www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZŁOCI ŁUCZNICY 04/08/2004


W miniony weekend w Pielgrzymce odbyły się 53. Mistrzostwa Polski Juniorów i 18. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w łucznictwie.
Miło nam donieść, że podczas tej imprezy pięć medali, w tym trzy złote zdobyli reprezentanci z naszego regionu.

Tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Juniorów wywalczył Tomasz Cis z Goleszowa, a pierwszego wicemistrza Grzegorz Śliwka z Bażanowic.
Obaj stanęli również na najwyższym stopniu podium w drużynie.

Pozostałe dwa medale, złoty drużynowo i srebrny indywidualnie, zdobył Zbigniew Stanieczek z Goleszowa rywalizujący w kategorii młodzieżowców.

Wszyscy wymienieni zawodnicy reprezentują barwy LKS-u Łucznik Żywiec.


Wyniki:


XVIII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski


Indywidualnie:

Runda Olimpijska FITA
1. Marcin Olszowy (OSiŁ Strzelec Legnica)
2. Zbigniew Stanieczek (LKS Łucznik Żywiec)
3. Rafał Dobrowolski (KS Stella Kielce)
4. Piotr Piątek (LKS Łucznik Żywiec)
5. Konrad Szeliga (CWKS Resovia Rzeszów)
6. Jan Pieczykolan (MLKS Dąbrowia Dąbrowa Tarnowska)
7. Wojciech Suszek (LKS Łucznik Żołędowo)
8. Tomasz Maliszewski (PTG Sokół Radom)

Wyniki pojedynków Zbigniewa Stanieczka

1/16 finału
los wolny

1/8 finału
Dawid Kot (MLKS Dąbrowia Dąbrowa Tarnowska) - 152:143

1/4 finału
Jan Pieczykolan (MLKS Dąbrowia Dąbrowa T.) - 108:105

1/2 finału
Rafał Dobrowolski (KS Stella Kielce) - 105:104

Finał
Marcin Olszowy (OSiŁ Strzelec Legnica) - 101:110

Eliminacje (strzelania na dystansach 90, 70, 50 i 30 m)
1. Marcin Olszowy (OSiŁ Strzelec Legnica) - 1245 pkt.
2. Zbigniew Stanieczek (LKS Łucznik Żywiec) - 1239 pkt.
(262 + 312 + 320 + 345)

3. Rafał Dobrowolski (KS Stella Kielce) - 1232 pkt.
4. Piotr Piątek (LKS Łucznik Żywiec) - 1225 pkt.
5. Rafał Wojtkowiak (GLKS Unia Pielgrzymka) - 1224 pkt.
6. Wojciech Suszek (LKS Łucznik Żołędowo) - 1219 pkt.
7. Rafał Cwajna (LKS Łucznik Żywiec) - 1215 pkt.
8. Oskar Skecker (KS Surma-POSiR Poznań) - 1173 pkt.
9. Konrad Szeliga (CWKS Resovia Rzeszów) - 1161 pkt.
10. Jan Pieczykolan (MLKS Dąbrowia Dąbrowa T.) - 1158 pkt.


Drużynowo:

Runda Olimpijska FITA

1. LKS Łucznik Żywiec
(Zbigniew Stanieczek, Piotr Piątek, Rafał Cwajna)

2. Województwo Dolnośląskie
(Marcin Olszowy, Rafał Wojtkowiak, Tomasz Dzikowski)

3. KS Stella Kielce
(Rafał Dobrowolski, Leszek Ruszkowski, Dawid Sokołowiski)

Eliminacje

1. LKS Łucznik Żywiec - 3679 pkt.
(Zbigniew Stanieczek, Piotr Piątek, Rafał Cwajna)

2. Województwo Dolnośląskie - 3390 pkt.
(Marcin Olszowy, Rafał Wojtkowiak, Tomasz Dzikowski)

3. Województwo Małopolskie - 3337 pkt.
(Jan Pieczykolan, Mirosław Jaglarz, Dawid Kot)


LIII Mistrzostwa Polski Juniorów


Indywidualnie

Runda Olimpijska FITA
1. Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec)
2. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec)
3. Jacek Kwaczyński (PTG Sokół Radom)
4. Krzysztof Szokal-Egird (KS Społem Łódź)
5. Grzegorz Wróbel (KS Agros Zamość)
6. Łukasz Piekarski (KS Burza Wrocław)
7. Dariusz Leżoń (MLKS Dąbrowia Dąbrowa Tarnowska)
8. Adrian Zemła (ULKS Łysa Góra Zawadka)
...
25. Maciej Czakon (LKS Łucznik Żywiec)

Wyniki pojedynków Tomasza Cisa

1/16 finału
Krzysztof Ludwiczak (KS Surma-POSiR Poznań) - 154:138

1/8 finału
Karol Orzechowski (KS Drukarz Warszawa) - 159:150

1/4 finału
Dariusz Leżoń (MLKS Dąbrowia Dąbrowa Tarnowska) - 104:100

1/2 finału
Krzysztof Szokal-Egird (KS Społem Łódź) - 106:103

Finał
Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec) - 104:101

Wyniki pojedynków Grzegorza Śliwki

1/16 finału
Sławomir Wosiek (KS Stella Kielce) - 157:128

1/8 finału
Przemysław Franczuk (SŁ Mewa Kołobrzeg) - 161:142

1/4 finału
Łukasz Piekarski (KS Burza Wrocław) - 106:100

1/2 finału
Jacek Kwaczyński (PTG Sokół Radom) - 106:103

Finał
Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec) - 101:104

Wyniki pojedynków Macieja Czakona

1/16 finału
Grzegorz Wróbel (KS Agros Zamość) - 136:153

Eliminacje (strzelania na dystansach 90, 70, 50 i 30 m)
1. Krzysztof Szokal-Egird (KS Społem Łódź) - 1214 pkt.
2. Adrian Zemła (ULKS Łysa Góra Zawadka) - 1211 pkt.
3. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec) - 1209 pkt.
(271 + 287 + 313 + 338)

4. Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec) - 1207 pkt.
(255 + 303 + 313 + 336)

5. Tomasz Przepióra (KS Stella Kielce) - 1206 pkt.
6. Łukasz Piekarski (KS Burza Wrocław) - 1193 pkt.
7. Jacek Kwaczyński (PTG Sokół Radom) - 1188 pkt.
8. Grzegorz Wróbel (KS Agros Zamość) - 1186 pkt.
9. Andrzej Ficoń (LKS Łucznik Żywiec) - 1178 pkt.
10. Dariusz Wyciślik (MLKS Czarna Strzała Bytom) - 1165 pkt.
...
25. Maciej Czakon (LKS Łucznik Żywiec) - 1081 pkt.


Drużynowo

1. LKS Łucznik Żywiec
(Grzegorz Śliwka, Tomasz Cis, Andrzej Ficoń)

2. Województwo Dolnośląskie
(Łukasz Piekarski, Grzegorz Jaślar, Daniel Horbaczewski)

3. Województwo Świętokrzyskie
(Tomasz Przepióra, Wojciech Zawiasa, Jacek Gałczyński)
...

9. LKS Łucznik II Żywiec - 3195 pkt.
(Maciej Mnich, Maciej Czakon, Marcin Cholewik)

Eliminacje

1. LKS Łucznik Żywiec - 3594 pkt.
(Grzegorz Śliwka, Tomasz Cis, Andrzej Ficoń)

2. Województwo Dolnośląskie - 3470 pkt.
(Łukasz Piekarski, Grzegorz Jaślar, Daniel Horbaczewski)

3. Województwo Małopolskie - 3444 pkt.
(Adrian Zemła, Jakub Kot, Tomasz Wiewiórka)
...

8. LKS Łucznik II Żywiec - 3195 pkt.
(Maciej Mnich, Maciej Czakon, Marcin Cholewik)


Strzelanie specjalne do 'słonecznika'
(nie przyznawano medali MP)

1. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec) - 309 mm (15 strzałów)
2. Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec) - 349 mm
3. Jacek Kwaczyński (PTG Sokół Radom) - 384 mm




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności