www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ME W ŁUCZNICTWIE - OSTATNIE STARTY ANNY STANIECZEK 31/08/2018


Anna Stanieczek zakończyła już swoje starty na Mistrzostwach Europy Seniorów w Łucznictwie, które rozgrywane są w Legnicy.

W turnieju indywidualnym kobiet (łuki bloczkowe) nasza zawodniczka przegrała w 1/16 finału z wyżej notowaną Francuzką Sophie Dodémont 143:145 (w pierwszej rundzie Stanieczek wygrała ze Szwedką Sofie Stanikrantz 138:134).

Z kolei w pierwszej rundzie miksta reprezentantka LUKS Orlik Goleszów oraz Łukasz Przybylski (A3D Toszek) nie sprostali estońskiej parze Meeri-Marita Paas / Kristijan Puusepp, ulegając 147:153.


Przypomnijmy, że w środę Anna Stanieczek, Renata Leśniak (MGOKiS Dobczyce) i Katarzyna Szałańska (SŁ Marymont Warszawa) zostały sklasyfikowane na dziewiątej pozycji w turnieju drużynowym.


Wyniki:


Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

Do półfinałów awansowały Yesim Bostan (Turcja), Sophie Dodemot (Francja), Tanja Jensen (Dania) i Andrea Marcos (Hiszpania).

5. Toja Elison (Sowenia)
6-7. Viktoria Balżanowa (Rosja)
6-7. Jody Vermeulen (Holandia)
8. Lena Meynen Degryse (Belgia)
...
17-32. Anna Stanieczek (Polska)


Eliminacje

1. Tanja Jensen (Norwegia) - 702 pkt.
2. Marcella Tonioli (Włochy) - 700 pkt.
3. Sophie Dodemont (Francja) - 699 pkt.
4. Toja Ellison (Słowenia) - 697 pkt.
5. Sarah Prieels (Belgia) - 697 pkt.
6. Irene Franchini (Włochy) - 696 pkt.
7. Yesim Bostan (Turcja) - 696 pkt.
8. Lena Meynen Degryse (Belgia) - 695 pkt.
...
30. Anna Stanieczek (Polska) - 670 pkt.




Łuki bloczkowe - Turniej mikstów

Do finału awansowali: Sophie Dodemont i Jean-Philippe Boulch z Francji oraz Jody Vermeulen / Mike Schloesser z Holandii.

3. Amanda Mkinarić / Domagoj Buden (Chorwacja)
4. Wiktoria Balżanowa / Anton Bułajew (Rosja)
5. Marcella Tonioli / Sergio Pagni (Włochy)
6. Yesim Bostan / Evren Cagiran (Turcja)
7. Tanja Jensen / Martim Damsbo (Dania)
8. Sarah Prieels / Reginald Kools (Belgia)
...
17-24. Anna Stanieczek / Łukasz Przybylski (Polska)


Eliminacje

1. Tanja Jensen / Martin Damsbo (Dania) - 1406 pkt.
2. Marcella Tonioli / Sergio Pagni (Włochy) - 1403 pkt.
3. Sophie Dodemont / Jean-Philippe Boulch (Francja) - 1400 pkt.
4. Sarah Prieels / Reginald Kools (Belgia) - 1398 pkt.
5. Jody Vermeulen / Mike Schloesser (Holandia) - 1396 pkt.
6. Yesim Bostan / Evren Cagiran (Turcja) - 1393 pkt.
7. Toja Ellison / Dejan Sitar (Słowenia) - 1390 pkt.
8. Janine Meissner / Marcus Laube (Niemcy) - 1389 pkt.
...
18. Anna Stanieczek / Łukasz Przybylski (Polska) - 1354 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności