www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZWYCIĘSTWO PRZEMYSŁAWA KONECKIEGO W ZAWODACH PP 16/05/2022


W miniony weekend w Legnicy odbyła się I runda Pucharu Polski w Łucznictwie Bloczkowym i Barebow.
W gronie zwycięzców zawodów znalazł się Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów), który triumfował w turnieju indywidualnym mężczyzn. 
W rywalizacji kobiet trzecie miejsce zajęła trenerka kadry narodowej Anna Stanieczek. Ponadto Anna Stanieczek i Przemysław Konecki uplasowali się na drugiej pozycji w zmaganiach mikstów.


Klasyfikacja końcowa:


Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny kobiet


Turniej główny

1. Kateryna Palecha (Ukraina)
2. Ksenia Szkiar (Ukraina)
3. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów)
4. Sandra Jankowska (MKŁ Strzala Warszawa)
...
9-16. Gabriela Cieślar (LUKS Orlik Goleszów)


Wyniki pojedynków Anny Stanieczek

1/8 finału
Anna Stanieczek - Magdalena Zając (SŁ Marymont Warszawa) - 131:131 (9:7)
1/4 finału
Anna Stanieczek - Olga Chomutowska (Ukraina) - 140:137
1/2 finału
Anna Stanieczek - Kateryna Palecha (Ukraina) - 122:136
o 3 miejsce
Anna Stanieczek - Sandra Jankowska (MKŁ Strzała Warszawa) - 142:132


Wyniki pojedynków Gabrieli Cieślar

Baraż o awans do 1/8 finału
Gabriela Cieślar - Julia Olszewska (OSŁ Strzelec Legnica) - 126:98
1/8 finału
Gabriela Cieślar - Olga Chomutowska (Ukraina) - 129:136


Eliminacje (4 x 50 m)

1. Ksenia Szkiar (Ukraina) - 1352 pkt. (338 + 336 + 339 + 339)
2. Małgorzata Kapusta (KS Płaszowianka Kraków) - 1350 pkt. (335 + 329 + 342 + 344)
3. Olga Chomutowska (Ukraina) - 1347 pkt. (339 + 336 + 333 + 339)
...
6. Anna Stanieczek (LUKS Orlik Goleszów) - 1316 pkt. (314 + 334 + 338 + 330)
14. Gabriela Cieślar (LUKS Orlik Goleszów) - 1201 pkt. (295 + 304 + 296 + 306)




Łuki bloczkowe - Turniej indywidualny mężczyzn


Turniej główny

1. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów)
2. Marcel Pavlík (Słowacja)
3. Serhij Atamanienko (Ukraina)
4. Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek)
...
6. Krystian Mróz (LUKS Orlik Goleszów)


Wyniki pojedynków Przemysława Koneckiego

Faza grupowa - grupa A
Przemysław Konecki - Adam Dudka (Start Lublin) - 145:143
Przemysław Konecki - Krystian Mróz (LUKS Orlik Goleszów) - 144:137
Przemysław Konecki - Wojciech Kościelny (LKS Łucznik Żywiec) - 146:122

1/8 finału
Przemysław Konecki - Michał Gomoliszek (OSŁ Strzelec Legnica) - 145:139
1/4 finału
Przemysław Konecki - Krystian Mróz (LUKS Orlik Goleszów) - 142:138
1/2 finału
Przemysław Konecki - Filip Szeląg (KŁ A3D Toszek) - 143:143 (9:8)
Finał
Przemysław Konecki - Marcel Pavlík (Słowacja) - 145:140


Wyniki pojedynków Krystiana Mroza

Faza grupowa - grupa A
Krystian Mróz - Wojciech Kościelny (LKS Łucznik Żywiec) - 145:132
Krystian Mróz - Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 137:144
Krystian Mróz - Adam Dudka (Start Lublin) - 143:142

1/8 finału
Krystian Mróz - Kamil Wylężek (KŁ A3D Toszek) - 143:142
1/4 finału
Krystian Mróz - Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 138:142


Eliminacje - 4 x 50 m

1. Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 1394 pkt. (345 + 349 + 353 + 347)
2. Serhij Atamanienko (Ukraina) - 1376 pkt. (341 + 349 + 342 + 344)
3. Marcel Pavlík (Słowacja) - 1351 pkt. (335 + 349 + 342 + 344)
...
17. Krystian Mróz (LUKS Orlik Goleszów) - 1301 pkt. (330 + 319 + 322 + 330)




Łuki bloczkowe - Turniej mikstów

1. Ksenia Szkliar / Serhij Atamanienko (Ukraina) - 2278 pkt.
2. Anna Stanieczek / Przemysław Konecki (LUKS Orlik Goleszów) - 2710 pkt.
3. Małgorzata Kapusta / Bartosz Sieńczak (KS Płaszowianka Kraków) - 2658 pkt.
...
8. Gabriela Cieślar / Krystian Mróz (LUKS Orlik Goleszów0 - 2502 pkt.




Łuki Barebow - Turniej indywidualny mężczyzn


Turniej główny

1. Dariusz Gawryś (SŁ Marymont Warszawa)
2. Tomasz Posiadeł (Łuczniczka Bydgoszcz)
3. Marek Serwinowski (KŁ A3D Toszek)
4. Łukasz Cisek (SŁ Granit Strzelin)


Wyniki pojedynków Mariusza Pyśka

Baraż o awans do turnieju głównego
Mariusz Pyśk - Józef Karkoszka (LKS Tempo Stolarzowice) - 2:6


Eliminacje

1. Michał Jankowski (MKŁ Strzała Warszawa) - 1142 pkt. (290 + 289 + 289 + 274)
2. Wojciech Białek (SŁ Granit Strzelin) - 1140 pkt. (286 + 279 + 283 + 292)
3. Przemysław Chmielewski (UKS Defmar Police) - 1118 pkt. (275 + 301 + 274 + 268)
...
19. Mariusz Pyśk (LUKS Orlik Goleszów) - 798 pkt. (194 + 172 + 208 + 224)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności