www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







II ELIMINACJA MOTOCROSSOWEGO PUCHARU PZM 29/04/2005


W minioną niedzielę w Lidzbarku Warmińskich odbyły się drugie eliminacja motocrossowego Pucharu Polski PZM.
Zawodnicy UKS-u Wiraż Cieszyn spisali się na miarę swoich możliwości zajmując miejsca pod koniec pierwszej i na początku drugiej dziesiątki.

Wyniki:


Klasa do 80 ccm

1Piotr ZalewskiLKS Jastrząb Lipno47 pkt.2 i 3 m
2Patryk GalicaKS Wisła Chełmno40 pkt.7 i 2 m
3Marcin IzdebskiMKO Oborniki36 pkt.3 i 7 m
4Sebastian KnoffAMK Człuchów36 pkt.4 i 6 m
5Oskar PieniążekKM Wisła Chełmno36 pkt.5 i 5 m
6Bartosz SawczukMotoklub Olsztyn34 pkt.8 i 4 m
.............
12Daniel KomrausUKS Wiraż Cieszyn16 pkt. 10 m i DNF
13Tomasz WysockiUKS Wiraż Cieszyn13 pkt.15 i 13 m


Klasa do 125 ccm

1Arkadiusz MańkDynamik Warszawa50 pkt.4 i 4 m
2Fabian SzymańskiTNT Łomianki44 pkt.5 i 5 m
3Jakub Przygoński.36 pkt.8 i 6 m
4Piotr KrólWKM Więcbork36 pkt.6 i 8 m
5Piotr LeśniakTNT Łomianki33 pkt.10 i 7 m
6Karol RóżańskiMK Unia Poznań33 pkt.7 i 10 m
.............
9Arkadiusz ZieleznyUKS Wiraż Cieszyn24 pkt. 13 i 13 m
12Bogusław ZieleznyUKS Wiraż Cieszyn16 pkt.18 i 16


Klasa otwarta

1Kamil WalczakCross Lublin47 pkt.5 i 5 m
2Filip ChlewińskiMK Lidzbark Warmiński37 pkt.6 i 9 m
3Mariusz BukowskiAMK Człuchów36 pkt.8 i 7 m
4Piotr KrasuskiA. Głogów35 pkt.10 i 6 m
5Marcin KondratowiczMotoklub Olsztyn28 pkt.13 i 8 m
6Piotr PiotrowskiWKM Wschowa28 pkt.9 i 12 m
.............
17Ryszard MisiarzUKS Wiraż Cieszyn19 pkt.21 i 19 m



Klasyfikacja Pucharu PZM (po II eliminacjach)

Klasa do 80 ccm

1Sebastian KnoffAMF Człuchów86 pkt.
2Oskar PieniążekKM Wisła Chełmno78 pkt.
3Bartosz SawczukMotoklub Olsztyn76 pkt.
4Marcin IzdebskiMKO Oborniki65 pkt.
5Piotr ZalewskiLKS Jastrząb Lipno64 pkt.
6Jakub PiątekCross Lublin56 pkt.
..........
9Daniel KomrausUKS Wiraż Cieszyn39 pkt.
10Andrzej GórniakUKS Wiraż Cieszyn34 pkt.
14Tomasz WysockiUKS Wiraż Cieszyn24 pkt.


Klasa do 125 ccm

1Arkadiusz MańkTNT Łomianki90 pkt.
2Fabian SzymańskiTNT Łomianki84 pkt.
3Piotr KrólWKM Więcbork70 pkt.
4Piotr LeśniakTNT Łomianki70 pkt.
5Jakub Przygoński.69 pkt.
6Karol RóżańskiMK Unia Poznań47 pkt.
..........
12Arkadiusz ZieleznyUKS Wiraż Cieszyn31 pkt.
18Bogusław ZieleznyUKS Wiraż Cieszyn21 pkt.


Klasa otwarta

1Kamil WalczakCross Lublin88 pkt.
2Piotr KrasuskiA. Głogów75 pkt.
3Mirosław KowalskiWKM Więcbork67 pkt.
4Filip ChlewińskiMK Lidzbark Warmiński64 pkt.
5Walter StępińskiLKS Jastrząb Lipno52 pkt.
6Mariusz BukowskiAMK Człuchów50 pkt.
..........
15Janusz ŚpiewokUKS Wiraż Cieszyn21 pkt.
22Ryszard MisiarzUKS Wiraż Cieszyn13 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności