www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TRZY MEDALE NA MP W ŁUCZNICTWIE BLOCZKOWYM 16/09/2019


Trzy medale zdobyli nasi zawodnicy XXIV Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie bloczkowym, które rozegrano w miniony weekend w Więcławicach.

Ten z najcenniejszego kruszcu wywalczyła Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów), w finale pokonując Małgorzatę Kapustę (KS Płaszowianka Kraków) - 135:133.

Ponadto nasza utytułowana zawodniczka i trenerka wespół ze swoim podopiecznym 
Przemysławem Koneckiem stanęła na najniższym stopniu podium w turnieju mikstów.
Warto wspomnieć, że w półfinale zawodnicy LUKS Orlik Goleszów przegrali z Małgorzatą Kapustką i Bartoszem Sieńczakiem (KS Płaszowianka Kraków), po niezwykle zaciętym i stojącym, jak na polskie warunki, wysokim poziomie pojedynku - 152:153.

Trzeci krążek dołożył zawodnik KŁ X-10 Jaworze, Robert Staniewicz - trzeci w turnieju indywidualnym mężczyzn.



Kobiety - Turniej indywidualny


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
2. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków)
3-4. Magdalena Zakarewicz (OSŁ Strzelec Legnica)
3-4. Beata Rutowska (OSŁ Strzelec Legnica)
5. Renata Leśniak (MGOKiS Dobczyce)
6. Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica)
7. Hanna Król (SNRP Dolnego Śląska Wrocław)
8. Marzena Daduń (LUKS Orlik Goleszów)


Wyniki pojedynków Anny Stanieczek
I runda
Anna Stanieczek - los wolny
Ćwierćfinał
Anna Stanieczek - Hanna Król (SNRP Dolnego Śląska Wrocław) - 131:119
Półfinał
Anna Stanieczek - Beata Rutowska (OSŁ STrzelec Legnica) - 140:123
Finał
Anna Stanieczek - Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 135:133


Wyniki pojedynków Marzeny Daduń
I runda
Marzena Daduń - Dorota Bartuzi (Start Lublin) - 125:122
Ćwierćfinał
Marzena Daduń - Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 115:139


Eliminacje (2 x 50 m)

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 672 pkt. (330 + 342)
2. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 656 pkt. (331 + 325)
3. Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica) - 648 pkt. (328 + 320)
...
10. Marzena Daduń (LUKS Orlik Goleszów) - 539 pkt. (269 + 270)




Mężczyźni - Turniej indywidualny


Runda Olimpijska FITA

1. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek)
2. Adam Dudka (Start Lublin)
3-4. Robert Staniewicz (ŁKS X-10 Jaworze)
3-4. Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica)
5. Marcin Affek (SŁ Marymont Warszawa)
6. Gabriel Kozłowski (UKS Ameoli Świebodzice)
7. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek)
8. Jan Wojtas (OSŁ Strzelec Legnica)
9. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)


Wyniki pojedynków Roberta Staniewicza

I runda
Robert Staniewicz - los wolny
II runda
Robert Staniewicz - Łukasz Ciałowicz (PKS Jakub Więcławice) - 137:131
III runda
Robert Staniewicz - Danijel Petrović (UKS Defmar Police) - 141:131
Ćwierćfinał
Robert Staniewicz - Jan Wojtas (OSŁ Strzelec Legnica) - 139:132
Półfinał
Robert Staniewicz - Adam Dudka (Start Lublin) - 138:143


Wyniki pojedynków Przemysława Koneckiego
I runda
Przemysław Konecki - los wolny
II runda
Przemysław Konecki - Robert Świątek (LKS Mazowsze Teresin) - 134:133
III runda
Przemysław Konecki - Adam Dudka (Start Lublin) - 141:142


Eliminacje (2 x 50 m)

1. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 694 pkt. (350 + 344)
2. Robert Staniewicz (ŁKS X-10 Jaworze) - 682 pkt. (341 + 341)
3. Adam Dudka (Start Lublin) - 682 pkt. (340 + 342)
...
14. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 659 pkt. (325 + 334)




Turniej mikstów

1. Beata Rutowska / Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec II Legnica)
2. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KS Płaszowanka Kraków)
3-4. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
3-4. Katarzyna Szałańska / Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec I Legnica)
5. Magdalena Zakrawacz / Jan Wojtas (OSŁ Strzelec III Legnica)
6. Renata Leśniak / Stawomir Łukasik (MGOKiS I Dobczyce)
7. Dorota Bartuzi / Adam Dudka (Start Lublin)
8. Hanna Król / Marek Ziółkowski (SNRP Dolnego Śląska Wrocław)


Wyniki pojedynków Anny Stanieczek i Przemysława Koneckiego
I runda
LUKS Orlik Goleszów - los wolny
Ćwierćfinał
LUKS Orlik Goleszów - SNRP Dolnego Śląska Wrocław - 142:122
Półfinał
LUKS Orlik Goleszów - KS Płaszowianka Kraków - 152:153


Eliminacje

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 1331 pkt.
2. Katarzyna Szałańska / Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec I Legnica) - 1326 pkt.
3. Beata Rutowska / Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec II Legnica) - 1305 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.