www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BRĄZ ZUZANNY GRZYMEK NA MŁODZIEŻOWYCH MP 26/03/2019


W miniony weekend w Wilkowicach odbyły się XII Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w łucznictwie.
W gronie medalistów imprezy znalazła się Zuzanna Grzymek z Jaworza, która wespół z koleżankami z Łucznika Żywiec wywalczyła brązowy medal w turnieju drużynowym kobiet.


Wyniki:


Łuki klasyczne - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec)
2. Karolina Farasiewicz (KS Obuwnik Prudnik)
3-4. Magdalena Śmiałkowska (KS Społem Łódź)
3-4. Małgorzata Maciągowska (LKS Mazowsze Teresin)
...
14. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec)


Wyniki pojedynków Zuzanny Grzymek
I runda
Zuzanna Grzymek - Paulina Lach (LKS Łucznik Żywiec) - w.o.
II runda
Zuzanna Grzymek - Małgorzata Maciągowska (LKS Mazowsze Teresin) - 0:6


Eliminacje (2 x 18 m)

1. Magdalena Śmiałkowska (KS Społem Łódź) - 574 pkt.
2. Małgorzata Maciągowska (LKS Mazowsze Teresin) - 563 pkt.
3. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) - 561 pkt.
...
15. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 510 pkt.




Łuki klasyczne - Turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Magdalena Śmiałkowska / Michał Basiuras (KS Społem I Łódź)
2. Sylwia Zyzańska / Kacper Bizoń (LKS Łucznik I Żywiec)
3-4. Anna Futyma / Kajetan Kotlarz (UKS Talent I Wrocław)
3-4. Aleksandra Kwiecień / Piotr Starzycki (SŁ Marymont II Warszawa)
...
8. Zuzanna Grzymek / Szymon Kurowski (LKS Łucznik II Żywiec)


Wyniki pojedynków LKS Łucznik II Żywiec)
I runda
LKS Łucznik II Żywiec - KS Surma I Poznań - 6:0
Ćwierćfinał
LKS Łucznik II Żywiec - KS Społem I Łódź - 0:6


Eliminacje

1. Magdalena Śmiałkowska / Michał Basiuras (KS Społem I Łódź) - 1149 pkt.
2. Sylwia Zyzańska / Kacper Bizoń (LKS Łucznik I Żywiec) - 1127 pkt.
3. Anna Tobolewska / Arkadiusz Smoliński (ULKS Zryw I Dobrcz) - 1111 pkt.
...
8. Zuzanna Grzymek / Szymon Kurowski (LKS Łucznik II Żywiec) - 1056 pkt.




Łuki klasyczne - Turniej drużynowy kobiet

1. KS Obuwnik Prudnik
Karolina Farasiewicz, Olimpia Kowszyn, Dominika Kozańska

2. KS Społem Łódź
Magdalena Śmiałkowska, Renata Drogosz, Katarzyna Kawalec

3. LKS Łucznik Żywiec
Sylwia Zyzańska, Zuzanna Grzymek, Paulina Lach, Angelika Trojnar

3. MLKS Czarna Strzała Bytom
Daria Raszkowska, Klaudia Szmit, Anna Jasiewicz


Wyniki pojedynków LKS Łucznik Żywiec
Półfinał
LKS Łucznik Żywiec - KS Społem Łódź - 1:6


Eliminacje

1. KS Obuwnik Prudnik - 1576 pkt.
2. LKS Łucznik Żywiec - 1568 pkt. (Zuzanna Grzymek)
3. KS Społem Łódź - 1544 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności