www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







IX RUNDA PUCHARU SZEŚCIU TORÓW 05/10/2010


Bartosz Zaremba (LKS Jastrząb Lipno) został zwycięzcą IX rundy motocrossowego Pucharu Sześciu Torów w klasie MX-85, która odbyła się w minioną niedzielę w Czerwionce.
Na trzeciej pozycji zawody ukończył Gabriel Chętnicki z Zebrzydowic, natomiast Paweł Misiarz (UKS Wiraż Cieszyn) był czwarty.
Z kolei w klasie MX-2 Bartłomiej Hanzel z Kończyc Wielkich został sklasyfikowany na dziewiętnastym miejscu

Wyniki:

Klasa MX-85

1Bartosz ZarembaLKS Jastrząb Lipno50 pkt.1 i 1 m
2Robert PukowiecLKS Jastrząb Lipno42 pkt.3 i 2 m
3Gabriel ChętnickiLKS Jastrząb Lipno42 pkt.2 i 3 m
4Paweł MisiarzUKS Wiraż Cieszyn34 pkt.5 i 4 m
5Przemysław RebenstockLKS Jastrząb Lipno33 pkt.4 i 6 m
6Michał ZarembaLKS Jastrząb Lipno31 pkt.6 i 5 m


Klasa MX-2

1Łukasz Nowakniezrzeszony47 pkt.1 i 2 m
2Krzysztof Łabudaniezrzeszony42 pkt.2 i 3 m
3Szymon Miśkowiecniezrzeszony36 pkt.3 i 5 m
4Patryk Gawlasniezrzeszony33 pkt.4 i 6 m
5Pascal Korzecniezrzeszony29 pkt.5 i 8 m
6Wojciech WarzechaMKC Czerwionka27 pkt.6 i 9 m
....
19Bartłomiej HanzelKończyce Wielkie7 pkt.17 i 18 m



Klasyfikacja generalna (po IX rundach)

Klasa MX-85

1Gabriel ChętnickiLKS Jastrząb Lipno332 pkt.
2Paweł MisiarzUKS Wiraż Cieszyn255 pkt.
3Przemysław RebenstockLKS Jastrząb Lipno245 pkt.
4Robert PukowiecLKS Jastrząb Lipno236 pkt.
4Jan Stachoń-TutońTKM Zakopane195 pkt.
6Bartosz ZarembaLKS Jastrząb Lipno194 pkt.


Klasa MX-1

1Mateusz OgnistyLKS Jastrząb Lipno375 pkt.
2Paweł KaimBKFM Flow Bielsko-Biała287 pkt.
3Marcin FurmańczykMotomax Kielce268 pkt.
4Marek JaskulskiMKC Czerwionka266 pkt.
5Jakub Gilniezrzeszony252 pkt.
6Mariusz KubatMKS Tryb Częstochowa180 pkt.
7Paweł SzymkowskiUKS Wiraż Cieszyn44 pkt.


Klasa MX-2

1Łukasz KomenderaMTR Osielec325 pkt.
2Łukasz Nowakniezrzeszony321 pkt.
3Krzysztof Łabudaniezrzeszony265 pkt.
4Szymon GromczakMTR Osielec222 pkt.
5Szymon Miśkowiecniezrzeszony205 pkt.
6Rafał Fulaniezrzeszony187 pkt.
..........
44Bartłomiej HanzelKończyce Wielkie12 pkt.


Klasa Weteran

1Janusz Śpiewok.358 pkt.
2Lecław OckośRTM Raptor Rzeszów270 pkt.
3Walter StępińskiLKS Jastrząb Lipno230 pkt.
4Zdzisław JackoMKS Tryb Częstochowa224 pkt.
5Piotr MorawskiRTM Raptor Rzeszów192 pkt.
6Eugeniusz Rebenstockniezrzeszony191 pkt.
..........
10Ryszard MisiarzUKS Wiraż Cieszyn78 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności