007 UKS Olimpia Zabrze 44,79
. ... ... ... ...
5 Anna Szoska 2005 LKS Pogórze 46,36
6 Aleksandra Bednarz 2005 LKS Pogórze 47,26


Bieg na 600 m kobiet (Open)

1 Wiktoria Prządka 2003 LKS Pszczyna 1.39,01
2 Karolina Kozik 2003 MOSM Tychy 1.43,56
3 Hanna Gazda 2007 LKS Pszczyna 1.45,32
. ... ... ... ...
6 Natalia Szczotka 2003 LKS Pogórze 1.48,90
7 Julia Jaworska 2010 UKS Brenna-Górki 1.52,85
8 Amelia Dybczyńska 2010 UKS Brenna-Górki 1.53,01
10 Klaudia Jaworska 2010 UKS Brenna-Górki 1.58,67


Bieg na 1000 m kobiet (Open)

1 Marlena Stokłosa 2005 MKS MOSM Bytom 3.04,53
2 Alicja Sikora 2008 UKS Brenna-Górki 3.06,83
3 Zuzanna Maciejczek 2005 UKS Brenna-Górki 3.06,83


Pchnięcie kulą dziewcząt (U-18)

1 Weronika Jatkowska 2007 UKS Miotacz Sosnowiec 10,52
2 Julia Wilińska 2006 MKS Ustroń 9.86
3 Paula Filipowska 2007 UKS Miotacz Sosnowiec 8.07


Bieg na 300 m dziewcząt (U-14)

1 Maja Małyszek 2008 TS AKS Chorzów 45,94
2 Blanka Żochowska 2008 MKS Pałac Młodzieży Katowice 46,89
3 Kinga Prządka 2009 LKS Pszczyna 47,29
. ... ... ... ...
9 Zofia Zichlarz 2010 UKS Diament Godów 49,95
20 Zofia Madej 2010 UKS Diament Godów 53,97
24 Aleksandra Wojtyła 2011 LKS Pogórze 55,94


Bieg na 60 m dziewcząt (U-12)

1 Natalia Stania 2010 MKS Iskra Pszczyna 8,96
2 Martyna Kolman 2010 MKS Pałac Młodzieży Katowice 9,05
3 Zofia Zichlarz 2010 UKS Diament Godów 9,10
. ... ... ... ...
5 Klaudia Gajda 2010 UKS Diament Godów 9,82





Bieg na 1000 m mężczyzn (Open)

1 Jakub Machulec 2005 LKS Pszczyna 2.38,65
2 Tymon Socha 2005 TL Pogoń Ruda Śląska 2.41,97
3 Maciej Lachowski 2005 KS Sprint Bielsko-Biała 2.45,48
4 Paweł Niedoba 2002 UKS Brenna-Górki 2.46,28
. ... ... .... ...
6 Krzysztof Biedrawa 2005 LKS Pogórze 2.55,11


Bieg na 60 m chłopców (U-14)

1 Maksymilian Rudy 2008 MKS Czechowice-Dziedzice 8,05
2 Kevin Pietrusiński 2008 TL ROW Rybnik 8,28
3 Oliwier Bagiński 2009 MKS Iskra Pszczyna 8,60
. ...   ... ...
6 Maciej Kisiała 2008 UKS Brenna-Górki 9,44


Bieg na 60 m chłopców (U-12)

1 Mateusz Kita 2011 MKS Iskra Pszczyna 8,99
2 Jakub Prządka 2011 LKS Pszczyna 9,62
3 Wojciech Bukowski 2011 MKS Czechowice-Dziedzice 10,09
4 Jakub Ogórek 2010 LKS Pogórze 10,25
. ...   ... ...
5 Klaudia Gajda 2010 UKS Diament Godów 9,82





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności