www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MATEUSZ OGNISTY PONOWNIE NAJLEPSZY 27/07/2004


Mateusz Ognisty (UKS Wiraż Cieszyn) zwyciężył w klasie 125 ccm junior podczas X eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Polski w motocrossie, która odbyła się w niedzielę w Człuchowie.
To już trzecie zwycięstwo Ognistego tegorocznej edycji Mistrzostw Polski.
Nieźle zaprezentowali się również pozostali zawodnicy Wirażu, Tomasz Małecki był czwarty, Jakub Kwiatkowski piąty, a Sebastian Kwiatkowski szósty.

Wyniki:
(w nawiasie miejsca w poszczególnych biegach)

Klasa 125 junior
1. Mateusz Ognisty (UKS Wiraż Cieszyn) - 47 pkt. (2 i 1)
2. Paweł Nowicki (KM Wisła Chełmno) - 40 pkt. (1 i 6 )
3. Oskar Wojciechowicz (Motoklub Olsztyn) - 38 pkt. (5 i 2)
4. Tomasz Małecki (UKS Wiraż Cieszyn) - 38 pkt. (4 i 3)
5. Jakub Kwiatkowski (UKS Wiraż Cieszyn) - 30 pkt. (9 i 4)
6. Sebastian Kwiatkowski (UKS Wiraż Cieszyn) - 30 pkt. (7 i 5)

Klasa otwarta
1. Maciej Zdunek (CAMK Człuchów) - 50 pkt. (1 i 1)
2. Jacek Lonka (A. Głogów) - 40 pkt. (2 i 4)
3. Jacek Olszewski (LKS Jastrząb Lipno) - 40 pkt. (3 i 3)
4. Marek Przybysz (A. Głogów) - 33 pkt. (4 i 6)
5. Łukasz Wysocki (KM Wisła Chełmno) - 30 pkt. (7 i 5)
6. Karol Kędzierski (A. Warszawa) - 30 pkt. (5 i 7)
...
26. Ryszard Misiarz (UKS Wiraż Cieszyn - 1 pkt. (20 i 21)

Klasyfikacja generalna po pięciu eliminacjach
(zawody w klasie 125 ccc junior i otwartej rozgrywano podczas I, V, VI, IX i X eliminacji)

Klasa 125 junior
1. Mateusz Ognisty (UKS Wiraż Cieszyn) - 227 pkt.
2. Oskar Wojciechowicz (Motoklub Olsztyn) - 205 pkt.
3. Paweł Nowicki (KM Wisła Chełmno) - 199 pkt.
4. Tomasz Małecki (UKS Wiraż Cieszyn) - 190 pkt.
5. Sebastian Kwiatkowski (UKS Wiraż Cieszyn) - 140 pkt.
6. Jakub Kwiatkowski (UKS Wiraż Cieszyn) - 128 pkt.
...
35. Marcin Banot (UKS Wiraż Cieszyn) - 2 pkt.

Klasa otwarta
1. Maciej Zdunek (CAMK Człuchów) - 247 pkt.
2. Łukasz Wysocki (KM Wisła Chełmno) - 192 pkt.
3. Jacek Olszewski (LKS Jastrząb Lipno) - 160 pkt.
4. Jacek Lonko (A. Głogów) - 154 pkt.
5. Marek Przybysz (A. Głogów) - 141 pkt.
6. Marcin Wójcik (Ekol Team GAMK Gdańsk) - 139 pkt.
...
38. Janusz Śpiewok (UKS Wiraż Cieszyn) - 5 pkt.
45. Ryszard Misiarz (UKS Wiraż Cieszyn) - 1 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności