www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TRZY MEDALE ŁUCZNIKÓW ORLIKA GOLESZÓW 06/09/2021


W miniony weekend w Więcławicach Starych odbyły sie XXVI Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Bloczkowym.

Tradycyjnie w zawodach udanie zaprezentowali się zawodnicy LUKS Orlik Goleszów. Anna Stanieczek triumfowała w turnieju indywidualnym kobiet, w finale pokonując Sandrę Jankowską (MKŁ Strzała Warszawa) - 138:133. To już dwudziesty pierwszy indywidualny tytul mistrzowski naszej zawodniczki.
Z kolei w turnieju mężczyzn brązowy krążek wywalczył Przemysław Konecki.

Ale to nie koniec medalowej zdobyczy naszych łuczników, bowiem w turnieju mikstów Anna Stanieczek i Przemysław Konecki okazali się najlepsi, w finale wygrywając z Renatą Leśniak i Stanisław Łukasikiem (SŁ Achilles Dobczyce) - 144:140


Klasyfikacja końcowa:


Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
2. Sandra Jankowska (MKŁ Strzała Warszawa)
3-4. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków)
3-4. Renata Leśniak (SŁ Achilles Dobczyce)
...
18. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec)
DNS Marzena Daduń (KS Dolnoślążak Orły Wrocław)


Wyniki pojedynków Anny Stanieczek
I runda
Anna Stanieczek - los wolny
II runda
Anna Stanieczek - Eliza Trała (LKS Łucznik Żywiec) - 109:71
Ćwierćfinał
Anna Stanieczek - Maja Rakowska (LKS Łucznik Żywiec) - 130:119
Półfinał
Anna Stanieczek - Renata Leśniak (SŁ Achilles Dobczyce) - 138:136
Finał
Anna Stanieczek - Sandra Jankowska (MKŁ Strzała Warszawa) - 138:133


Wyniki pojedynków Zuzanny Grzymek
I runda
Zuzanna Grzymek - Weronika Domagała (KŁ A3D Toszek) - 68:126


Wyniki pojedynków Marzeny Daduń
I runda
Marzena Daduń - Dominika Sas (MKŁ Strzała Warszawa) - w.o.


Eliminacje (2 x 50 m)

1. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 677 pkt. (340 + 337)
2. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 669 pkt. (333 + 336)
3. Sandra Jankowska (MKŁ Strzała Warszawa) - 654 pkt. (333 + 321)
...
20. Marzena Daduń (KS Dolnoślążak Orły Wrocław) - 431 pkt. (271 + 160)
21. Zuzanna Grzymek (LKS Łucznik Żywiec) - 298 pkt. (154 + 144)




Turniej indywidualny mężczyzn


Runda Olimpijska FITA

1. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek)
2. Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec Legnica)
3-4. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
3-4. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek)
...
50. Adam Hałat (LUKS Orlik Goleszów)


Wyniki pojedynków Przemysława Koneckiego
I runda
Przemysław Konecki - los wolny
II runda
Przemysław Konecki - Grzegorz Kudla (KŁ A3D Toszek) - 144:121
III runda
Przemysław Konecki - Krzysztof Czarnecki (KŁ A3D Toszek) - 142:136
Ćwierćfinał
Przemysław Konecki - Tomasz Chmielewski (UKS Defmar Police) - 144:138
Półfinał
Przemysław Konecki - Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek) - 138:141


Wyniki pojedynków Adama Hałata
I runda
Adam Hałat - Tomasz Chmielewski (UKS Defmar Police) - 96:140


Eliminacje (2 x 50 m)

1. Łukasz Przybylski (KŁ A3D Toszek) - 705 pkt. (355 + 350)
2. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek) - 697 pkt. (350 + 347)
3. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 694 pkt. (348 + 346)
...
54. Adam Hałat (LUKS Orlik Goleszów) - 461 pkt. (241 + 220)




Turniej mikstów


Runda Olimpijska FITA

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
2. Renata Leśniak / Stanisław Łukasik (SŁ Achilles I Dobczyce)
3-4. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KS Płaszowianka Kraków)
3-4. Sandra Jankowska / Michał Jankowski (MKŁ Strzała I Warszawa)
...
14. Marzena Daduń / Marek Ziółkowski (KS Dolnoślązak Orły Wrocław)


Wyniki pojedyków LUKS Orlik Goleszów
I runda
LUKS Orlik Goleszów - LKS Łucznik VI Żywiec - w.o.
Ćwierćfinał
LUKS Orlik Goleszów - LKS Łucznik II Żywiec - 150:131
Półfinał
LUKS Orlik Goleszów - OSŁ STrzelec I Legnica - 152:148
Finał
LUKS Orlik Goleszów - SŁ Achilles Dobczyce - 144:140


Wyniki pojedynków KS Dolnoślązak Orły Wrocław
I runda
KS Dolnoślązak Orły Wrocław - SŁ Achilles Dobczyce - w.o.


Eliminacje

1. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 1371 pkt.
2. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KS Płaszowianka Kraków) - 1352 pkt.
3. Renata Leśniak / Stanisław Łukasik (SŁ Achilles Dobczyce) - 1308 pkt.
...
14. Marzena Daduń / Marek Ziółkowski (KS Dolnoślązak Orły Wrocław) - 1072 pkt.




Turniej drużynowy kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. LKS Łucznik I Żywiec
2. OSŁ Strzelec Obuwnik Prudnik
3-4. LKS Łucznik II Żywiec
3-4. LKS Łucznik III Żywiec (Zuzanna Grzymek)


Eliminacje

1. OSŁ Strzelec Legnica - 1740 pkt.
2. LKS Łucznik I Żywiec - 1728 pkt.
3. LKS Łucznik II Żywiec - 1411 pkt.
4. LKS Łucznik III Żywiec - 1086 pkt. (Zuzanna Grzymek)



W ramach imprezy odbyły się także II Mistrzostwa Polski w kategorii Łuków Barebaow. Tu barw Orlika broniła Krystyna Olsza-Hałat.



Turniej indywidualny kobiet


Runda Olimpijska FITA

1. Regina Karkoszka (ŁKS Tempo Stolarzowice)
2. Irmina Małyszek (SŁ Granit Strzelin)
3-4. Justyna Cylejowska (UKS Detmar Police)
3-4. Dorota Wieluńska (MKŁ Strzała Warszawa)
...
12. Krystyna Olsza-Hałat (LUKS Orlik Goleszów)


Wyniki pojedynków Krystyny Olszy-Hałat
I runda
Krystyna Olsza-Hałat - Dominika Motyka (UKS Defmar Police) - 0:6


Eliminacje 

1. Iga Zagrodzka-Dobija (ŁLKS Karima Prząsław) - 566 pkt. (276 + 290)
2. Regina Karkoszka (ŁKS Tempo Stolarzowice) - 526 pkt. (250 + 276)
3. Anna Junczyk-Paczulska (SŁ Marymont Warszawa) - 494 pkt. (232 + 262)
...
13. Krystyna Olsza-Hałat (LUKS Orlik Goleszów) - 341 pkt. (151 + 190)






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności