www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NASTĘPCY ROBIN HOODA RYWALIZOWALI W JASIENICY 09/12/2003


W sobotę w Szkole Podstawowej w Jasienicy odbyły się VI Mikołajkowe Zawody Łucznicze zaliczane do klasyfikacji Szkolnej Ligi Robin Hooda. W zawodach wystartowało 104 młodych adeptów łucznictwa z 7 klubów.
Zawodnicy rywalizowali na dystansie 15 (dzieci starsze - 10 serii) i 10 m (dzieci młodsze - 10 serii).
W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli Gabriela Hałaśkiewicz, Paulina Uniwersał (obie ULKS Sokole Oko Zawadka), Marzena Goły (ULKS Wilki Wilkowice), Arkadiusz Socha, Kamil Socha (obaj UKS Dziesiątka Jaworze) oraz Marcin Włoch (UKS Grom Jasienica).

Wyniki:

Dziewczęta młodsze
1. Gabriela Haśkiewicz (ULKS Sokole Oko Zawadka) - 243 pkt.
2. Agnieszka Sobel (UKS Grom Jasienica) - 241 pkt.
3. Anna Hoczek (UKS Dziesiątka Jaworze) - 241 pkt.

4. Marzena Goły (ULKS Wilki Wilkowice) - 216 pkt.
5. Marzena Wiatrak (UKS Dziesiątka Jaworze) - 215 pkt.
6. Aleksandra Zapierska (ULKS Sokole Oko Zawadka) - 205 pkt.
7. Justyna Olek (ULKS Sokole Oko Zawadka) - 201 pkt.
8. Ewelina Janusz (UKS Grom Jasienica) - 193 pkt.
9. Julia Grygiel (UKS Grom Jasienica) - 191 pkt.

10. Maria Jachnicka (ULKS Wilki Wilkowice) - 178 pkt.
Startowało 31 zawodniczek

Chłopcy młodsi
1. Arkadiusz Socha (UKS Dziesiątka Jaworze) - 276 pkt.
2. Aleksander Biela (UKS Grom Jasienica) - 261 pkt.

3. Paweł Goły (ULKS Wilki Wilkowice) - 256 pkt.
4. Robert Pokusa (ULKS Wilki Wilkowice) - 252 pkt.
5. Marcin Kosek (ULKS Sokole Oko Zawadka) - 244 pkt.
6. Bartłomiej Górny (UKS Dziesiątka Jaworze) - 235 pkt.
7. Kacper Szczypka (UKS Dziesiątka Jaworze) - 228 pkt.
8. Marek Komraus (UKS Grom Jasienica) - 228 pkt.
9. Grzegorz Kępka (UKS Grom Jasienica) - 212 pkt.

10. Krzysztof Barcik (ULKS Sokole Oko Zawadka) - 211 pkt.
Startowało 22 zawodników

Dziewczęta starsze
1. Paulina Uniwersał (ULKS Sokole Oko Zawadka) - 247 pkt.
2. Justyna Śpiewak (ULKS Wilki Wilkowice) - 238 pkt.
3. Grażyna Górna (UKS Dziesiątka Jaworze) - 236 pkt.
4. Małgorzata Zemła (ULKS Sokole Oko Zawadka) - 226 pkt.
5. Patrycja Kenig (UKS Grom Jasienica) - 223 pkt.
6. Martyna Ptaszek (ULKS Wilki Wilkowice) - 218 pkt.
7. Anna Kasprzak (UKLS Żak Pogoń Kamyk) - 215 pkt.
8. Katarzyna Gaworek (ULKS Sokole Oko Zawadka) - 213 pkt.
9. Agnieszka Łomozik (UKS Grom Jasienica) - 206 pkt.
10. Katarzyna Maślanka (UKS Strzelec Wadowice) - 203 pkt.
Startowało 23 zawodniczek

Chłopcy starsi
1. Kamil Socha (UKS Dziesiątka Jaworze) - 268 pkt.
2. Dariusz Palowski (UKS Grom Jasienica) - 258 pkt.
3. Kamil Komraus (UKS Grom Jasienica) - 258 pkt.

4. Dawid Burzej (ULKS Sokole Oko Zawadka) - 248 pkt.
5. Adam Hoczek (UKS Dziesiątka Jaworze) - 247 pkt.
6. Łukasz Kołodziej (UKS Grom Jasienica) - 244 pkt.

7. Robert Wuss (ULKS Wilki Wilkowice) - 240 pkt.
8. Krzysztof Badura (UKS Grom Jasienica) - 240 pkt.
9. Arkadiusz Mirocha (ULKS Sokole Oko Zawadka) - 239 pkt.
10. Damian Goły (ULKS Wilki Wilkowice) - 235 pkt.
Startowało 27 zawodników

Dziewczęta - kat. najmłodszych (klasy I -III)
1. Marzena Goły (ULKS Wilki Wilkowice) - 216 pkt.
2. Natalia Stanisławska (UKS Dziesiątka Jaworze) - 150 pkt.
3. Marzena Pochopień (ULKS Wilki Wilkowice) - 148 pkt.
3. Justyna Janusz (UKS Grom Jasienica) - 148 pkt.
5. Karolina Raj (ULKS Wilki Wilkowice) - 138 pkt.
6. Ewelina Łanoszka (ULKS Wilki Wilkowice) - 88 pkt.
7. Dorota Wach (UKS Grom Jasienica) - 42 pkt.

Chłopcy - kat. najmłodszych (klasy I -III)
1. Marcin Włoch (UKS Grom Jasienica) - 138 pkt.
2. Łukasz Ejtel (UKS Dziesiątka Jaworze) - 133 pkt.


Drużynowo:
1. ULKS Sokole Oko Zawadka - 2708 pkt.
2. UKS Dziesiątka Jaworze - 2636 pkt.
3. ULKS Wilki Wilkowice - 2596 pkt.
4. UKS Grom Jasienica - 2515 pkt.
5. ULKS Żak Pogoń Kamyk - 1722 pkt.
6. UKS Strzelec Wadowice - 1721 pkt.
7. UKS Orlik Goleszów - 1222 pkt.

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca od I do X otrzymali dyplomy, a pierwsza trójka dodatkowo medale. W klasyfikacji drużynowej sześć najlepszych drużyn uhonorowano pucharami.
Wszyscy zawodnicy rywalizujący w grupie najmłodszej otrzymali dyplomy, a pierwsza trójka również nagrody rzeczowe.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności