www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







CIS I ŚLIWKA LEPSI OD STANIECZKA 01/09/2004


Tomasz Cis z Goleszowa zajął siódme, a Grzegorz Śliwka dziewiąte miejsce (obaj LKS Łucznik Żywiec) podczas IV rundy łuczniczego Pucharu Polski, która odbyła się w minioną sobotę w Kołobrzegu.
Obaj utalentowani juniorzy wystartowali tym razem w konkurencji seniorów i jak widać spisali się całkiem przyzwoicie.
W Rundzie Olimpijskiej FITA, czyli jak to woli w rundzie play-off nasi łucznicy ulegli swojemu koledze klubowemu Rafałowi Cwajnie. Grzegorz, drugi zawodnik eliminacji uległ Cwajnie w 1/8 finału, a Tomek w ćwierćfinale zawodów.
Trzeci z naszych zawodników Zbigniew Stanieczek z Goleszowa ponownie spisał się poniżej oczekiwań i zajął odległą (jak na niego) dwudziestą ósmą lokatę.
Pomyśleć, że jeszcze rok temu był poważnym kandydatem do udziału w Igrzyskach Olimpijskich.

Znacznie lepiej od swojego brata zaprezentowała się Anna Stanieczek, która zajęła dziesiąte miejsce w kategorii seniorek.

Dzień później Cis i Śliwka razem z Rafałem Cwajną i Piotrem Piątkiem wystartowali w IV rundzie I ligi Drużynowych Mistrzostw Polski.
Zawodnicy Łucznika Żywiec nie znaleźli w siedmiu pojedynkach pogromcy i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Wyniki:

IV runda Pucharu Polski

Seniorki

Runda Olimpijska FITA
1. Klaudia Kruczek (LKS Łucznik Żywiec)
2. Aneta Domańska (LKS Łucznik Żywiec)
3. Karolina Mosur (LKS Kmita Zabierzów)
4. Anna Szukalska (KS Surma - POSiR Poznań)
5. Magdalena Dyrda (AZS UR Resovia Rzeszów)
6. Barbara Boduszek (KS Obuwnik Prudnik)
7. Wioletta Myszor (LKS Łucznik Żywiec)
8. Paulina Odrzykowska (KS Surma - POSiR Poznań)
...
10. Anna Stanieczek (UKS Orlik Goleszów)

Wyniki pojedynków Anny Stanieczek
1/8 finału
Anna Stanieczek - Magdalena Dyrda (AZS UR Resovia Rzeszów) - 143:151

Eliminacje (2 x 70 m)
1. Aneta Domańska (LKS Łucznik Żywiec) - 624 pkt.
2. Barbara Boduszek (KS Obuwnik Prudnik) - 620 pkt.
3. Karolina Mosur (LKS Kmita Zabierzów) - 614 pkt.
4. Anna Szukalska (KS Surma - POSiR Poznań) - 602 pkt.
5. Anna Łęcka (PTG Sokół Radom) - 602 pkt.
6. Małgorzata Olejnik (ZSiR Start Kielce) - 588 pkt.
7. Klaudia Kruczek (LKS Łucznik Żywiec) - 587 pkt.
8. Magdalena Dyrda (AZS UR Resovia Rzeszów) - 586 pkt.
9. Anna Stanieczek (UKS Orlik Goleszów) - 578 pkt.
10. Martyna Szeluga (KS Drukarz Warszawa) - 574 pkt.


Seniorzy

Runda Olimpijska FITA
1. Arkadiusz Ponikowski (KS Stella Kielce)
2. Andrzej Radziejewski (OSŁ Strzelec Legnica)
3. Piotr Piątek (LKS Łucznik Żywiec)
4. Rafał Cwajna (LKS Łucznik Żywiec)
5. Marcin Olszowy (OSŁ Strzelec Legnica)
6. Rafał Dobrowolski (KS Stella Kielce)
7. Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec)
8. Tadeusz Juszczak (LKS Łucznik Żołędowo)
9. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec)
...
28. Zbigniew Stanieczek (LKS Łucznik Żywiec)

Wyniki pojedynków Tomasza Cisa
1/16 finału
Tomasz Cis - Wojciech Poprawski (KS Burza Wrocław) - 156:146
1/8 finału
Tomasz Cis - Krzysztof Szokal-Egird (KS Społem Łódź) - 159:150
1/4 finału
Tomasz Cis - Rafał Cwajna (LKS Łucznik Żywiec) - 99:105

Wyniki pojedynków Grzegorza Śliwki
1/16 finału
Grzegorz Śliwka - Józef Kłaptocz (RKS Marymont Warszawa) - 158:130
1/8 finału
Grzegorz Śliwka - Rafał Cwajna (LKS Łucznik Żywiec) - 157:159

Wyniki pojedynków Zbigniewa Stanieczka
1/16 finału
Zbigniew Stanieczek - Krzysztof Szokal-Egird (KS Społem Łódź) - 139:159

Eliminacje (2 x 70 m)
1. Piotr Piątek (LKS Łucznik Żywiec) - 645 pkt.
2. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec) - 643 pkt.
3. Rafał Dobrowolski (KS Stella Kielce) - 639 pkt.
4. Marcin Olszowy (OSŁ Strzelec Legnica) - 635 pkt.
5. Andrzej Radziejewski (OSŁ Strzelec Legnica) - 634 pkt.
6. Arkadiusz Ponikowski (KS Stella Kielce) - 631 pkt.
7. Krzysztof Szokal-Egird (KS Społem Łódź) - 628 pkt.
8. Wojciech Suszek (LKS Łucznik Żołędowo) - 622 pkt.
9. Rafał Wojtkowiak (GLKS Unia Pielgrzymka) - 612 pkt.
10. Tomasz Cis (LKS Łucznik Żywiec) - 612 pkt.
...
26. Zbigniew Stanieczek (LKS Łucznik Żywiec) - 567 pkt.


IV runda Drużynowych Mistrzostw Polski - I liga mężczyzn

1. LKS Łucznik Żywiec (bilans: 7 zwycięstw - 0 porażek)
(Tomasz Cis, Piotr Piątek, Grzegorz Śliwka, Rafał Cwajna)

2. KS Społem Łódź (6-1)
(Krzysztof Szokal-Egird, Adam Studziński, Piotr Bilski, Jacek Dobrzyński)

3. PZSN Start Warszawa (4-3)
(Tomasz Leżański, Ryszard Olejnik, Ryszard Bukański, Piotr Sawicki)

3. LKS Łucznik Żołędowo (4-3)
(Wojciech Suszek, Piotr Paluszewski, Ryszard Kasprzyk, Tadeusz Juszczak)

5. KS Surma - POSiR Poznań (3-4)
(Rafał Szanecki, Oskar Strecker, Cyryl Wysocki, Ryszard Janiszewski)

6. OSŁ Strzelec Legnica (2-5)
(Andrzej Radziejewski, Jacek Proć, Grzegorz Zapiór, Marcin Olszowy)

7. GLKS Unia Pielgrzymka (1-6)
(Grzegorz Jaślar, Rafał Wojtkowiak, Paweł Stalski, Adrian Jaworski)

8. MLKS Czarna Strzała Bytom (1-6)
(Dariusz Wyciślik, Henryk Patlewa, Tomasz Rauk, Sebastian Wolny)




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności