www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ŁUCZNICY NA PODIUM MEMORIAŁU IRENY SZYDŁOWSKIEJ 29/06/2020


Udanie zaprezentowali się nasi łucznicy w XXXVII Memoriale Ireny Szydłowskiej, który odbył się w dniach 26-28 czerwca w Warszawie.
W rywalizacji mikstów w nieolimpijskiej kategorii łuków bloczkowych triumfowali Anna Stanieczek oraz Przemysław Konecki. Indywidualnie zawodnicy LUKS Orlik Goleszów zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.


Klasyfikacja końcowa:


Łuki bloczkowe - turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków)
2. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
3. Ksenia Markintantova (Polski Związek Łuczniczy)
4. Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica)
...
7. Marzena Daduń (KS Dolnoślązak Orły Wrocław)


Wyniki pojedynków Anny Stanieczek
1/8 finału
Anna Stanieczek - los wolny
Ćwierćfinał
Anna Stanieczek - Dorota Dudka (Polski Związek Łuczniczy) - 136:120
Półfinał
Anna Stanieczek - Ksenia Markintantova (Polski Związek Łuczniczy) - 137:136
Finał
Anna Stanieczek - Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 135:139

Wyniki pojedynków Marzeny Daduń
1/8 finału
Marzena Daduń - los wolny
Ćwierćfinał
Marzena Daduń - Ksenia Markintantova (Polski Związek Łuczniczy) - 119:130


Eliminacje - 2 x 50 m

1. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 682 pkt.
2. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 662 pkt.
3. Ksenia Markintantova (Polski Związek Łuczniczy) - 648 pkt.
...
6. Marzena Daduń (KS Dolnoślązak Orły Wrocław) - 604 pkt.




Łuki bloczkowe - turniej indywidualny mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek)
2. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek)
3.  Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
4. Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica)
5. Robert Staniewicz (ŁKS X-10 Jaworze)
...
9-16. Cezary Sobieraj (ŁKS X-10 Jaworze)


Wyniki pojedynków Przemysława Koneckiego
1/16 finału
Przemysław Konecki - los wolny
1/8 finału
Przemysław Konecki - Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec Legnica) - 142:138
Ćwierćfinał
Przemysław Konecki - Mariusz Walada (LZS SKS Raszówka) - 146:137
Półfinał
Przemysław Konecki - Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 141:148
o 3 miejsce
Przemysław Konecki - Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica) - 143:143 (10:9)

Wyniki pojedynków Roberta Staniewicza
1/16 finału
Robert Staniewicz - Krzysztof Bąk (LKS Łucznik Żywiec) - 144:120
1/8 finału
Robert Staniewicz - Marcin Jasiński (PTG Sokół Radom) - 140:140 (10:9)
Ćwierćfinał
Robert Staniewicz - Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 142:145

Wyniki pojedynków Cezary Sobieraja
1/16 finału
Cezary Sobieraj - Tomasz Pomorski (LKS Łucznik Żywiec) - 136:134
1/8 finału
Cezary Sobieraj - Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 121:149


Eliminacje - 2 x 50 m

1. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 709 pkt.
2. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek) - 691 pkt.
3. Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica) - 690 pkt.
3.  Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 684 pkt.
...
9. Robert Staniewicz (ŁKS X-10 Jaworze) - 672 pkt.

16. Cezary Sobieraj (ŁKS X-10 Jaworze) - 651 pkt.




Łuki bloczkowe - turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
2. Małgorzata Kapusta (Płaszowianka) / Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek)
3. Ksenia Markintantova / Adam Dudka (PZŁ)
4. Monika Sosnowska / Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica)
5. Marzena Daduń / Marek Ziółkowski (KS Dolnoślązak Orły Wrocław)


Wyniki pojedynków pary Anna Stanieczek / Przemysław Konecki
Ćwierćfinał
Stanieczek / Konecki - los wolny
Półfinał
Stanieczek / Koniecki - Ksenia Markintantova / Adam Dudka (PZŁ) - 152:150
Finał
Stanieczek / Konecki - Małgorzata Kapusta / Łukasz Przybylski - 154:151

Wyniki pojedynków pary Marzena Daduń / Marek Ziółkowski
Ćwierćfinał
Daduń / Ziółkowski - Sosnowska / Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica) - 133:147


Eliminacje

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 1346 pkt.
2. Ksenia Markintantova / Adam Dudka (PZŁ) - 1320 pkt.
3. Monika Sosnowska / Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica) - 1311 pkt.
4. Marzena Daduń / Marek Ziółkowski (KS Dolnoślązak Orły Wrocław) - 1249 pkt.




Łuki klasyczne - turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec)
2. Magdalena Zając (SŁ Marymont Warszawa)
3. Marlena Kocaj (CWKS Resovia Rzeszów)
4. Joanna Rząsa (LKS Łucznik Żywiec)
...
9-16. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec)


Wyniki pojedynków Zuzanny Grzymek
1/16 finału
Zuzanna Grzymek - Marta Smolińska (Zryw Dobrcz) - 7:1
1/8 finału
Zuzanna Grzymek - Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) - 1:7


Eliminacje - 2 x 70 m

1. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) - 664 pkt.
2. Wioleta Myszor (LKS Łucznik Żywiec) - 635 pkt.
3. Klaudia Płaza (LKS Łucznik Żywiec) - 616 pkt.
...
16. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 544 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności