www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IV RUNDA PP W ŁUCZNICTWIE BLOCZKOWYM 28/09/2020


W miniony weekend w Żywcu odbyła się czwarta i zarazem ostatnia runda Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym i Barebow.
W zawodach świetnie zaprezentowali się zawodnicy LUKS Orlik Goleszów Anna Stanieczek i 
Przemysław Konecki, którzy triumfowali we wszystkich swoich startach tj. turniejach indywidualnych w kategorii łuków bloczkowych oraz mikście.

W klasyfikacji końcowej Pucharu Polski Kobiet Anna Stanieczek okazała się najlepsza, a trzecie miejsce zajęła była zawodniczka Orlika Marzena Daduń rodem z Cieszyna.

Z kolei w klasyfikacji Pucharu Polski mężczyzn Przemysław Konecki został sklasyfikowany na drugiej pozycji, mając tyle samo punktów co zwycięzca Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek).



Klasyfikacja końcowa IV rundy Pucharu Polski


Łuki bloczkowe - kobiety


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
2. Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica)
3. Urszula Pałka (SŁ Achilles Dobczyce)
4. Marzena Daduń (KS Orły Dolnoślązak Wrocław)


Wyniki pojedynków Anny Stanieczek
Ćwierćfinał
Anna Stanieczek - los wolny
Półfinał
Anna Stanieczek - Marzena Daduń (KS Orły Dolnośłązak Wrocław) - 133:127
Finał
Anna Stanieczek - Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica) - 130:124

Wyniki pojedynków Marzeny Daduń
Ćwierćfinał
Marzena Daduń - Alicja Forajter (LKS Tempo Stolarzowice) - 128:110
Półfinał
Marzena Daduń - Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 124:130
o 3 miejsce
Marzena Daduń - Urszula Pałka (SŁ Achilles Dobczyce) - 107:125


Eliminacje - 4 x 50 m

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 1329 pkt.
2. Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica) - 1286 pkt.
3. Urszula Pałka (SL Achilles Dobczyce) - 1257 pkt.
4. Marzena Daduń (KS Orły Dolnoślązak Wrocław) - 1199 pkt.




Łuki bloczkowe - mężczyźni


Runda Olimpijska FITA

1. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
2. Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica)
3. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek)
4. Mariusz Walanda (LZS Raszówka)


Wyniki pojedynków Przemysława Koneckiego

Faza grupowa - grupa IV
Przemysław Konecki - Łukasz Lach (LKS Łucznik Żywiec) - 140:135

Faza play-off
1/8 finału
Przemysław Konecki - Władysław Andruszkiewicz (KŁ A3d Toszek) - 141:137
Ćwierćfinał
Przemysław Konecki - Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec Legnica) - 141:140
Półfinał
Przemysław Konecki - Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek) - 141:139
Finał
Przemysław Konecki - Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica) - 144:144 (10:10 / + 7mm) 


Eliminacje - 4 x 50 m

1. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek) - 1400 pkt.
2. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 1397 pkt.
3. Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica) - 1384 pkt.
4. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 1378 pkt.



Łuki bloczkowe - miksty


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
2. Urszula Pałka / Stanisław Łukasik (SŁ Achilles Dobczyce) 
3. Weronika Pizurna / Tomasz Pomorski (LKS Łucznik Żywiec) 
4. Katarzyna Szałańska / Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica) 


Wyniki pojedynków LUKS Orlik Goleszów
Półfinał
LUKS Orlik Goleszów - OSŁ Strzelec Legnica - 148:141
Finał
LUKS Orlik Goleszów - SŁ Achilles Dobczyce - 155:140


Eliminacje

1. Katarzyna Szałańska / Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica) - 2670 pkt.
2. Urszula Pałka / Stanisław Łukasik (SŁ Achilles Dobczyce) - 2592 pkt.
3. Weronika Pizurna / Tomasz Pomorski (LKS Łucznik Żywiec) - 2484 pkt.
4. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 2362 pkt.



Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski (trzy najlepsze wyniki)


Kobiety - Łuki bloczkowe

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 86 pkt.
2. Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica) - 76 pkt.
3. Marzena Daduń (KS Orły Dolnoślązak Wrocław) - 69 pkt.
4. Monika Sosnowska (OSŁ Strzelec Legnica) - 63 pkt.
nk. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 60 pkt. (starty w dwóch rundach)
5. Alicja Forajter (LKS Tempo Stolarzowice) - 48 pkt.


Mężczyźni - Łuki bloczkowe

1. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek) - 84 pkt.
2. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 84 pkt.
3. Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica)- 78 pkt.
4. Robert Świątek (LKS Mazowsze Teresin) - 53 pkt.
nk. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 45 pkt. (starty w dwóch rundach)
5. Bartosz Sieńczak (KS Płaszowianka Kraków) - 44 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności