www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZUZANNA GRZYMEK MISTRZYNIĄ POLSKI 21/09/2020


W miniony weekend w Żywcu odbyły się XXXV Młodzieżowe Mistrzostwa Polski o Puchar PKOL w Łucznictwie.
W gronie złotych medalistów znalazła się Zuzanna Grzymek z Jaworza, która wespół z koleżankami z LKS Łucznik Żywiec triumfowała w turnieju drużynowym kobiet.


Klasyfikacja końcowa:


Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Magdalena Śmiałkowska (KS Społem Łódź)
2. Małgorzata Maciągowska (LKS Mazowsze Terezin)
3-4. Olimpia Kowszyn (KS Obuwnik Prudnik)
3-4. Anna Tobolewska (ULKS Zryw Dobrcz)
...
18. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec)


Wyniki pojedynków Zuzanna Grzymek
I runda
Zuzanna Grzymek - los wolny
II runda
Zuzanna Grzymek - Aleksandra Sommer (LKS Łucznik Żywiec) - 6:0
III runda
Zuzanna Grzymek - Julia Apanowicz (KS Obuwnik Prudnik) - 2:6


Eliminacje - 2 x 70 m

1. Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) - 651 pkt.
2. Anna Tobolewska (ULKS Zryw Dobrcz) - 647 pkt.
3. Magdalena Śmiałkowska (KS Społem Łódź) - 644 pkt.
...
11. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 578 pkt.




Turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Magdalena Śmiałkowska / Marek Szafran (KS Społem I Łódź)
2. Marlena Kocaj / Paweł Czyż (CWKS Resovia Rzeszów) 
3-4. Kamila Napłoszek / Piotr Starzycki (SŁ Marymont I Warszawa)
3-4. Anna Tobolewska / Arkadiusz Smolliński (ULKS Zryw Dobrcz) 
...
<8>8. Zuzanna Grzymek / Konrad Słowik (LKS Łucznik II Żywiec) 


Wyniki pojedynków LKS Łucznik II Żywiec
I runda
LKS Łucznik II Żywiec - los wolny
II runda
LKS Łucznik II Żywiec - KS Obuwnik Prudnik - 5:4
Ćwierćfinał
LKS Łucznik II Żywiec - KS Społem I Łódź - 0:6


Eliminacje

1. Magdalena Śmiałkowska / Marek Szafran (KS Społem I Łódź) - 1286 pkt.
2. Marlena Kocaj / Paweł Czyż (CWKS Resovia Rzeszów) - 1255 pkt.
3. Anna Tobolewska / Arkadiusz Smolliński (ULKS Zryw Dobrcz) - 1249 pkt.
...
<8>8. Zuzanna Grzymek / Konrad Słowik (LKS Łucznik II Żywiec) - 1155 pkt.




Turniej drużynowy kobiet

1. LKS Łucznik I Żywiec
Sylwia Zyzańska, Gloria Juszczuk, Zuzanna Grzymek

2. KS Stella Kielce
Aleksandra Baran, Marta Maciejewska, Oliwia Żelazna

3-4. SŁ Marymont Warszawa
Kamila Napłoszek, Magdalena Zając, Aleksandra Kwiecień

3-4. KS Obuwnik Prudnik
Olimpia Kowszyn, Dominika Koszańska, Julia Apanowicz, Karolina Pączek


Wyniki pojedynków LKS Łucznik Żywiec
I runda
LKS Łucznik I Żywiec - MLKS Czarna Strzala I Bytom - 6:0
Ćwierćfinał
LKS Łucznik I Żywiec - MLKS Czarna Strzała II Bytom - 6:0
Półfinał
LKS Łucznik I Żywiec - SŁ Marymont Warszawa - 5:4
Finał
LKS Łucznik I Żywiec - KS Stella Kielce - 6:2


Eliminacje

1. LKS Łucznik I Żywiec - 1756 pkt.
Sylwia Zyzańska, Gloria Juszczuk, Zuzanna Grzymek

2. KS Stella Kielce - 1681 pkt.
Aleksandra Baran, Marta Maciejewska, Oliwia Żelazna

3. KS Obuwnik Prudnik - 1673 pkt.
Olimpia Kowszyn, Dominika Koszańska, Julia Apanowicz, Karolina Pączek




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności