www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







LEKKOATLETYCZNA LIGA MŁODZIKÓW 12/05/2006


W minioną sobotę na stadionie bielskiego Sprintu rozegrano zawody lekkoatletycznej Śląskiej Ligi Młodzików.
Obok ‘ligowców’ w zawodach wystartowali młodzi lekkoatleci z klubów nie biorących udziału w ligowych zmaganiach oraz zawodnicy z młodszych i starszych roczników.

W rywalizacji dziewcząt nasze zawodniczki spisały się bardzo dobrze w konkurencjach technicznych. W skoku o tyczce zwyciężyła Katarzyna Kuglarz przed Natalią Krupińską (obie UKS Olimp Mazańcowice), w rzucie dyskiem najlepsza była Anna Puzoń, a w skoku wzwyż trzecie miejsce zajęła Iwona Cieślar (obie MKS Ustroń).

W zmaganiach chłopców udany start zanotował Jarosław Herok (UKS Olimp Mazańcowice), który zwyciężył w skoku o tyczce z rezultatem 450 cm. Jego koledzy klubowi Artur Firganek i Marcin Kościelny zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.
W biegu na 600 m drugi był Marek Kawik (LKS Pogórze), a trzeci Mikołaj Góralik (MKS Centrum Dzięgielów), natomiast trzeci wynik dnia (i drugi w lidze młodzików) w pchnięciu kulą miał Kamil Kałuża (LKS Pogórze).

Wyniki:


Dziewczęta

300 m przed płotki (w nawiasie numer biegu)

1Sonia FulbiszewskaRMKS Rybnik42.65 (1)
2Patrycja SzewczykRMKS Rybnik43.76 (1)
3Klaudia GrębkaTS AKS Chorzów45.83 (2)
4Justyna SzlachtaLKS Iskra Pszczyna46.38 (2)
5Sylwia ZapałaRMKS Rybnik47.03 (5)
6Anna CzardybonMOSM Tychy48.14 (3)
..........
14Kinga SzafarczykLKS Pogórze52.50 (5)


600 m (w nawiasie nr biegu)

PK (1)Elżbieta GawronMKS Żywiec1.43.59 (2)
1 (2)Martyna MarkiewiczTS AKS Chorzów1.45.66 (1)
2 (3)Karolina BaczyńskaLKS Iskra Pszczyna1.45.78 (1)
3 (4)Justyna ŚwiętyMKS SMS Victoria Racibórz1.46.16 (1)
4 (5)Klaudia FojcikRMKS Rybnik1.49.40 (1)
PK (6)Agnieszka PatykMOSiR Budomark Mysłowice1.49.49 (1)
..........
PK (12)Anna CieślarLKS Pogórze1.56.55 (2)
13 (16)Joanna JędrysikLKS Pogórze2.01.76 (2)


Sztafeta 4 x 100 m

PK (1)KS Sprint Bielsko-Biała51.22
1 (2)TS AKS Chorzów52.89
2 (3)RMKS Rybnik53.36
3 (4)MKS SMS Victoria Racibórz54.84
4 (5)MOSM Tychy55.10
5 (6)LUKS Zabrzeg57.77
6 (7)LKS Pogórze*58.18

* Kinga Szafarczyk, Joanna Jędrysik, Daria Chwastek, Bożena Jędrysik

Skok w dal

1Karolina SiwczykTS AKS Chorzów4.80
2Joanna AndrychiewiczTS AKS Chorzów4.57
3Zofia WaliczekLUKS Zabrzeg4.47
4Aleksandra BuczekLKS Iskra Pszczyna4.29
5Bożena JędrysikLKS Pogórze4.28
6Magdalena SzczotkaUKS Junior Kamesznica3.94


Skok wzwyż

PK (1)Barbara OlechowskaTS AKS Chorzów1.70
PK (2)Ewa MarkiewiczMKS SMS Victoria Racibórz1.45
PK (3)Iwona CieślarMKS Ustroń1.45
1 (4)Ilona PalaUKS Junior Kamesznica1.40
1 (4)Monika WiercigrochUKS Junior Kamesznica1.40
PK (6)Magdalena OlearczykTS AKS Chorzów1.40


Skok o tyczce

PK (1)Katarzyna KuglarzUKS Olimp Mazańcowice4.50
PK (2)Natalia KrupińskaUKS Olimp Mazańcowice2.80
PK (-)Agata SznyrUKS Olimp Mazańcowiceb.w.


Pchnięcie kulą (3 kg)

1 (1)Agnieszka PyrtekRMKS Rybnik11.48
2 (2)Daria JanikMOSM Tychy9.00
3 (3)Zofia WaliczekUKS Junior Kamesznica8.89
PK (4)Izabela HaratykMKS Ustroń8.30
4 (5)Danuta BujokLKS Pogórze7.81
5 (6)Marta GawełUKS Junior Kamesznica7.56


Rzut dyskiem (0,75)
PK (1)Anna PuzońMKS Ustroń22.09
1 (2)Aleksandra IwanowskaMKS SMS Victoria Racibórz19.39
PK (3)Joanna ŁupieżowiecMKS Ustroń11.82



Chłopcy

100 m (w nawiasie nr biegu)

PK (1)Robert GoluchRMKS Rybnik11.25 (1)
PK (2)Grzegorz DudaRMKS Rybnik11.30 (1)
PK (3)Mateusz KustraRMKS Rybnik11.67 (1)
PK (4)Robert GaszkaRMKS Rybnik12.03 (1)
PK (5)Krzysztof SkoczylasKS Sprint Bielsko-Biała12.04 (1)
PK (6)Dawid TomeckiRMKS Rybnik12.05 (2)
PK (7)Mateusz IzydorczykLKS Pogórze12.06 (1)


300 m (w nawiasie nr biegu)

1 (1)Paweł OszekLKS Iskra Pszczyna37.69 (2)
PK (2)Marcin LerchRMKS Rybnik38.07 (1)
PK (3)Mateusz ForrreiterMMKS SMS Victoria Racibórz38.40 (1)
PK (4)Mariusz AnczewskiKS Sprint Bielsko-Biała38.40 (1)
PK (5)Michał WillmannKS Sprint Bielsko-Biała38.58 (1)
2 (6)Mateusz DomańMOSM Tychy39.40 (1)
..........
PK (11)Marcin SzafarczykLKS Pogórze41.69 (2)


600 m (w nawiasie nr biegu)

PK (1)Szymon KamińskiLKS Iskra Pszczyna1.22.83 (1)
PK (2)Marek KawikLKS Pogórze1.25.64 (1)
PK (3)Mikołaj GóralikMKS Centrum Dzięgielów1.27.15 (1)
PK (4)Przemysław ZającRMKS Rybnik1.28.04 (1)
PK (5)Paweł SzymończykKS Sprint Bielsko-Biała1.28.07 (1)
PK (6)Joachim SchattonMKS SMS Victoria Racibórz1.28.32 (1)
..........
6 (19)Tomasz KawikLKS Pogórze1.41.27 (2)


1000 m (w nawiasie nr biegu)

PK (1)Marcin NikielMKS SMS Victoria Racibórz2.31.55 (1)
PK (2)Daniel KudlaMKS SMS Victoria Racibórz2.34.46 (1)
PK (3)Michał KrólLKS Iskra Pszczyna2.40.24 (1)
PK (4)Marek HelbikLKS Iskra Pszczyna2.42.33 (1)
PK (5)Maciej CieślarLKS Pogórze2.42.84 (1)
PK (6)Roland KopiecKS Polonia Łaziska Górne2.51.28 (2)


Skok o tyczce

PK (1)Jarosław HerokUKS Olimp Mazańcowice4.50
PK (2)Artur FirganekUKS Olimp Mazańcowice3.80
PK (3)Marcin KościelnyUKS Olimp Mazańcowice3.80
PK (4)Kajetan KrólakUKS Olimp Mazańcowice3.40
PK (5)Jacek KopyckiUKS Olimp Mazańcowice3.00
PK (6)Paweł KłaptoczUKS Olimp Mazańcowice2.80
PK (7)Arkadiusz ŚwierkotUKS Olimp Mazańcowice2.80
PK (-)Piotr PierzgaUKS Olimp Mazańcowiceb.w.


Pchnięcie kulą (4 kg)

PK (1)Dominika MocherekKS Energetyk Jaworzno13.86
1 (2)Tomasz GołaśTS AKS Chorzów11.52
2 (3)Kamil KałużaLKS Pogórze11.36
3 (4)Sławomir GrzegorzekUKS Junior Kamesznica11.08
4 (5)Filip ZawadaUKS Junior Kamesznica10.37
5 (6)Damian MazurUKS Junior Kamesznica9.70


Pchnięcie kulą (6 kg)

PK (1)Łukasz HaratykKS Sprint Bielsko-Biała18.10



Punktacja Śląskiej Ligi Młodzików

1RMKS Rybnik1794 pkt.
2TS AKS Chorzów1671 pkt.
3MKS SMS Victoria Racibórz1567 pkt.
4UKS Junior Kamesznica1516 pkt.
5MOSM Tychy1492 pkt.
6LUKS Zabrzeg1369 pkt.
7LKS Iskra Pszczyna1073 pkt.
8KS Sprint Bielsko-Biała1012 pkt.
9LKS Pogórze648 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.