www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ŁUCZNICZY PUCHAR BESKIDÓW 18/06/2019


W miniony weekend w Żywcu odbył się XIV Międzynarodowy Puchar Beskidów w Łucznictwie.
Z grona naszych zawodników na podium stanęli reprezentanci LUKS Orlik Goleszów: Marzena Daduń i Przemysław Konecki, startujący w nieolimpijskiej konkurencji łuków bloczkowych.


Wyniki:


Kobiety - Łuki klasyczne


Runda Olimpijska FITA

1. Magdalena Śmiałkowska (KS Społem Łódź)
2. Joanna Rząsa (LKS Łucznik Żywiec)
3. Klaudia Płaza (LKS Łucznik Żywiec)
4. Małgorzata Góral (KS Stella Kielce)
...
7. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec)


Wyniki pojedynków Zuzanny Grzymek
1/8 finału
Zuzanna Grzymek - Hanna Górska (UKS Piątka Zgierz) - 6:4
1/4 finału
Zuzanna Grzymek - Magdalena Śmiałkowska (KS Społem Łódź) - 3:7


Eliminacje 2 x 70 m

1. Joanna Rząsa (LKS Łucznik Żywiec) - 636 pkt.
2. Magdalena Śmiałkowska (KS Społem Łódź) - 632 pkt.
3. Klaudia Płaza (LKS Łucznik Żywiec) - 626 pkt.
...
10. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 585 pkt.




Kobiety - Łuki bloczkowe


Runda Olimpijska FITA
1. Kateryna Pałecha (Ukraina)
2. Marzena Daduń (LUKS Orlik Goleszów)


Wyniki pojedynków Marzeny Daduń
Finał
Marzena Daduń - Kateryna Pałecha (Ukraina) - 129:137


Eliminacje - 2 x 50 m
1. Kateryna Pałecha (Ukraina) - 661 pkt.
2. Marzena Daduń (LUKS Orlik Goleszów) - 620 pkt.




Mężczyźni - Łuki bloczkowe


Runda Olimpijska FITA

1. Łukasz Lach (Compound Club Żywiec)
2. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
3. Jerzy Więzik (Compound Club Żywiec)


Wyniki pojedynków Przemysława Koneckiego
1/2 finału
Przemysław Konecki - los wolny
Finał
Przemysław Konecki - Łukasz Lach (Compound Club Żywiec) - 134:137


Eliminacje 2 x 50 m

1. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 671 pkt.
2. Jerzy Więzik (Compound Club Żywiec) - 657 pkt.
3. Łukasz Lach (Compound Club Żywiec) - 655 pkt.




Młodziczki młodsze (rocznik 2005-2006)


Strzelania - 1 x 40 i 1 x 20 m

1. Maja Rakowska (LKS Łucznik Żywiec) - 676 pkt.
2. Gabriela Gabara (UKS Czerniawka) - 618 m
3. Anna-Maria Hrem (Ukraina) - 613 pkt.
...
11. Hanna Klimczak (UKS Dziesiątka Jaworze) - 409 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności