www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







O ZŁOTĄ CIUPAGĘ GÓRALSKĄ 21/10/2020


Udanie zaprezentowali się łucznicy LUKS Orlik Goleszów w XXXIII Międzynarodowym Turnieju o Złotą Ciupagę Góralską, który odbył się w miniony weekend w Żywcu.

Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stawała Anna Stanieczek, która triumfowała w konkurencji łuków bloczkowych kobiet oraz mikście, gdzie partnerował jej Przemysław Konecki. Z kolei łucznik z Cisownicy zajął drugie miejsce w turnieju mężczyzn, przy okazji w eliminacjach, po raz pierwszy w karierze, przekraczając magiczną barierą siedmiuset punktów (703 na 720 możliwych). 

Ponadto w gronie zwycięzców znalazła się Zuzanna Grzymek, która wespół z koleżankami z pierwszego zespołu Łucznika Żywiec triumfowała w turnieju drużynowym kobiet w olimpijskiej kategorii łuków klasycznych. Ponadto zawodniczka rodem z Jaworza uplasowała się na trzeciej pozycji w turnieju mikstów.


Klasyfikacja końcowa:


Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
2. Monika Sosnowska (OSŁ Strzelec Legnica)
3. Weronika Sobel (LKS Łucznik Żywiec)
4. Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica)


Wyniki pojedynków Anny Stanieczek
Półfinał
Anna Stanieczek - Weronika Sobel (LKS Łucznik Żywiec) - 142:84
Finał
Anna Stanieczek - Monika Sosnowska (OSŁ Strzelec Legnica) - 148:135


Eliminacje (2 x 50 m)

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 670 pkt.
2. Monika Sosnowska (OSŁ Strzelec Legnica) - 644 pkt.
3. Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica) - 607 pkt.



Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek)
2. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
3. Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec Legnica)
4. Michael Matzner (Austria)
...
10. Daniel Bujok (LUKS Orlik Goleszów)


Wyniki pojedynków Przemysława Koneckiego
Ćwierćfinał
Przemysław Konecki - Łukasz Lach (Compoud Club Złota Strzała Żywiec) - 143:135
Półfinał
Przemysław Konecki - Michael Matzner (Austria) - 146:145
Finał
Przemysław Konecki - Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 135:148

Wyniki pojedynków Daniela Bujoka
I runda
Daniel Bujok - Tomasz Pomorski (LKS Łucznik Żywiec) - 131:137


Eliminacje (2 x 50 m)

1. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 706 pkt.
2. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 703 pkt.
3. Michael Matzner (Austria) - 694 pkt.
...
11. Daniel Bujok (LUKS Orlik Goleszów) - 628 pkt.



Łuki bloczkowe - Turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
2. Monika Sosnowska / Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec I Legnica)
3. Weronika Sobel / Tomasz Pomorski (LKS Łucznik Żywiec)
4. Katarzyna Szałańska / Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec II Legnica)


Wyniki pojedynków LUKS Orlik Goleszów
Półfinał
LUKS Orlik Goleszów - LKS Łucznik Żywiec - 145:116
Finał
LUKS Orlik Goleszów - OSŁ Strzelec I Legnica - 143:138


Eliminacje

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 1373 pkt.
2. Monika Sosnowska / Krzysztof Gorczyca (OSŁ Strzelec I Legnica) - 1329 pkt.
3. Katarzyna Szałańska / Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec II Legnica) - 1267 pkt.





Łuki klasyczne - Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec)
2. Kinga Tomaszewicz (LKS Łucznik Żywiec)
3-4. Wioletta Myszor (LKS Łucznik Żywiec)
3-4. Klaudia Płaza (LKS Łucznik Żywiec)
...
6. Zuzanna Grzynek (LKS Łucznik Żywiec)


Wyniki pojedynków Zuzanna Grzymek
I runda
Zuzanna Grzymek - Karolina Jurasz (LKS Łucznik Żywiec) - 6:2
Ćwierćfinał
Zuzanna Grzymek - Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec) - 1:7


Eliminacje (2 x 70 m)

1. Natalia Leśniak (LKS Łucznik Żywiec) - 660 pkt.
2. Wioletta Myszor (LKS Łucznik Żywiec) - 641 pkt.
3. Ewelina Jadczyk (KS Boruta Zgierz) - 629 pkt.
...
10. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 572 pkt.




Łuki klasyczne - Turniej indywidualny mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. Arkadiusz Smoliński (ULKS Zryw Dobrcz)
2. Michał Rytlewski (LKS Łucznik Żywiec)
3-4. Jakub Bąk (LKS Łucznik Żywiec)
3-4. Miłosz Chojecki (GLKS Unia Pielgrzymka)


Eliminacje (2 x 70 m)

1. Konrad Słowik (LKS Łucznik Żywiec) - 651 pkt.
2. Arkadiusz Smoliński (ULKS Zryw Dobrcz) - 651 pkt.
3. Jakub Bąk (LKS Łucznik Żywiec) - 639 pkt.
...
10. Grzegorz Śliwka (LKS Łucznik Żywiec) - 601 pkt.




Łuki klasyczne - Turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Natalia Leśniak / Oskar Kasprowski (LKS Łucznik I Żywiec)
2. Wiotetta Myszor / Marcin Czarniecki (LKS Łucznik II Żywiec) 
3. Zuzanna Grzymek / Konrad Słowik (LKS Łucznik III Żywiec)
4. Aleksandra Wider / Jakub Bąk (LKS Łucznik V Żywiec) 

Wyniki pojedynków LKS Łucznik III Żywiec
Ćwierćfinał
LKS Łucznik III Żywiec - LKS Łucznik IV Żywiec - 6:0
Półfinał
LKS Łucznik III Żywiec - LKS Łucznik I Żywiec - 0:6
o 3 miejsce
LKS Łucznik III Żywiec - LKS Łucznik V Żywiec - 6:2


Eliminacje

1. Natalia Leśniak / Oskar Kasprowski (LKS Łucznik I Żywiec) - 1299 pkt.
2. Wiotetta Myszor / Marcin Czarniecki (LKS Łucznik II Żywiec) - 1261 pkt.
3. Aleksandra Wider / Jakub Bąk (LKS Łucznik V Żywiec) - 1254 pkt.
...
5. Zuzanna Grzymek / Konrad Słowik (LKS Łucznik III Żywiec) - 1223 pkt.




Łuki klasyczne - Turniej drużynowy kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. LKS Łucznik I Żywiec
Zuzanna Grzymek, Natalia Leśniak, Wioletta Myszor

2. LKS Łucznik II Żywiec
Klaudia Płaza, Aleksandra Wider, Kinga Tomaszewicz


Wyniki pojedynków LKS Łucznik I Żywiec
Finał
LKS Łucznik I Żywiec - LKS Łucznik II Żywiec - 6:2


Eliminacje

1. LKS Łucznik I Żywiec - 1873 pkt.
Zuzanna Grzymek, Natalia Leśniak, Wioletta Myszor

2. LKS Łucznik II Żywiec - 1843 pkt.
Klaudia Płaza, Aleksandra Wider, Kinga Tomaszewicz

3. LKS Łucznik III Żywiec - 1611 pkt.
Karolina Jurasz, Oiwia Hankus, Magdalena Ślusarczyk



Łuki klasyczne - Turniej drużynowy mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. LKS Łucznik I Żywiec 
Konrad Słowik, Oskar Kasprowski, Marcin Czarniecki

2. LKS Łucznik II Żywiec
Jakub Bąk, Konrad Kupczak, Michał Rytlewski


Eliminacje

1. LKS Łucznik I Żywiec - 1910 pkt.
Konrad Słowik, Oskar Kasprowski, Marcin Czarniecki

2. LKS Łucznik II Żywiec - 1840 pkt.
Jakub Bąk, Konrad Kupczak, Michał Rytlewski

3. LKS Łucznik III Żywiec - 1719 pkt.
Grzegorz Śliwka, Szymon Kurowski, Maksym Petrenko




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności