www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SŁABSZY START MOTOCROSSOWCÓW 28/06/2004


Daniel Komraus (UKS Wiraż Cieszyn) zajął ósme miejsce w klasie 80 ccm podczas VII eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Polski w motocrossie, która odbyła się wczoraj w Gdańsku.
Pozostali nasi zawodnicy zajęli miejsca w drugiej dziesiątce.

Wyniki:
(w nawiasie miejsca w poszczególnych biegach)

Klasa 80 ccm
1. Piotr Leśniak (TNT Łomianki) - 50 pkt. (1 i 1)
2. Łukasz Bembenik (CAMK Człuchów) - 44 pkt. (2 i 2)
3. Zbigniew Janicki (KM Wisła Chełmno) - 36 pkt. (3 i 5)
4. Krzysztof Gronostaj (MKO Oborniki) - 36 pkt. (4 i 4)
5. Piotr Zalewski (LKS Jastrząb Lipno) - 29 pkt. (5 i 8)
6. Jakub Piątek (KM Cross Lublin) - 29 pkt. (7 i 6)
...
8. Daniel Komraus (UKS Wiraż Cieszyn) - 24 pkt. (8 i 10)
14. Mateusz Olszowy (UKS Wiraż Cieszyn) - 14 pkt. (13 i 15)
15. Dawid Buda (UKS Wiraż Cieszyn) - 14 pkt. (14 i 14)


Klasa 125 ccm
1. Maciej Zdunek (CAMK Człuchów) - 50 pkt. (1 i 1)
2. Marcin Wójcik (Ekol Team GAMK Gdańsk) - 44 pkt. (2 i 2)
3. Mateusz Wojciechowski (Ekol Team GAMK Gdańsk) - 40 pkt. (3 i 3)
4. Łukasz Wysocki (KM Wisła Chełmno) - 36 pkt. (4 i 4)
5. Jacek Olszewski (LKS Jastrząb Lipno) - 32 pkt. (5 i 5)
6. Karol Knap (KM Wisła Chełmno) - 30 pkt. (6 i 6)
...
16. Tomasz Małecki (UKS Wiraż Cieszyn) - 10 pkt. (16 i 16)


Klasyfikacja generalna (po IV eliminacjach)
(zawody w klasie 80 ccm i 125 ccm rozgrywano podczas II, III, IV i VII eliminacji)

Klasa 80 ccm
1. Piotr Leśniak (TNT Łomianki) - 180 pkt.
2. Zbigniew Janicki (KM Wisła Chełmno) - 163 pkt.
3. Łukasz Bembenik (CAMK Człuchów) - 148 pkt.
4. Krzysztof Gronostaj (MKO Oborniki) - 124 pkt.
5. Bartosz Szafran (MK Unia Poznań) - 110 pkt.
6. Piotr Zalewski (LKS Jastrząb Lipno) - 105 pkt.
7. Daniel Komraus (UKS Wiraż Cieszyn) - 92 pkt.
8. Filip Łubisz (Ekol Team GAMK Gdańsk) - 89 pkt.
9. Bartosz Sawczuk (Motoklub Olsztyn) - 89 pkt.
10. Oskar Pieniążek (KM Wisła Chełmno) - 87 pkt.
...
16. Mateusz Olszowy (UKS Wiraż Cieszyn) - 14 pkt.
17. Dawid Buda (UKS Wiraż Cieszyn) - 14 pkt.


Klasa 125 ccm
1. Łukasz Wysocki (KM Wisła Chełmno) - 180 pkt.
2. Marcin Wójcik (Ekol Team GAMK Gdańsk) - 176 pkt.
3. Mateusz Wojciechowski (Ekol Team GAMK Gdańsk) - 162 pkt.
4. Jacek Olszewski (LKS Jastrząb Lipno) - 135 pkt.
5. Karol Kędzierski (Automobilklub Warszawa) - 123 pkt.
6. Karol Knap (KM Wisła Chełmno) - 122 pkt.
7. Tomasz Kaźmierczak (Ekol Team GAMK Gdańsk) - 90 pkt.
8. Paweł Wizgier (Dynamik Warszawa) - 73 pkt.
9. Paweł Szturowski (Automobilklub Głogów) - 67 pkt.
10. Daniel Przybysz (Automobilklub Głogów) - 58 pkt.
...

28. Tomasz Małecki (UKS Wiraż Cieszyn) - 10 pkt. (16 i 16)
33. Mateusz Ognisty (UKS Wiraż Cieszyn) - 6 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności