www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZUZANNA GRZYMEK AKADEMICKĄ MISTRZYNIĄ POLSKI 23/09/2020


Zuzanna Grzymek znalazła się gronie złotych medalistów Akademickich Mistrzostw Polski w Łucznictwie, które odbyły się w miniony piątek w Żywcu.
Zawodniczka rodem z Jaworza wespół z koleżankami Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej triumfowała w turnieju drużynowym kobiet.


Klasyfikacja końcowa:


Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Kamila Napłoszek (UMe Łódź)
2. Julia Czyż (Politechnika Poznańska)
3-4. Magdalena Śmiałkowska (Politechnika Łódzka)
3-4. Anna Tobolewska (UKW Bydgoszcz)
...
20. Zuzanna Grzymek (ATH Bielsko-Biała)


Wyniki pojedynków Zuzanny Grzymek
I runda
Zuzanna Grzymek - los wolny
II runda
Zuzanna Grzymek - Marta Smolak (UW Wrocław) - 2:6


Eliminacje (2 x 70 m)

1. Magdalena Śmiałkowska (Politechnika Łódzka) - 634 pkt.
2. Anna Tobolewska (UKW Bydgoszcz) - 629 pkt.
3. Kamila Napłoszek (UMe Łódź) - 610 pkt.
...
13. Zuzanna Grzymek (ATH Bielsko-Biała) - 557 pkt.




Turniej mikstów *

1. Magdalena Śmiałkowska / Marek Szafran (Politechnika Łódzka) - 1278 pkt.
2. Karolina Jurasz / Oskar Kasprowski (ATH I Bielsko-Biała) - 1217 pkt.
3. Kamila Biczak / Paweł Czyż (Uniwersytet Rzeszowski I) - 1213 pkt.
...
8. Zuzanna Grzymek / Patryk Cacak (ATH II Bielsko-Biała) - 1132 pkt.

* klasyfikacja końcowa na podstawie wyników z eliminacji




Turniej drużynowy kobiet


Runda Olimpijska FITA


1. ATH Bielsko-Biała 
Zuzanna Grzymek, Karolina Jurasz, Joanna Misiura, Magdalena Ślusarcdzyk

2. UJ Kraków 
Natalia Marcinkiewicz, Oliwia Żelazna, Emilia Popławska-Walusiak

3-4. ŚUM Katowice
Karolina Rucińska, Julia Rachel, Kinga Szopińska, Paulina Winiarska

3-4. UŚ I Katowice
Ewa Bonisławska, Dominika Nita, Aleksandra Sommer, Agnieszka Bronisławska


Eliminacje

1. ATH Bielsko-Biała - 1651 pkt.
Zuzanna Grzymek, Karolina Jurasz, Joanna Misiura, Magdalena Ślusarcdzyk

2. UJ Kraków - 1354 pkt.
Natalia Marcinkiewicz, Oliwia Żelazna, Emilia Popławska-Walusiak

3. ŚUM Katowice - 567 pkt.
Karolina Rucińska, Julia Rachel, Kinga Szopińska, Paulina Winiarska





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności