www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DRUGIE MIEJSCE KLAUDII KRUCZEK W ŁUCZNICZYM PUCHARZE POLSKI 05/10/2007


Klaudia Kruczek (LKS Łucznik Żywiec) zajęła drugie miejsce w rywalizacji seniorek podczas V rundy łuczniczego Pucharu Polski, która odbyła się w miniony weekend w Kielcach.
W finale, zawodniczka z Jaworza, przegrała z Justyną Mospinek (UKS Piątka Zgierz) 102:110.

W ramach imprezy rozegrano również V rundę Drużynowych Mistrzostw Polski.
W zmaganiach kobiet trzecia lokata przypadła ekipie Łucznika Żywiec z Klaudią Kruczek w składzie.
Lepiej spisał się męski zespół z Żywca, którego barw bronili Tomasz Cis z Goleszowa i Grzegorz Śliwka z Bażanowic, zajmując drugie miejsce.


Wyniki:


Seniorki

Runda Olimpijska FITA
1. Justyna Mospinek (UKS Piątka Zgierz)
2. Klaudia Kruczek (LKS Łucznik Żywiec)
3. Iwona Marcinkiewicz (KS Drukarz Warszawa)
4. Karina Lipiarska (LKS Kmita Zabierzów)
5. Izabela Niemiec (ŁLKS Olimpia Suchedniów)
6. Agata Bulwa (MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska)
7. Urszula Niemiec (ŁLKS Olimpia Suchedniów)
8. Karolina Fąfara (ŁLKS Olimpia Suchedniów)

Wyniki pojedynków Klaudii Kruczek
1/16 finału
Klaudia Kruczek - Natalia Dukland (MLKS Czarna Strzała Bytom) - 108:88
1/8 finału
Klaudia Kruczek - Małgorzata Ćwienczek (MLKS Czarna Strzała Bytom) - 101:100
1/4 finału
Klaudia Kruczek - Agata Bulwa (MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska) - 108:107
1/2 finału
Klaudia Kruczek - Karina Legierska (LKS Kmita Zabierzów) - 107:105
Finał
Klaudia Kruczek - Justyna Mospinek (UKS Piątka Zgierz) - 102:110

Eliminacje (2 x 70 m)
1. Agata Bulwa (MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska) - 645 pkt.
2. Iwona Marcinkiewicz (KS Drukarz Warszawa) - 644 pkt.
3. Justyna Mospinek (UKS Piątka Zgierz) - 640 pkt.
4. Aneta Domańska (LKS Łucznik Żywiec) - 625 pkt.
5. Karina Lipiarska (LKS Kmita Zabierzów) - 618 pkt.
6. Anna Łęcka (PTG Sokół Radom) - 616 pkt.
7. Izabela Niemiec (ŁLKS Olimpia Suchedniów) - 612 pkt.
8. Małgorzata Ćwienczek (MLKS Czarna Strzała Bytom) - 610 pkt.
9. Klaudia Kruczek (LKS Łucznik Żywiec) - 608 pkt.
10. Katarzyna Skowron (KS Płaszowianka Kraków) - 605 pkt.


Seniorzy

Runda Olimpijska FITA
1. Tomasz Przepióra (KS Stella Kielce)
2. Rafał Dobrowolski (KS Stella Kielce)
3. Andrzej Chojnacki (RKS Marymont Warszawa)
4. Arkadiusz Ponikowski (KS Stella Kielce)
5. Piotr Piątek (LKS Łucznik Żywiec)
6. Leszek Chojnacki (RKS Marymont Warszawa)
7. Marcin Kłoda (KS Agros Zamość)
8. Jacek Kwaczyński (PTG Sokół Radom)
9. Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec)
...
14. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec)

Wyniki pojedynków Tomasza Cisa
1/32 finału
Tomasz Cis - los wolny
1/16 finału
Tomasz Cis - Wojciech Pater (ULKS Zryw Dobrcz) - 108:104
1/8 finału
Tomasz Cis - Arkadiusz Ponikowski (KS Stella Kielce) - 110:111

Wyniki pojedynków Grzegorza Śliwki
1/32 finału
Grzegorz Śliwka - Arkadiusz Strzelczyk (KS Chrobry Głuchołazy) - 98:79
1/16 finału
Grzegorz Śliwka - Rafał Szanecki (AZS Surma POSiR Poznań) - 102:99
1/8 finału
Grzegorz Śliwka - Leszek Chojnacki (RKS Marymont Warszawa) - 102:111

Eliminacje (2 x 70 m)
1. Piotr Piątek (LKS Łucznik Żywiec) - 655 pkt.
2. Leszek Chojnacki (RKS Marymont Warszawa) - 646 pkt.
3. Jacek Proć (OSŁ Strzelec Legnica) - 643 pkt.
4. Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec) - 643 pkt.
5. Maciej Huszcz (KS Drukarz Warszawa) - 641 pkt.
6. Jacek Dobrzyński (KS Społem Łódź) - 638 pkt.
7. Bartłomiej Stanko (LKS Łucznik Żywiec) - 637 pkt.
8. Rafał Dobrowolski (KS Stella Kielce) - 637 pkt.
9. Sebastian Bątor (KS Stella Kielce) - 636 pkt.
10. Tomasz Przepióra (KS Stella Kielce) - 635 pkt.
...
15. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec) - 630 pkt.


Juniorki

Runda Olimpijska FITA
1. Natalia Leśniak (ŁTS Zamek Suski Sucha Beskidzka)
2. Anna Grzelak (ROKiS Radzymin)
3. Joanna Płonka (CWKS Resovia Rzeszów)
4. Joanna Kamińska (MLKS Czarna Strzała Bytom)
5. Karolina Marks (MLKS Czarna Strzała Bytom)
5. Katarzyna Anioł (LKS Kmita Zabierzów)
7. Aleksandra Ryba (GKS Górnik Grabownica)
8. Agata Kazyk (MLKS Czarna Strzała Bytom)
...
25. Anna Hoczek (UKS Dziesiątka Komes Jaworze)

Wyniki pojedynków Anny Hoczek
1/16 finału
Anna Hoczek - Paulina Borowiak (GLKS Unia Pielgrzymka) - 82:102

Eliminacje (2 x 70 m)
1. Joanna Kamińska (MLKS Czarna Strzała Bytom) - 588 pkt.
2. Anna Grzelak (ROKiS Radzymin) - 587 pkt.
3. Joanna Płonka (CWKS Resovia Rzeszów) - 585 pkt.
4. Aleksandra Ryba (GKS Górnik Grabownica) - 572 pkt.
5. Paula Wyczechowska (LKS Łucznik Żywiec) - 553 pkt.
6. Karolina Marks (MLKS Czarna Strzała Bytom) - 553 pkt.
7. Katarzyna Anioł (LKS Kmita Zabierzów) - 548 pkt.
8. Agata Kazyk (MLKS Czarna Strzała Bytom) - 545 pkt.
9. Gabriela Haśkiewicz (ULKS Sokole Oko Zawadka) - 543 pkt.
10. Maga Kantorska (KS Piast Nowa Ruda) - 541 pkt.
...
19. Anna Hoczek (UKS Dziesiątka Komes Jaworze) - 516 pkt.


Juniorzy

Runda Olimpijska FITA
1. Mateusz Toborowicz (KS Stella Kielce)
2. Paweł Zarzecki (LKS Łucznik Żywiec)
3. Dariusz Mac (CWKS Resovia Rzeszów)
4. Łukasz Gruchała (KS Społem Łódź)
5. Tomasz Brzoza (KS Stella Kielce)
6. Piotr Burchart (UKS Talent Wrocław)
7. Michał Detka (KS Stella Kielce)
8. Jacek Neska (RKS Marymont Warszawa)
...
41. Sebastian Kruczek (UKS Dziesiątka Komes Jaworze)

Wyniki pojedynków Sebastiana Kruczka
1/32 finału
Sebastian Kruczek - Oskar Nowak (KS Chrobry Głuchołazy) - 84:90

Eliminacje (2 x 70 m)
1. Michał Detka (KS Stella Kielce) - 633 pkt.
2. Mateusz Toborowicz (KS Stella Kielce) - 629 pkt.
3. Mariusz Najman (KS Boruta Zgierz) - 618 pkt.
4. Andrzej Wojciechowski (MLKS Czarna Strzała Bytom) - 617 pkt.
5. Adam Krenke (RKS Marymont Warszawa) - 599 pkt.
6. Dariusz Mac (CWKS Resovia Rzeszów) - 592 pkt.
7. Mateusz Kossowski (KS Agros Zamość) - 591 pkt.
8. Paweł Zarzecki (LKS Łucznik Żywiec) - 591 pkt.
9. Piotr Ryba (GKS Górnik Grabownica) - 591 pkt.
10. Bartosz Grzeszykowski (RKS Marymont Warszawa) - 588 pkt.
...
32. Sebastian Kruczek (UKS Dziesiątka Komes Jaworze) - 547 pkt.



V runda Drużynowych Mistrzostw Polski

Kobiety - Ekstraliga
1. LKS Kmita Zabierzów - 4 pkt.
2. MLKS Czarna Strzała Bytom - 4 pkt.
3. LKS Łucznik Żywiec - 3 pkt. (Klaudia Kruczek)
4. MLKS Olimpia Suchedniów - 3 pkt.
5. CWKS Resovia Rzeszów - 1 pkt.
6. ULKS Sokole Oko Zawadka - 0 pkt.

Mężczyźni - Ekstraliga
1. KS Stella Kielce - 5 pkt.
2. LKS Łucznik Żywiec - 5 pkt. (Tomasz Cis, Grzegorz Śliwka)
3. MLKS Czarna Strzała Bytom - 3 pkt.
4. KS Agros Zamość - 3 pkt.
5. KS Społem Łódź - 3 pkt.
6. CWKS Resovia Rzeszów - 2 pkt.
7. PZSN Start Warszawa - 0 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności