www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







GABRIEL CHĘTNICKI NAJLEPSZY W KONARACH 18/10/2010


Gabriel Chętnicki z Zebrzydowic odniósł kolejne zwycięstwo w motocrossowym Pucharze Sześciu Torów.
Zawodnik LKS-u Jastrząb Lipno wygrał rywalizację w klasie MX-85 podczas niedzielnych zawodów w miejscowości Konary, dzięki czemu umocnił się na czele klasyfikacji generalnej.
Drugi z naszych zawodników Paweł Misiarz (UKS Wiraż Cieszyn) był szósty.

Wyniki:

Klasa MX-85

1Gabriel ChętnickiLKS Jastrząb Lipno50 pkt.1 i 1 m
2Bartosz ZarembaLKS Jastrząb Lipno44 pkt.2 i 2 m
3Robert PukowiecLKS Jastrząb Lipno40 pkt.3 i 3 m
4Jakub Kutwinniezrzeszony36 pkt.4 i 4 m
5Przemysław RebenstockLKS Jastrząb Lipno32 pkt.5 i 5 m
6Paweł MisiarzUKS Wiraż Cieszyn30 pkt.6 i 6 m



Klasyfikacja generalna (po XI rundach)

Klasa MX-85

1Gabriel ChętnickiLKS Jastrząb Lipno416 pkt.
2Robert PukowiecLKS Jastrząb Lipno316 pkt.
3Przemysław RebenstockLKS Jastrząb Lipno311 pkt.
4Paweł MisiarzUKS Wiraż Cieszyn300 pkt.
5Bartosz ZarembaLKS Jastrząb Lipno282 pkt.
6Michał Śpiewok.225 pkt.


Klasa MX-1 (licencja)

1Mateusz OgnistyLKS Jastrząb Lipno425 pkt.
2Marek JaskulskiMKC Czerwionka338 pkt.
3Paweł KaimBKFM Flow Bielsko-Biała338 pkt.
4Marcin FurmańczykMotomax Kielce302 pkt.
5Jakub Gilniezrzeszony252 pkt.
6Mariusz KubatMKS Tryb Częstochowa180 pkt.
..........
8Paweł SzymkowskiUKS Wiraż Cieszyn44 pkt.


Klasa MX-2 (licencja)

1Tomasz PacygaMTR Osielec420 pkt.
2Tomasz DróżdżMKS Tryb Częstochowa348 pkt.
3Gabriel RapaczMTR Osielec263 pkt.
4Kamil PiątekTKM Zakopane254 pkt.
5Łukasz Hepnerniezrzeszony249 pkt.
6Ernest KozaEsta TMT143 pkt.
..........
22Adam TomiczekUKS Wiraż Cieszyn45 pkt.


Klasa MX-2

1Łukasz Nowakniezrzeszony395 pkt.
2Łukasz KomenderaMTR Osielec374 pkt.
3Krzysztof Łabudaniezrzeszony350 pkt.
4Szymon GromczakMTR Osielec270 pkt.
5Szymon Miśkowiecniezrzeszony218 pkt.
6Hubert Zielińskiniezrzeszony195 pkt.
..........
50Bartłomiej HanzelKończyce Wielkie12 pkt.


Klasa Weteran

1Janusz Śpiewok.444 pkt.
2Lecław OckośRTM Raptor Rzeszów344 pkt.
3Walter StępińskiLKS Jastrząb Lipno321 pkt.
4Piotr MorawskiRTM Raptor Rzeszów260 pkt.
4Zdzisław JackoMKS Tryb Częstochowa255 pkt.
6Eugeniusz Rebenstockniezrzeszony191 pkt.
..........
10Ryszard MisiarzUKS Wiraż Cieszyn78 pkt.
17Wojciech SzymkowskiUKS Wiraż Cieszyn36 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności