www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE 23/02/2020


Bez medalu wrócili nasi zawodnicy z XXXVIII Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Łucznictwie, które odbyły się w dniach 22-23 lutego w Świebodzicach. 
Jednak zarówno Marzena Daduń z Cieszyna, jak i Przemysław Konecki z Cisownicy, byli bliscy tego celu, nieznacznie przegrywając swoje boje ćwierćfinałowe.


Klasyfikacja końcowa:


Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Magdalena Zakrawacz (OSŁ Strzelec Legnica)
2. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków)
3-4. Monika Sosnowska (OSŁ Strzelec Legnica)
3-4. Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica)
5. Marzena Daduń (KS Dolnoślązak Wrocław)
6. Alicja Forajter (LKS Tempo Stolarzowice)
7. Katarzyna Lis (KŁ A3D Toszek)
8. Barbara Blok (UKS Dermar Police)


Wyniki pojedynków Marzeny Daduń
I runda
Marzena Daduń - los wolny
II runda
Marzena Daduń - Elżbieta Rodak (LKS Łucznik Żywiec) - 132:117
Ćwierćfinał
Marzena Daduń - Monika Sosnowska (OSŁ Strzelec Legnica) - 135:136


Eliminacje (2 x 18 m)

1 Małgorzata Kapusta KS Płaszowianka Kraków 564 pkt. 278 (1) + 286 (1)
2 Magdalena Zakrawacz OSŁ Strzelec Legnica 556 pkt. 275 (3) + 281 (2)
3 Katarzyna Szałańska OSŁ Strzelec Legnica 551 pkt. 278 (2) + 273 (4)
4 Marzena Daduń KS Dolnoślązak Wrocław 545 pkt. 271 (5) + 274 (3)




Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek)
2. Bartosz Sieńczak (KŁ Płaszowianka Kraków)
3-4. Robert Świątek (LKS Mazowsze Teresin)
3-4. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek)
5. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
6-7. Stanisław Kalisiak (GZSN Start Gorzów Wielkopolski)
6-7. Mariusz Walaga (LZS SKS Raszówka)
8. Ryszard Zygmunt (MKS Bobry Jelenia Góra)


Wyniki pojedynków Przemysława Koneckiego
I runda
Przemysław Koniecki - Artur Hipsz (KŁ A3D Toszek) - 143:142
II runda
Przemysław Konecki - Tomasz Sałata (SŁ Marymont Warszawa) - 141:137
Ćwierćfinał
Przemysław Konecki - Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek) - 145:145 (9:10)


Eliminacje (2 x 18 m)

1 Łukasz Przybylski KŁ A3D Toszek 596 pkt. 297 (1) + 299 (1)
2 Bartosz Sieńczak KS Płaszowianka Kraków 579 pkt. 288 (2) + 291 (2)
3 Filip Szeląg KŁ A3D Toszek 576 pkt. 287 (3) + 289 (4)
. ... ... ... ...
6 Przemysław Konecki LUKS Orlik Goleszów 574 pkt. 287 (3) + 287 (8)




Łuki bloczkowe - Turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Katarzyna Szałańska / Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec I Legnica)
2. Magdalena Zakrawacz / Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec II Legnica)
3-4. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczuk (KS Płaszowianka Kraków)
3-4. Weronika Domogała / Łukasz Przybylski (KŁ A3D I Toszek)
5. Katarzyna Lis / Filip Szeląg (KŁ A3D II Toszek)
6. Monika Sosnowska / Tomasz Terlega (OSŁ Strzelec III Legnica)
7. Weronika Piziurna / Krzysztof Bąk (LKS Łucznik Żywiec)
8. Barbara Blok / Danijel Petrović (UKS Defmar Police)
...
9-12. Marzena Daduń / Marek Ziółkowski (KS Dolnoślązak Wrocław)


Wyniki pojedynków pary Marzena Daduń / Marek Ziółkowski
I runda
KS Dolnoślązak Wrocław - LKS Łucznik Żywiec - 142:143


Eliminacje (2 x 18 m)

1. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczuk (KS Płaszowianka Kraków) - 1143 pkt.
2. Katarzyna Lis / Filip Szeląg (KŁ A3D II Toszek) - 1131 pkt.
3. Katarzyna Szałańska / Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec I Legnica) - 1119 pkt.
...
8. Marzena Daduń / Marek Ziółkowski (KS Dolnoślązak Wrocław) - 1091 pkt.




Łuki klasyczne - Turniej indywidualny kobiet

1. Klaudia Płaza (LKS Łucznik Żywiec)
2. Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa)
3-4. Magdalena Zając (SŁ Marymont Warszawa)
3-4. Wioletta Myszor (LKS Łucznik Żywiec)
5. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec)
6. Anna Tobolewska (ULKS Zryw Dobrcz)
7. Julia Gajda (LKS Mazowsze Teresin)
8. Joanna Rząsa (LKS Łucznik Żywiec)


Eliminacje (2 x 18 m) - awans trzydzieści dwie najlepsze

1 Karolina Płaza LKS Łucznik Żywiec 578 pkt. 288 (3) + 291 (1)
2 Anna Tobolewska ULKS Zryw Dobrcz 574 pkt. 292 (1) + 282 (7)
3 Sylwia Zyzańska LKS Łucznik Żywiec 573 pkt. 288 (2) + 285 (5)
. ... ... ... ...
37 Zuzanna Grzymek LKS Łucznik Żywiec 486 pkt. 249 (35) + 237 (39)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności