www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







START ANNY STANIECZEK W ZAWODACH ŁUCZNICZEGO PŚ 16/08/2015


W dniach 12-15 sierpnia we Wrocławiu rozegrano III rundę łuczniczego Pucharu Świata.
W zawodach wystąpiła Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów), która w nieolimpijskiej konkurencji łuków bloczkowych zajęła piąte miejsce w turnieju drużynowym (wespół z Katarzyną Szałańską i Joanna Austyn) oraz trzydzieste trzecie - turnieju indywidualnym.


Wyniki:


Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Natalia Awdiejewa (Rosja)
2. Alejandra Usquiano (Kolumbia)
3. Linda Ochoa (Meksyk)
4. Crystal Gauvin (USA)
5-6. Kristina Heigenhauser (Niemcy)
5-6. Sarah Prieels (Belgia)
7-8. Erika Anear (Dania)
7-8. Jyothi Surekha Vennam (Indie)
...
33-48. Anna Stanieczek (Polska)


Wyniki pojedynków Anny Stanieczek
1/24 finału
Anna Stanieczek - Wiktoria Djakowa (Ukraina) - 138:142


Eliminacje - 2 x 50 m
1. Marija Szkolna (Ukraina) - 693 pkt.
2. Swietłana Czerkaszniewa (Rosja) - 693 pkt.
3. Marija Winogradowa (Rosja) - 691 pkt.
4. Kristina Heigenhauser (Niemcy) - 690 pkt.
5. Natalia Awdiejewa (Rosja) - 689 pkt.
6. Andrea Marcos (Hiszpania) - 688 pkt.
7. Sarah Holst Sonnichsen (Dania) - 687 pkt.
8. Albina Loginowa (Rosja) - 687 pkt.
...
36. Anna Stanieczek (Polska) - 667 pkt.




Łuki bloczkowe - Turniej drużynowy kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Rosja
Swietłana Czerkaszniewa, Marija Winogradowa, Natalia Awdiejewa 

2. Włochy
Marcella Tonioli, Viviana Spano, Anastasia Anastasio

3. USA
Crystal Gauvin, Lexi Keller, Angela Bradley

4. Ukraina
Marija Szkolna, Wiktorija Diakowa, Olena Borysenko
...

5. Polska
Anna Stanieczek, Katarzyna Szałańska, Joanna Austyn



Wyniki pojedynków reprezentacji Polski

Ćwierćfinał
Polska - Włochy - 214:216



Eliminacje

1. Rosja - 2073 pkt.
Swietłana Czerkaszniewa, Marija Winogradowa, Natalia Awdiejewa 

2. Włochy - 2048 pkt.
Marcella Tonioli, Viviana Spano, Anastasia Anastasio

3. Niemcy - 2038 pkt.
Kristina Heigenhauser, Janine Meissner, Velia Schall

4. USA - 2034 pkt.
Crystal Gauvin, Lexi Keller, Angela Bradley
...

7. Polska - 1990 pkt.
Anna Stanieczek, Katarzyna Szałańska, Joanna Austyn




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności