www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZŁOTO NA HMP W ŁUCZNICTWIE 25/02/2019


Anna Stanieczek i Przemysław Konecki znaleźli się w gronie złotych medalistów XXXVII Halowych Mistrzostw Polski w Łucznictwie, który odbyły się w miniony weekend w Wilkowicach.
Zawodnicy LUKS Orlik Goleszów triumfowali w mikstach w nieolimpijskiej konkurencji łuków bloczkowych.

Ponadto Anna Stanieczek zajęła drugie miejsce w turnieju indywidualnym kobiet.


Wyniki:


Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Małgorzata Kapusta (KŁ Płaszowianka Kraków)
2. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
3-4. Barbara Leśniak (MGOKiS Dobczyce)
3-4. Magdalena Zakrawacz (OSŁ Strzelec Legnica)
...
6. Marzena Daduń (LUKS Orlik Goleszów)


Wyniki pojedynków Anny Stanieczek
I runda 
Anna Stanieczek - los wolny
II runda
Anna Stanieczek - Wiktoria Pieniążek (UKS Ósemka Kraków) - 147:111
Ćwierćfinał
Anna Stanieczek - Marzena Daduń (LUKS Orlik Goleszów) - 147:137
Półfinał
Anna Stanieczek - Renata Leśniak (MGOKiS Dobczyce) - 141:141 (10*:10)
Finał
Anna Stanieczek - Małgorzata Kapusta (KŁ Plaszowianka Kraków) - 143:143 (9:10)


Wyniki pojedynków Marzeny Daduń
I runda
Marzena Daduń - los wolny
II runda
Marzena Daduń - Aleksandra Wesołowska (UKS Ósemka Kraków) - 134:118
Ćwierćfinał
Marzena Daduń - Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 137:147


Eliminacje - 2 x 18 m

1. Małgorzata Kapusta (KŁ Płaszowianka Kraków) - 571 pkt.
2. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 566 pkt.
3. Barbara Leśniak (MGOKiS Dobczyce) - 558 pkt.
...
7. Marzena Daduń (LUKS Orlik Goleszów) - 541 pkt.




Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny mężczyzn


Runa Olimpijska FITA

1. Szymon Słowiński (KS Lew Krynki)
2. Adam Dudka (Start Lublin)
3-4. Łukasz Przybylski (A3D Toszek)
3-4. Zbigniew Figiel (MGOKiS Dobczyce)
...
8. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
13. Piotr Kiser (ŁKS X-10 Jaworze)
30. Robert Stankiewicz (ŁKS X-10 Jaworze)


Wyniki pojedynków Przemsyałwa Koneckiego
I runda
Przemysław Konecki - Gabriel Kozłowski (Ameoli Świebodzice) - 143:143 (10:9)
II runda
Przemysław Koniecki - Stanisław Kalisiak (Start Gorzów Wlkp) - 142:140
Ćwierćfinał
Przemysław Koniecki - Łukasz Przybylski (A3D Toszek) - 139:145

Wyniki pojedynków Piotra Kisera
I runda
Piotr Kiser - Marek Ziółkowski (KS Dolnoślązak Wrocław) - 137:136
II runda
Piotr Kisier - Zbigniew Figiel (MGOKiS Dobczyce) - 140:140 (8:9)

Wyniki pojedynków Roberta Stankiewicza
I runda
Robert Stankiewicz - Bartosz Sieńczak (KŁ Płaszowianka Kraków) - 136:138


Eliminacje - 2 x 18 m

1. Łukasz Przybylski (A3D Toszek) - 582 pkt.
2. Paweł Sidor (niestowarzyszony) - 582 pkt.
3. Adam Dudka (Start Lublin) - 577 pkt.
...
25. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 557 pkt.
26. Piotr Kiser (ŁKS X-10 Jaworze) - 577 pkt.
27. Robert Stankiewicz (ŁKS X-10 Jaworze) - 555 pkt.
44. Dariusz Sobel (LUKS Orlik Goleszów) - 533 pkt.



Łuki bloczkowe - Turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik I Goleszów)
2. Magdalena Zakrawacz / Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec II Legnica)
3-4. Renata Leśniak / Zbigniew Figiel (MGOKiS I Dobczyce)
3-4. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KŁ Płaszowianka I Kraków)
...
8. Marzena Daduń / Dariusz Sobel (LUKS Orlik II Goleszów) 


Wynik pojedynków LUKS Orlik I Goleszów
I runda
LUKS Orlik I Goleszów - los wolny
Ćwierćfinał
LUKS Orlik I Goleszów - OSŁ Strzelec I Legnica - 152:146
Półfinał
LUKS Orlik I Goleszów - KS Płaszowianka I Kraków - 14:8:148 (20*:20)
Finał
LUKS Orlik I Goleszów - OSŁ Strzelec II Legnica - 159:158

Wyniki pojedynków LUKS Orlik II Goleszów
I runda
LUKS Orlik II Goleszów - MGOKiS II Dobczyce - 150:142
Ćwierćfinał
LUKS Orlik II Goleszów - MGOKSi I Dobczyce - 140:151


Eliminacje

1. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KŁ Płaszowianka I Kraków) - 1142 pkt.
2. Renata Leśniak / Zbigniew Figiel (MGOKiS I Dobczyce) - 1128 pkt.
3. Dorota Bartuzi / Adam Dudka (Start I Lublin) - 1124 pkt.
4. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik I Goleszów) - 1123 pkt.
...
7. Marzena Daduń / Dariusz Sobel (LUKS Orlik II Goleszów) - 1074 pkt.





Łuki klasyczne - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Magdalena Śmiałkowska (KS Społem Łódź)
2. Karina Lipiarska-Pałka (ULKS Grot Zabierzów)
3-4. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec)
3-4. Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa)


Eliminacja - 2 x 18 m

1. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec) - 578 pkt.
2. Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa) - 575 pkt.
3. Karina Lipiarska-Palka (ULKS Grot Zabierzów) - 574 pkt.
...
34. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 521 pkt.



Łuki klasyczne - Turniej drużynowy kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. LKS Łucznik I Żywiec
Natalia Leśniak, Joanna Rząsa, Sylwia Zyzańska

2. KS Obuwnik Prudnik
Weronika Święcka, Karolina Farasiewicz, Paulina Pintak

3. MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Katarzyna Mickiewicz, Agata Bulwa, Małgorzata Mickiewicz, Karolina Kozaczuk

3. KS Społem Łódź
Magdalena Śmiałkowska, Milena Wyka, Martyna Kalwinek

5. LKS Łucznik II Żywiec
Zuzanna Grzymek, Karolina Jurasz, Jolanta Misiura, Łucja Waligóra


Wyniki pojedynków LKS Łucznik II Żywiec
I runda
LKS Łucznik II Żywiec - MLKS Czarna Strzała I Bytom - 5:3
Ćwierćfinał
LKS Łucznik II Żywiec - KS Obuwnik Prudnik - 3:5


Eliminacje

1. LKS Łucznik I Żywiec - 1697 pkt.
Natalia Leśniak, Joanna Rząsa, Sylwia Zyzańska

2. KS Społem Łódź - 1669 pkt.
Magdalena Śmiałkowska, Milena Wyka, Martyna Kalwinek

3. KS Obuwnik Prudnik - 1655 pkt.
Weronika Święcka, Karolina Farasiewicz, Paulina Pintak
...

6. LKS Łucznik II Żywiec - 1593 pkt.
Zuzanna Grzymek, Karolina Jurasz, Jolanta Misiura, Łucja Waligóra






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności