www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ZWYCIĘSTWO GABRIELA CHĘTNICKIEGO W BRZESKU 13/10/2010


Gabriel Chętnicki z Zebrzydowic wygrał X rundę motocrossowego Pucharu Sześciu Torów w klasie MX-85, która odbyła się w minioną niedzielę w Brzesku.
Na czwartej pozycji zawody ukończył Paweł Misiarz (UKS Wiraż Cieszyn). Obaj nasi zawodnicy przewodzą w klasyfikacji generalnej cyklu.

Wyniki:

Klasa MX-85

1Gabriel ChętnickiLKS Jastrząb Lipno50 pkt.1 i 1 m
2Bartosz ZarembaLKS Jastrząb Lipno44 pkt.2 i 2 m
3Robert PukowiecLKS Jastrząb Lipno40 pkt.3 i 3 m
4Paweł MisiarzUKS Wiraż Cieszyn34 pkt.5 i 4 m
5Przemysław RebenstockLKS Jastrząb Lipno34 pkt.4 i 5 m
6Damian DróżdżLKS Jastrząb Lipno30 pkt.6 i 6 m



Klasyfikacja generalna (po X rundach)

Klasa MX-85

1Gabriel ChętnickiLKS Jastrząb Lipno382 pkt.
2Paweł MisiarzUKS Wiraż Cieszyn289 pkt.
3Przemysław RebenstockLKS Jastrząb Lipno279 pkt.
4Robert PukowiecLKS Jastrząb Lipno276 pkt.
5Bartosz ZarembaLKS Jastrząb Lipno238 pkt.
6Michał Śpiewok.200 pkt.


Klasa MX-1 (licencja)

1Mateusz OgnistyLKS Jastrząb Lipno375 pkt.
2Paweł KaimBKFM Flow Bielsko-Biała323 pkt.
3Marcin FurmańczykMotomax Kielce302 pkt.
4Marek JaskulskiMKC Czerwionka300 pkt.
5Jakub Gilniezrzeszony252 pkt.
6Mariusz KubatMKS Tryb Częstochowa180 pkt.
..........
8Paweł SzymkowskiUKS Wiraż Cieszyn44 pkt.


Klasa MX-2 (licencja)

1Tomasz PacygaMTR Osielec420 pkt.
2Tomasz DróżdżMKS Tryb Częstochowa301 pkt.
3Gabriel RapaczMTR Osielec263 pkt.
4Łukasz Hepnerniezrzeszony235 pkt.
5Kamil PiątekTKM Zakopane230 pkt.
6Ernest KozaEsta TMT143 pkt.
..........
21Adam TomiczekUKS Wiraż Cieszyn45 pkt.


Klasa MX-2

1Łukasz Nowakniezrzeszony371 pkt.
2Łukasz KomenderaMTR Osielec365 pkt.
3Krzysztof Łabudaniezrzeszony309 pkt.
4Szymon GromczakMTR Osielec260 pkt.
5Szymon Miśkowiecniezrzeszony205 pkt.
6Hubert Zielińskiniezrzeszony195 pkt.
..........
47Bartłomiej HanzelKończyce Wielkie12 pkt.


Klasa Weteran

1Janusz Śpiewok.408 pkt.
2Lecław OckośRTM Raptor Rzeszów308 pkt.
3Walter StępińskiLKS Jastrząb Lipno274 pkt.
4Zdzisław JackoMKS Tryb Częstochowa255 pkt.
5Piotr MorawskiRTM Raptor Rzeszów226 pkt.
6Eugeniusz Rebenstockniezrzeszony191 pkt.
..........
10Ryszard MisiarzUKS Wiraż Cieszyn78 pkt.
16Wojciech SzymkowskiUKS Wiraż Cieszyn36 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności