www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE 3D 14/10/2008


W minioną sobotę w Jaworzu odbyły się II Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Terenowym 3D.

Łucznictwo 3D polega na oddaniu 28 strzałów do 28 makiet zwierząt wykonanych z tworzyw sztucznych (po jednym strzale do makiety). Nie jest to więc nic innego jak forma bezkrwawego myślistwa, wychodząca zarazem naprzeciw drzemiącej w ludzkim charakterze chęci polowania.
Zgodnie z oczekiwaniami świetnie na mistrzostwach spisali się nasi zawodnicy. Na najwyższym stopniu podium stanęli Gabriela Mroszczyk (UKS Dziesiątka-Komes Jaworze), Magdalena Gańczarczyk, Daniel Nowak, Marek Komraus (wszyscy ULKS Grom Jasienica) oraz Małgorzata Sikora, Arkadiusz Gondro, Lucjan Socha i Jakub Lipiński (KŁ X-10 Jaworze).


Wyniki:

Compound Bare Bow (łuk goły) - Mężczyźni

1 Arkadiusz Gondro KŁ X-10 Jaworze 199 pkt.
2 Krzysztof Kleczewski . 185 pkt.
3 Rafał Gondro KŁ X-10 Jaworze 154 pkt.


Compound (łuk bloczkowy FITA) - Kobiety

1 Joanna Cymkiewicz RKS Marymont Warszawa 252 pkt.
2 Anna Stanieczek KŁ X-10 Jaworze 212 pkt.
3 Monika Kobuszewska Arcus Tomaszów Maz. 147 pkt.
4 Joanna Kobuszewska Arcus Tomaszów Maz. 144 pkt.


Compound (łuk bloczkowy FITA) - Mężczyźni

1 Lucjan Socha KŁ X-10 Jaworze 273 pkt.
2 Rafał Gondro KŁ X-10 Jaworze 248 pkt.
3 Dariusz Socha KŁ X-10 Jaworze 247 pkt.
4 Andrzej Krehut KŁ X-10 Jaworze 246 pkt.
5 Grzegorz Kobuszewski Arcus Tomaszów Maz. 245 pkt.
6 Rafał Kalisz KŁ X-10 Jaworze 238 pkt.
7 Leszek Duda KŁ X-10 Jaworze 230 pkt.
8 Arkadiusz Mikrut Kł X-10 Jawroze 225 pkt.
9 Tomasz Kobuszewski Arcus Tomaszów Maz. 218 pkt.
10 Grzegorz Kostrzewski ŁTS Pogoń Ruda Śląska 245 pkt.
11 Mirosław Huzar . 206 pkt.
12 Maciej Słowik ŁTS Pogoń Ruda Śląska 197 pkt.
13 Piotr Podsiadło KŁ X-10 Jaworze 197 pkt.
14 Roman Sikora KŁ X-10 Jaworze 191 pkt.
15 Tomasz Olejniczak . 183 pkt.


Compound (łuk bloczkowy FITA) - Juniorki

1 Małgorzata Sikora KŁ X-10 Jaworze 171 pkt.
2 Patrycja Wodarska ŁTS Pogoń Ruda Śląska 197 pkt.


Compound (łuk bloczkowy FITA) - Kadeci

1 Jakub Lipiński KŁ X-10 Jaworze 241 pkt.


Compound (łuk bloczkowy FITA) - Seniorzy (pow. 50 lat)

1 Paweł Kieruzel ŁTS Pogoń Ruda Śląska 177 pkt.
2 Leszek Baron KŁ X-10 Jaworze 119 pkt.


Hunter (Łuk bloczkowy Hunting) - Kobiety

1 Agnieszka Deberna-Zygmunt . 105 pkt.


Hunter (Łuk bloczkowy Hunting) - Mężczyźni

1 Mariusz Kazik . 238 pkt.
2 Leszek Kordek . 235 pkt.
3 Jacek Dermont KŁ X-10 Jaworze 222 pkt.
4 Krystian Myśliwiec KŁ X-10 Jaworze 217 pkt.
5 Adam Cymkiewicz KŁ X-10 Jaworze 217 pkt.
6 Stanisław Mroszczyk . 200 pkt.
7 Krzysztof Gańcarczyk ULKS Grom Jasienica 198 pkt.
8 Jacek Rudawa . 190 pkt.
9 Arkadiusz Kania . 176 pkt.
10 Sylwester Szymański KŁ X-10 Jaworze 171 pkt.
11 Tomasz Dykla . 170 pkt.
12 Mirosław Pindel KS Płaszowianka Kraków 169 pkt.
13 Piotr Kociołek . 160 pkt.
14 Wojciech Berdel . 94 pkt.


Hunter (Łuk bloczkowy Hunting) - Juniorzy

1 Jakub Tokarz . 210 pkt.
2 Mateusz Lis ŁTS Pogoń Ruda Śląska 183 pkt.


Hunter (Łuk bloczkowy Hunting) - Seniorzy (pow. 50 lat)

1 Andrzej Mateoszek ŁTS Pogoń Ruda Śląska 228 pkt.


Olympic (Łuk sportowy FITA) - Kobiety

1 Maja Rejmer RKS Marymont Warszawa 157 pkt.
2 Patrycja Kenig ULKS Grom Jasienica 81 pkt.


Olympic (Łuk sportowy FITA) - Mężczyźni

1 Daniel Nowak ULKS Grom Jasienica 221 pkt.
2 Robert Marcinkiewicz ROKIS Radzymin 197 pkt.
3 Adam Pazdyka . 174 pkt.
4 Wojciech Stawowiak UKS Wyspiański Kraków 156 pkt.
5 Michał Lanuszny . 154 pkt.


Olympic (Łuk sportowy FITA) - Juniorki i Kadetki

1 Magdalena Gańczarczyk ULKS Grom Jasienica 203 pkt.
2 Gabriela Cieślar (k) LUKS Orlik Goleszów 190 pkt.
3 Anna Grzelak ROKiS Radzymin 167 pkt.
4 Daria Błahut (k) LUKS Orlik Goleszów 146 pkt.


Olympic (Łuk sportowy FITA) - Juniorzy i Kadeci

1 Marek Komraus ULKS Grom Jasienica 173 pkt.
2 Dominik Juroszek (k) LUKS Orlik Goleszów 171 pkt.
3 Wojciech Białoń (k) LUKS Orlik Goleszów 84 pkt.
4 Mateusz Cieślar (k) LUKS Orlik Goleszów 76 pkt.
5 Dawid Machalica (k) LUKS Orlik Goleszów 45 pkt.


Olympic (Łuk sportowy FITA) - Dzieci

1 Gabriela Mroszczyk UKS Dziesiątka-Komes Jaworze 208 pkt.
2 Krzysztof Ciemała LUKS Orlik Goleszów 204 pkt.
3 Julia Zubek LUKS Orlik Goleszów 192 pkt.
4 Justyna Zwias LUKS Orlik Goleszów 129 pkt.
5 Elżbieta Zwias LUKS Orlik Goleszów 92 pkt.


Primitiv bow i Horsebow (łuk prymitywny i konny) - Mężczyżni

1 Tadeusz Krupa . 169 pkt.
2 Jakub Firek Dzikie Rosomaki 160 pkt.
3 Mariusz Stramowski Bydgoskie BR 158 pkt.
4 Tomasz Imiołczyk Hells Hunters 139 pkt.
5 Dariusz Chojnacki Bydgoskie BR 138 pkt.
6 Stanisław Sobański Dzikie Rosomaki 120 pkt.
7 Wiesław Łukaszewski Bydgoskie BR 118 pkt.
8 Krystian Majek KŁ Weles Śrem 118 pkt.
9 Marek Plewnia Hells Hunters 97 pkt.
10 Robert Kazik . 90 pkt.
11 Mariusz Szmigiel Hells Hunters 71 pkt.
12 Michał Konieczny Hells Hunters 53 pkt.


Primitiv bow i Horsebow (łuk prymitywny i konny) - Juniorki

1 Zuzana Pavlikova Dzikie Rosomaki 94 pkt.


Primitiv bow i Horsebow (łuk prymitywny i konny) - Juniorzy

1 Paweł Krupa . 149 pkt.
2 Tomasz Siemiec . 133 pkt.


Primitiv bow i Horsebow (łuk prymitywny i konny) - Kadetki

1 Dorota Czajkowska Bydgoskie BR 124 pkt.
2 Katarzyna Stramowska Bydgoskie BR 89 pkt.
3 Edyta Gabała KŁ Weles Śrem 70 pkt.


Traditional Longbow (łuki tradycyjne) - Kobiety

1 Joanna Goch KŁ Weles Śrem 66 pkt.


Traditional Longbow (łuki tradycyjne) - Meżczyźni

1 Krzysztof Plewniak Dzikie Rosomaki 175 pkt.
2 Adam Bisok KŁ X-10 Jaworze 162 pkt.
3 Mariusz Szamburski . 158 pkt.
4 Szymon Sadkowski KŁ X-10 Jaworze 144 pkt.
5 Zdzisław Śliwka . 136 pkt.
6 Bartosz Lewandowski KŁ Weles Śrem 131 pkt.
7 Piotr Kiser KŁ X-10 Jaworze 123 pkt.
8 Piotr Nowaczyński Złe Zuchy Kraków 120 pkt.
9 Paweł Grzybowski . 120 pkt.
10 Rafał Grudnik . 112 pkt.
11 Joachim Krupa . 103 pkt.


Traditional Longbow (łuki tradycyjne) - Kadci

1 Paweł Cymkiewicz Dzikie Rosomaki 137 pkt.
2 Nico Adamo . 88 pkt.


Traditional recurve (łuki tradycyjne z refleksem) - Meżczyźni

1 Norbert Kopczyński Hunter Team 198 pkt.
2 Bogdan Gumiński KŁ Weles Śrem 191 pkt.
3 Waldemar Rewers KŁ Weles Śrem 186 pkt.
4 Michał Sanczenko Hunter Team 171 pkt.
5 Krzysztof Siemieniec KŁ Weles Śrem 167 pkt.
6 Michał Tomaszewski Hunter Team 163 pkt.
7 Wojciech Rybarczyk Bydgoskie BR 162 pkt.
8 Stefan Świstak . 146 pkt.
9 Wiesław Mamot Hunter Team 144 pkt.
10 Adam Kaczmarkiewicz . 141 pkt.
11 Jarosław Matoga KŁ X-10 Jaworze 141 pkt.
12 Piotr Parol . 86 pkt.
13 Jerzy Domachowski . 74 pkt.


Traditional recurve (łuki tradycyjne z refleksem) - Juniorzy

1 Marcin Stramowski Bydgoskie BR 126 pkt.
2 Wojciech Weles KŁ Weles Śrem 102 pkt.
3 Bartłomiej Sobański Bydgoskie BR 64 pkt.


Traditional recurve (łuki tradycyjne z refleksem) - Kadetki

1 Dominika Hęćka KŁ Weles Śrem 162 pkt.


Traditional recurve (łuki tradycyjne z refleksem) - Dzieci

1 Vladimir Sobota . 153 pkt.
2 Karol Gorus . 28 pkt.










Autor: Informacja SRiWR "OLZA" (Foto: X-10 Jaworze)


  Design & Copyright © 2005 - 2014 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK