www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MOTOCROSSOWE MISTRZOSTWA POLSKI W CIESZYNIE 08/10/2012


Pierwsza drużyna KM Cross Lublin w składzie: Łukasz Kędzierski, Karol Kędzierski, Maciej Więckowki wywalczyła złoty medal Zespołowych Mistrzostw Polski w motocrossie, które odbyły się w miniony weekend w Cieszynie.
Na czwartej pozycji uplasowała się drużyna LKS Jastrząb Lipno, barw której bronił Gabriel Chętnicki z Zebrzydowic.
Nasz zawodnik był najlepszy w swoim zespole, zajmując drugie miejsce w klasie MX-85.

Warto wspomnieć, że w ramach imprezy rozegrano ostatnią rundę Mistrzostw Polski w klasie MX-65. Tu najlepszy okazał się Duńczyk Marcus Pedersen, który zarazem triumfował w klasyfikacji generalnej.


Wyniki:


Klasyfikacja zespołowa

1. KM Cross Lublin I
Łukasz Kędzierski, Karol Kędzierski, Maciej Więckowski

2. AMK Człuchów I
Maciej Zdunek, Arkadiusz Mańk, Leszek Jasiński

3. Motosport Castrol Team I
Tomasz Wysocki, Łukasz Wysocki, Karol Kruszyński

4. LKS Jastrząb Lipno I
Gabriel Chętnicki, Jakub Barszczewski, Jacek Olszewski

5. KM Cross Lublin II
Dominik Małecki, Jakub Piątek, Kamil Wawer



Klasa MX-1

1. Maciej Zdunek (AMK Człuchów)
2. Łukasz Kędzierski (KM Cross Lublin)
3. Jakub Piątek (KM Cross Lublin)
4. Jacek Olszewski (LKS Jastrząb Lipno)
5. Mariusz Bukowski (AMK Człuchów)


Klasa MX-2

1. Tomasz Wysocki (Motosport Castrol Team Toruń)
2. Arkadiusz Mańk (AMK Człuchów)
3. Karol Kędzierski (KM Cross Lublin)
4. Łukasz Wysocki (Motosport Castrol Team Toruń)
6. Paweł Laterski (AMK Człuchów)
7. Piotr Piotrowski (WKM Wschowa)


Klasa MX-85

1. Dominik Olszowy (LKS Jastrząb Lipno)
2. Gabriel Chętnicki (LKS Jastrząb Lipno)
3. Jakub Barczewski (LKS Jastrząb Lipno)
4. Dominik Małecki (KM Cross Lublin)
5. Kamil Osieleniec (KM Cross Lublin)
6. Arkadiusz Janusz (WKM Wschowa)
7. Krystian Kozera (KM Wisła Chełmno)


Klasa MX-2 Junior

1. Maciej Więckowski (KM Cross Lublin)
2. Karol Kruszyński (Motosport Castrol Team Toruń)
3. Kamil Wawer (KM Cross Lublin)
4. Leszek Jasiński (AMK Człuchów)
5. Patryk Tokarski (AKS Cross Team Zielona Góra)
6. Sebastian Witkowski (KM Cross Lublin)



VII runda Mistrzostwa Polski - Klasa MX-65

1. Marcus Pedersen (Dania)
2. Wiktor Jasiński (KM Wisła Chełmno)
3. Wiktor Małecki (KM Wisła Chełmno)
4. Filip Bukowicz (KM Wisła Chełmno)
5. Amadeusz Murawski (Automobilklub Głogowski)


Zawody towarzyskie

1. Mariusz Zubek (CKM Cieszyn)
2. Szymon Bodzuch (niezrzeszony)
3. Rafał Kupka (niezrzeszony)
4. Wojciech Adamczyk (niezrzeszony)




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności